dolgu ve botoks

ben de dolgu yaptırmayı düşünüyorum yanaklarımın üst tarafına ama bilemiyorum kim çok başarıılı bu konuda

slm cnm bende yaklaşık 2 ay önce dr şerafettin saraçoğluna yaptırdım yanak bölgeme dolgu şimdi şirin elmacık kemiklerim mevcut kullanılan ürün çok iyi araştırdım mezokliniğin 3d dolgusu 1 yıldan fazla gidiyomuş memnunum çokta doğal duruyo.

Kızlar, dudak dolgusu nerede yaptırabilirim istanbulda güvenilir olarak? Ördek dudak yapmayan doğal görünüşü sağlayan önerdiğiniz biri var mı acaba? Çok teşekkürler :)

antalya da Kubilay Yücel e botoks ve dolgu yaptırdım dudak ve gülme çizgilerime dolgu ,alnıma ve göz çevresine botoks.dogal duruyolar şimdilik oldukca memnunum.Dha 10 gün odu ama,bakalım ne kadar sürede yenilemem gerekecek

slmlar Ankara da yaşıyorum ve botox almak için partner arıyorum düşünenler bana yazabilirler..

cnm annemde yaptırıcak senı kendıme dolgu yaptrdıgım doktora goturebılırım annemde bolusecek bırını arıyordu ve ınanılmaz ucuz ve profesyonel calısıyor

evet ya parayı sokaktan mı topluyoruz bende ağız çevresine yaptırmıştım ama 6 ay sonra bitti şimdi kilo verince belirginleşti nasıl yapucam bilemiyorum

evet ya parayı sokaktan mı topluyoruz bende ağız çevresine yaptırmıştım ama 6 ay sonra bitti şimdi kilo verince belirginleşti nasıl yapucam bilemiyorum

emel ıstanbuldamısın bi care bulmak lazım dolgu ısıne hakıkaten cok pahalı 1 yaptrsak 2.yaptıramayız ılacın nerden alındığı vs hıc bılgım yok yoksa bulur ortaklaşa yaptırırdık bılgısı olan varmı bu konuda :KK16::KK16::KK16::KK16:

mrb ben meme ameliyatıyla birlikte yağ enjeksiyonu yaptırdım ama memnun kalmadım keşke normal dolgu yaptırsaydım doktorum yüzde ellisi kalır demişti ama 2 ay içinde hepsi eridi kaş ortası ve yanaklara yapıldı.normal dolguyu tavsiye ederim hiç olmassa azı kalıyo...

Selam canım

Ben de melik erdim'e botoks yaptırdım ve çok memnun kaldım.Kendisi ilgili ve hanımefendi bir insan.İçine sinen bir estetik cerrahta bunu yaptırmanın da önemi büyük bence.Sanırım bir de Bayan Estetik Cerrah|Botoks|Mezoterapi|İstanbul Botoks|Mezoterapi diye bir sitesi vardı.Ben ordan ulaşmıştım.

iyi de içerisinde Hyaluronikasit içerikli dolgu maddelerinin etki süresi 6- 12 aydır mış ben istememmm uzun kalıcı olsun yaa auqaliftg dolgu yaptıran memnun kalan varrr

cnm annemde yaptırıcak senı kendıme dolgu yaptrdıgım doktora goturebılırım annemde bolusecek bırını arıyordu ve ınanılmaz ucuz ve profesyonel calısıyor

Gittiginiz doktorun adini verebilir misiniz acaba? Ben de botox icin arastirma icindeyim. Aslinda dolgu da istiyorum ama simdilik ona cesaretim yok. Su botoxu yaptirayim da iyi olursa cesaretimi toplayip dolguda yaptiracagim.

dolgu hk. bilgisi olan var mı? yaptırıldıksan sonra yüzede çukur oluşmaması için hangi dr'u seçmek gerekir? Tavsiyeleriniz bekliyorum.

Tekrar merhabalar. Haziran ortasında gözaltıma geçici dolgu yaptırmıştım ve burada yazmıştım. 1.5 ay sonra bir bilgilendirme yapayım istedim.

Benim sol gözaltımdaki çukurluk daha fazla oldugundan doktorum ilk seansta bir miktar dolgu maddesini saklamıştı. Dün bu kısma takviye yapıldı.

Ancak sıkıntım dolgu enjeksiyonu yapılan bölgede morluk oluşması.Çirkin görünüyor. Doktorum ısrarla dolgudan olmadıgını ve morlukların giderek kayboldugunu söylüyor. Kışın daha da iyi olacakmış ancak tatmin olmadım :KK43:

Bilginiz olsun arkadaşlar gözaltı deriniz hassas ve inceyse dolgu yaptırmak riskli olabiliyor. Daha önce 2 defa yag enjeksiyonu yapılmıştı ancak o enjeksiyonlar agız içinden girilerek yapıldıgından hiç böyle bir problem yaşamamıştım.

ben de dolgu yaptırdım ama göz altlarımda eskiden morluk yoktu şimdi ortaya çıktı. iki yıl idare eder dedi doktorum. şimdi teosyal titanyum karışımlı göz altı için dolgu geliştirmiş. bir dahakine onu yaptıracağım. göz altı morluğunu da alıyormuş. yanaklarıma ise bio-expander yaptırdım. iki doz yapıldı, istediğim kadar dolmadı henüz. bir doz rotüs için ayırdılar.

2 ayda botx gitmez ama niye öle hissediyosunuz etkisi olmadımıki?ben 8 ay oldu yaptırmadım ancak hafif alın çizgilerim belirdi,ama buara gece gündüz cilt bakımımı yapıorum kolejen içerikli kremlerle destekliyorum serum da çok önemli haftada bir serum kullanıyorum bu şekil botokxn ömrü uzuyor artık yaptırmayı düşüünmüyorum bebek tedavisi gördügüm için..onun yerine prp yi yaptırmak istiyorum bi kere yaptırdım ama 3 kere olması gerekiyomuş param olmadı 15 gün sonra tekrar yaptırmaam gerekiyodu..buna ragmen tek yapımdan bile memnun kaldım zehir mehir yok kendi kanından kök hücre elde edilip cildine enjekte ediliyo zamanla botoxs gibi azalmıyo aksine zamanla hücreler yenileniyo daha etkiini gösteriyo bi araştırın..

Ben de bu prp yi merak ediyorum en merak. Ettiğim şey ise ağırlı bir yöntemmi??? Yoksa botox kadar mı acıyor ???

Bn dudak dolgusu yaptrdım bır tup kullandı doktorum en basta bıraz bellı oluyordu ama gt gde yuzume oturdu bnı coknykından tnmyn ınsnlr dısındakıler anlamadılar vr yuzunde bı guzellık oldgunu soledıler bı sene oldu cok memnunum ama yavas yavas sonuyor

X