Kına Gecesi Kına İçin Abiye?

giyinip fotoğraf çektiririm gösteririm size de gelinlikçime gittiğimde canım

geçtiğimiz haftasonu gelinlik işini hallettim.gelinlikçileri gezerken bir tanesi -kız kendisine yapmış- o kadar güzel bir bindallı kafatnı yapmış ki..bayıldım.gelinliği oradan alırsam bir geceliğine ödünç vereceğini falan söyledi ama maalesef oradan begenmedim geliniğikaydirigubbakcemile2 tek kelime ile şahaneydi ama:) mavi yeşil gibi kenarları dore sırlı falan..içine d edore elbise yapacakmış.neyse:) agzımın suyu iyi aktı ona:) aynısını dikmesini istedim, mümkün değil çok zaman alıyor dedi.keşke öyle bir şey bulsam.

geçtiğimiz haftasonu gelinlik işini hallettim.gelinlikçileri gezerken bir tanesi -kız kendisine yapmış- o kadar güzel bir bindallı kafatnı yapmış ki..bayıldım.gelinliği oradan alırsam bir geceliğine ödünç vereceğini falan söyledi ama maalesef oradan begenmedim geliniğikaydirigubbakcemile2 tek kelime ile şahaneydi ama:) mavi yeşil gibi kenarları dore sırlı falan..içine d edore elbise yapacakmış.neyse:) agzımın suyu iyi aktı ona:) aynısını dikmesini istedim, mümkün değil çok zaman alıyor dedi.keşke öyle bir şey bulsam.

keşk fotoğrafını öekebilseydin çok merak ettim.. benim gelinliğimi aldığım yerdeki de çok güzeldi ama tek onu gördüm daha bakmadım o yeşilli doreydi bi de kırmızı dorelisi varmış neyse bakıcaz artık elbise konusu hala şüpheli :}

Kızlar kına elbisemi 110a satıyorum süper bişi isteyen varsa özelden bana msj atablr

kızlar kınalığımı satıyorum isteyenler özelden msj atsın çoookkkk gzel sadece 2 saat giydim

selam
bende kına gecem için kırmızı straplez mini bi elbise aldım
çokmu sade oldu aslında tamda emin değilim ??

7823.png
[/URL][/IMG]

Bunun kirmizisi guzel olabilir canim kabarik sevmiyormussun madem..

X