Kına Gecesi Kına İçin Abiye?

kırmızı bi elbise ardından bindaloı giyin
ben öle yapmayı düşünüyorum

bende bindallı gycem kına yakılca zaman cnm ama bindallı kırmızı elbise kırmıız olur mu bence elbise farklı renk olur..eger bindallı giylmicekse kırmızı olmalı kesınlıkle abiye ama giycem içn farklı bi renk dusunmustum ben bilmiyorumkismile

ya bi de gelinlikçimde yeşil bi bindallı gördüm çok şıktı yeşil giysem çok mu acaip olur?

yok cnm yanliş anladın sen cokmu acaip olur demişsin ya bende acaip olmaz dedm yani..eger ustunde gusel duruosa rengi hiç onemli deil bence

yok cnm yanliş anladın sen cokmu acaip olur demişsin ya bende acaip olmaz dedm yani..eger ustunde gusel duruosa rengi hiç onemli deil bence

tamam bi de üstümde deniyim fotograf çekersem size de gösteriririm yorumlarınızı alırım canım ;}

bende bndallıyı kırmızıdan farklı bi renk düşünüyorum ya kırmızılar çok klasik olmaya başladı bi arkadaşım pembeli grili giymişti çok şık kızlar ...

Bu bindallı nasıl sizce, kırmızıdan daha hoş değilmi ? ah birde büyük ekleyebilsem resimleri :-)

Eklentiler

• $Resim 141.jpg
    $Resim 141.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 100
  • $Resim 195.jpg
    $Resim 195.jpg
    8,2 KB · Görüntüleme: 127
evet çok hoş bindallaı canım..

bindallıda sorun yok da abiyede sorunum var benim :}

Aynen canım, kına kıyafeti konusunda bende çok kararsızım gönlüme göre bir model renk vb. bulamadım karar veremiyorum bir türlü :gitme:

eveettt kızzlarr bendekii modelleri gösteriyorumm bende böylee bişiler giymeyi çok isterdim ama napalım şartlarrrr kısmamız lazım en azından sizlere fikir olsun işinize yarar umarım

selamlar.haziranda da benim düğün işleri var.Bunlar çok güzel modeller ama ben de kınada sanki kısa boylu bir abiye mi giysem diyorum.

ayy cnmm boşver kabarığıı yaa kaç yüzyıllık modeller sen böyle bihterimsi bi elbise giysene süper olur tek omuz üstüne oturan kuyruktan hafif kabarık uzun bi elbise süper olurr benceee hem iddialı hem onlardan farklı olursun :)))))

aynen katılıyrm sana...kabarık asla giymem ne nişanda nede kınada sadece gelinliğe yakışıyr.

Bugün kına gecesinde giyeceğim kıyafetimi aldım çok beğenerek.Siyah bir abiye..

X