dolgu ve botoks

Merhaba kızlar bende kazaayağı ve kaş düşüklüğü vardı olduğumdan daha yaşlı gösteriyordum buda beni mutsuz ediyordu :KK14: .Botox yaptırdım şimdi çok mutluyum :))
Bir inci göz hastanesinde yaptırdım size detavsiye ederim.:nazar:

Selam kızlar aranızda Antalya'da geçici dudak dolgusu yaptıran var mı? iyi bir yer olmasını istiyorum açıkcası ve güzellik uzmanı değil doktor gözetiminde bir yer.juvederm yapan yada gerçekten yeni iyi teknikler kullanan bir yer önerirseniz çok sevinirim.bu konuda açılmış bir başlık göremedim o yüzden buraya yazıyorum:/

Merhaba kızlar bende kazaayağı ve kaş düşüklüğü vardı olduğumdan daha yaşlı gösteriyordum buda beni mutsuz ediyordu :KK14: .Botox yaptırdım şimdi çok mutluyum :))
Bir inci göz hastanesinde yaptırdım size detavsiye ederim.:nazar:
etkisi kaç aya kadar devam etti

Sagolun sekerler..Ozelden cevapladiginiz icin. Ben baya bi yerime yaptircam :-) Dudak dolgusu kas arasi, kazayagi alnima, burundan dudaga inen cizgilere.. Ooof offff..

Katiliyorum sana :) ben sadece kas arama yaptiriyorum annem yuzunun belirli noktalarina yaptiriyor emre beye yaptiriyoruz cok memnunuz:)

yatatlım ben 1 ay once aradım, burcu bi durum olursa botoksla ilgili hbr verırım dedı, yada kntrole geldıgınde emre bey musaıtse yapar botoksu yyapar dedı, burcudan ses cıkmadı ya emre bey musaıt olmazsa diye kafama takıldı ya

Sagolun sekerler..Ozelden cevapladiginiz icin. Ben baya bi yerime yaptircam :-) Dudak dolgusu kas arasi, kazayagi alnima, burundan dudaga inen cizgilere.. Ooof offff..

bende o burundan agızın kenarına doğru inen yerde gülünce hani bi çizgi oluşuyor ya bende sevmıyorum o çizgiyi, herkestemı oluyor yoksa bu bir yaşlıık belirtisimi :)

Son düzenleme:
bende o burundan agızın kenarına doğru inen yerde gülünce hani bi çizgi oluşuyor ya bende sevmıyorum o çizgiyi, herkestemı oluyor yoksa bu bir yaşlıık belirtisimi :)

Yaslaniyoruz zemcem, kabullen bunu :-) Saka bi yana bende o cizgiler 20 yasimdan beri var ve iki defa dolgu yaptirdim cok memnun kaldim, bian 5 yas kuculuyorsun. Aninda etki, super birsey.

yatatlım ben 1 ay once aradım, burcu bi durum olursa botoksla ilgili hbr verırım dedı, yada kntrole geldıgınde emre bey musaıtse yapar botoksu yyapar dedı, burcudan ses cıkmadı ya emre bey musaıt olmazsa diye kafama takıldı ya

Kontrole gittiginde soyle canim yapar 5 dksini aliyor Zaten:) ben emre beye alistim baskasina yaptiramam canim tatli benim emre beyin eli hem hafif hemde oyaliyor beni anlamiyorum bile:) sadece kas aram olsa iyi ben kafama yaptiriyorum migren yuzunden ama emre bey oldu bittiye getiriyo sizlanmama firsat vermeden hemen yapiyor alistim yada elinin hafifligine:)igne sonucta kucuk de olsa:) kesinlikle emre beyden baskasina yaptirma

Kontrole gittiginde soyle canim yapar 5 dksini aliyor Zaten:) ben emre beye alistim baskasina yaptiramam canim tatli benim emre beyin eli hem hafif hemde oyaliyor beni anlamiyorum bile:) sadece kas aram olsa iyi ben kafama yaptiriyorum migren yuzunden ama emre bey oldu bittiye getiriyo sizlanmama firsat vermeden hemen yapiyor alistim yada elinin hafifligine:)igne sonucta kucuk de olsa:) kesinlikle emre beyden baskasina yaptirma[
Emre bey dolguda mi yapiyo?

Kontrole gittiginde soyle canim yapar 5 dksini aliyor Zaten:) ben emre beye alistim baskasina yaptiramam canim tatli benim emre beyin eli hem hafif hemde oyaliyor beni anlamiyorum bile:) sadece kas aram olsa iyi ben kafama yaptiriyorum migren yuzunden ama emre bey oldu bittiye getiriyo sizlanmama firsat vermeden hemen yapiyor alistim yada elinin hafifligine:)igne sonucta kucuk de olsa:) kesinlikle emre beyden baskasina yaptirma[
Emre bey dolguda mi yapiyo?

evet yapıyor, on parmağında on marifet maşallah :nazar::nazar::nazar:

ben kaş arama yaptırdım cok cekiniyodum, doktorum ikna etti meğer korkulacak bişey değilmiş, gayet etkilioldu, 1 sene etkisini koruyacagını soyledi bana

X