dolgu ve botoks

famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.

Son düzenleme:
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.

teşekkür ederim canım cevabın için..

cnm bu morluk ve şişlik hemenmi oluşuyo yoksa yavaş yavaşmı yani eve gelene kadar sağlam kalsak yeter birde çok mu kötü oluyo

merhaba arkadaslar bende bugun botoks ve dolgu yaptırdım... yasım 40 ve kozmetıkler artık yetersız gelmeye baslamıstı vr botoks ve dolgular hakkında 2 yıldır arastırma yapıyordum, bunun için yaptıranlarla konustum doktorlara gıttım ama sabırla bekledım en dogru zamanı... ve bugün estetica ataşehire gittim doktor özgür beye...sinem kobala dudak dolgusu yapmıs...tek sırınga yanı 1 cc gecıcı hyrolık dolgu ıstedım. elma yanak olmak ıstemedıgımı ve coken elmacık kemıklerımın ustunde cok az oynama yapılmasını rıca ettım.. dünya guzelı bır doktor .... gozaltı cukurlarım cok fazlaydı sadece yanak ustu goruntuyu kurtarmaz dedi ve göz altı kemegimin hızasında yarım ay seklınde elmacık kemıklerımı doldudu sakın yavas ve sabırla.... mılım mılım ılerledı.. rutuslukda cok az ayırdı 10 gün sonra rutusa ıhtıyacım olursa dıye.. botoksumda yapıldı bu arada.... suanda bı kaç yerımde ıgne ızı var sanırım yarın bırgune hıc bır sey kalmaz... dolgum cok dogal oldu hıc kımse hayatta anlayamaz.. botoksum ıcınde 10 15 gun sonra soylerım nasıl oldugunu..
botoksa gelınce 5 6 yıldır duzenlı yaptıran arkadasım var ve kırısıklıkları benden 10 yas buyuk olmasına ragmen daha az sebebı duzenlıbotoks yaptırması boylelıkle kırısıklıklar acılıyor.. sahıt olmasam hayatta yanasmazdım. dediigim gibi cok arastırdım cok bekledım... botoksun kırıksıklıklara faydası oldugunu gorunce kremlerın yapamadıgını yaptıgını görünce duzenlı yaptırmam gerektıgını anladım....
10 15 gün içerisinde son haklını yazaım mutlaka.. ters bıseylerde olursa emın olun yazarım.. burası bızım rıskı azalttıgımız yer....
hepiniz cok ozel bayanlarsınız.. bilgilerimizi paylaşmakdan çekınmeyelım lutfen...

Sevgili arkadaşlar, geçen sene ben botox yaptırdım göz ve alın çevresine. 10 gün sonra etkisini gösterdi ve 4-5 süreyle devam etti. 6. aydan itibarende etkisi yavaşlayarak kayboldu. Botox yaptırdığım dönemde, cilt bakım kremleri kulanarak destek verdim. Şuan cildimden gayet memnunum.
Gittiğim klinikte söyledikleri bilgiye göre, 3-4 defa botox uygulayanların yüz kaslarındaki etki kalıcı olarak yavaşlıyormuş, Bu aslında estetik yönden iyi olabilir ancak kan veya beyin metabolizmasına zarar veriri mi, düşündürücü...
Yukardaki arkadaşın yorumlarına katılıyorum.
Bende bir şey sormak istiyorum, botox kremlerinden kullanan var mı? Tavsiye edebilir misiniz ?

Teşekkürler

Son düzenleme:
botoksun kanla ve beyınle hıc bır ıletısımı yok canım olsaydı ben yaptırmazdım cunku bende beyın tumoru var.... herkes rahat olsun bu konuda.. sadece kaslara etkılı ve botoks kremlerıne asla yatırım yapmayın yazık paranıza..

Selam arkadaşlar. Bir süredir burayı takip ediyordum.

Geçen hafta botoks ve dolgu yaptırınca haliyle ben de tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim :
Öncelikle 2 sene önce gözaltı torbalarım nedeniyle ameliyat olmustum. Torbalar alındı, ayrıca yanaklarıma askı takıldı ve yag dolduruldu. Ameliyattan sonraki yıl yüzüm çok güzel olmustu. İnanılmaz genclesti.

Ancak yağ dolgularının erimesiyle gözaltları çok sarktı. Gecen yıl takviye yapıldı ama nafile. Dolayısıyla doktorların %30-40 söylemlerine inanmayın. Tamamen sizin yapınıza kalmıs. Benim sag yanagımda ve gözaltımda biraz kaldı ama sol gözaltımda nerdeyse tamamı eridi üstelik 2 defa yaptırmama ragmen.

Efeniim hal böyle olunca burada okuduklarımın da etkisiyle dolgu yaptırayım dedim. Uzun arastırmalar sonucu gecen cumartesi nezih bir estetik salonunda hem dolgu hem de botox yaptırdım. Dolgu saf hyaluronik asitmis, gözaltıma ve dudaktan ceneye inen cizgilere yaptı. Ancak gelin görün ki ertesi gün yüzüm şişti! Hemde yapan doktor gayet ince ve nazik calısmıs olmasına ragmen. Öyleki pzt ise gidemedim. Bugün hala gözaltımda hafif sislik var.

Doktor asırı reaksiyon vermis diyerek gecistirdi, sinir oldum :KK43:(

Gözaltına dolgu yaptırıp benzer sorun yasayan var mı, her 6 ayda bir 4-5 gün şiş gözlerle mi uğraşacagız ??

botoksun kanla ve beyınle hıc bır ıletısımı yok canım olsaydı ben yaptırmazdım cunku bende beyın tumoru var.... herkes rahat olsun bu konuda.. sadece kaslara etkılı ve botoks kremlerıne asla yatırım yapmayın yazık paranıza..

Merhaba canım, benimde göz altlarım çökük, fakat göz altlarına dolgunun riskli olduğunu duyuyordum hep bu yüzden korktum. Senin göz altı dolgunda dalgalanma veya sertlik varmı.

merhaba
burda yeniyim henüz
izmit -adapazarı
yada
ordu -sinopta önereceginiz iyi dolgu yapan yer yada doktor
adı verebilirseniz cok sevinecem
acildebiraz
teşekkürler

Ya arkadaşlar benimde iki kaşımın arası çizgi oluşmuş botox yaptaırsam nederece çizgiyi gidermiş olurum ...yada aranızda yaptıran varmı acaba....

selam kızlar.
raidesse dolgu için 18 24 ay kalıcı diyolar.
Doğrumudur bu fikri yada bilgisi olan varmı?

merhaba
burda yeniyim henüz
izmit -adapazarı
yada
ordu -sinopta önereceginiz iyi dolgu yapan yer yada doktor
adı verebilirseniz cok sevinecem
acildebiraz
teşekkürler

cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..

cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..

Tatlim sakin goz altina el surdurme cou pisman olursun bakma sen doktorlara kesecek yer ariyirlar sera sayani gormedinmi gozetinin altiyla aylarsa ugrasti duzelte bilmek ici !!

Merhaba,
ben de 3 kere botoks yaptırdım...Haftaya cuma günü randevu aldım, eğer yanıma bir kişi olursa 1 ilacın yarı parasına uygulama için prof.dr. işlem ücreti almayacak..sadece ilacı paylaşacağız...

Merhaba,
ben de 3 kere botoks yaptırdım...Haftaya cuma günü randevu aldım, eğer yanıma bir kişi olursa 1 ilacın yarı parasına uygulama için prof.dr. işlem ücreti almayacak..sadece ilacı paylaşacağız...

cnm bnde yaptırmak istiorum ama güvenilir bi doktor mu ??nerde yaptırıcaksın?

cnm bnde yaptırmak istiorum ama güvenilir bi doktor mu ??nerde yaptırıcaksın?

Doktor tanıdığımız birisi ve uygulama için ek ücret almıycak. sadece ilaç parasını paylaşacağız. bir kutu ilaç 2 kişilkmiş çünkü... bu cuma randevum var...
görüşrüüz tatlım.. :)

canım sanırım burdan yazmam yasakmış dr ismi filan... Prof.dr. dermatoloji uzmanı kendisi....Ankarada bir hastanede yapılacak.. Amacım ialcı paylaşmak ... sanırım sen istanbuldasın değil mi??? ANKARAYA CUMA GÜN GELEBİLİR MİSİN????

saol arkadaşım önerin icin,fakat düşündümki ramazana bikac gün var
ve eger yaptırırsam dolgu icin içmem gereken bi ton su icemicem gün icersinde
oruclu oldugum icin oda deformasyon yapar etkili olmaz ve sanırım bayram ve
sonrası bikac günlügüne kuşadasına gidecem acaba orada önereceginiz bi doktor
varmı.aydın ici yada izmirde olabilir orayaa kadar gitcek vaktim olur diye düşünüyorum
bu yerlerde hangi iyi uzmanlar var acaba dolgu icin .bide oraya cok turisst gider estetik
şu bu derken doktorların tecrübesi fazla olur kanısındayım

X