dolgu ve botoks

Merhaba arkadaşlar,

normalde botox ve dolgudan fazlası ile korkuyordum fakat nişantaşında doktor uzm.der.dr nezih karaca ile arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım... çok sıcak kanlı ve güven veren bi doktor kendi kliniğinde görev yapıyor oldukça yoğun hastası var ! Hem dudak dolgusu hem botox yaptırdım. Botoxda kesinlikle mimik kaybım olmadı çok güzel tuttu ve kaşlarımın şekline kadar hepsi istediğim gibi oldu dudağım çok doğal ve kesinlikle dışarıdan anlaşılmıyor düşünenlere gönül raharlığı ile önerebileceğim bir yer!
:KK34:

Merhaba;

Bende hem alnıma botox hemde göz altıma teosyal ışık dolgusu yaptırdım. Doktorum Fatih Dagdelen. Çok çok memnunum. İhtiyacınızdan fazlasını siz ısrar etseniz bile yapmıyor. Üstelik eli çok hafif uyusturma olmadıgı halde hiç acımadı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Merhaba;

Bende hem alnıma botox hemde göz altıma teosyal ışık dolgusu yaptırdım. Doktorum Fatih Dagdelen. Çok çok memnunum. İhtiyacınızdan fazlasını siz ısrar etseniz bile yapmıyor. Üstelik eli çok hafif uyusturma olmadıgı halde hiç acımadı. Kesinlikle tavsiye ederim.

canım fatıh dagdelenın botox ve gozaltı ısık dolgusu fıyatını soylermısın

Merhaba;

canim isik dolgusu ile alakali bilgi toplamaya calisiyordum ben de:)
ucreti ne kadar ve memnun musun?
isik dlgusu nemlendirmeyi arttirdigi icin parlaklik da veriyrmus, dogru mu?

Benim alnimda cok ince iki cizgi var.
Dudak cevresinede yaptirmayi dusunuyorum.
Botox mu yoksa dolgu mu yaptirmak lazim ? Fiyatlari ne kadar bilen varmi ?

Alnına botox dudak üstü dolgu canım

Tesekkurler cevabiniz icin. Dudak ustu degil cevresi hani su burun ile dudak arasindakini kasteditiyorum.
Cok bilgim yok bu konuyla ilgili ama hosuma gitmedigi icin ufakta olsa tibbi bir mudahale istiyorum.
Fiyatlari biliyormusunuz boyle mudahalelerle ilgili ?

Tesekkurler cevabiniz icin. Dudak ustu degil cevresi hani su burun ile dudak arasindakini kasteditiyorum.
Cok bilgim yok bu konuyla ilgili ama hosuma gitmedigi icin ufakta olsa tibbi bir mudahale istiyorum.
Fiyatlari biliyormusunuz boyle mudahalelerle ilgili ?[/QUOTE nasobial bölge sanırım kastettıgın yer 1000 liraya yaptırdım ben drum necdet ucar memnunum guzel oldu

bende 40 yaşındayım ve iki yıldan uzun süredir botox-dolgu yaptırıyorum.Aldığım sonuçlardan , görünüşümden ve görüntüm ile ilgili çevremden aldığım çok hoş ,olumlu tepkilerden dolayı çok mutluyum :)))
Çok araştırdım ve sonunda tavsiyeleride değerlendirerek Dr.Kerem Baykal 'da karar kıldım , iyikide öyle yapmışım doktorumdan çok memnunum . Dr.Kerem beyi tavsiye ederim , internetteki web sayfasındaki iletişim bilgilerinden ve Life Med - Çiftehavuzlar adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

merhaba hala mennunmusunuz dolgulardan bende yapmayi düsünuyorum

merhaba, yurt dışından yeni döndüm ve burda olmadığım süre içinde mesajınızı göremedim bundan dolayı geç yanıt veriyorum kusura bakmayın.İstediğiniz uygulamanın fiyatı konusunda bir fikrim yok açıkçası ama dr.kerem beye internet web sayfasındaki numaralarından (444 54 33 veya 0544 443 46 81) ulaşabilirsiniz.Kendisi yada asistanı fiyat veya varsa aklınıza takılan çekinceleriniz konusunda yanıt verecektir.

Kerem bey saç tedavileri başta olmak üzere tüm ameliyatsız güzellik tedavi/uygulamalarında tartışmasız harikalar yaratan bir doktor eminim sizde benim ve diğer tüm hastalarının olduğu kadar memnun kalacaksınız.
Siz kerem baykala mi dolgu yaptirdiniz hala memnunmusunuz

arkadaşlar fahri molaya dudak dolgusu yaptıran ya da bilgisi olan var mı? ayrıca botoks konusunda nasıl acaba...ayrca izmirde dudak dolgusu ve botoks konusunda başarılı bir doktor varsa tavsiye istiyorum ...

Ben ankara da yaptıdım. Çok araştırdım ve gittiğim doktorun şehir dışından da çok hastası var. Burun estetiği ameliyatıda oldum. Sonuç çok kötüydü. Sağolsun dolguyla burnumu bile düzeltti. Doç.dr.erol koç dolgu ve botoks konusunda süper

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dudak dolgusu istanbulda kaca yapiliyor biken varmi ? Kalici istemiyorum su dogak olanlardan digerkeri toparlana biliomus ic kisimda bana 1000 tl dendi normal mi sizce fiyat ?

Ben nasobial bolgeye yaptırdım dudak yaptıranı gordum cok hosuma gıttı belli bile olmuyor bende yaptrmayı planlıyorum fiyatı 800 diye biliyorum

Arkadaslar Biz Almanyadan Siparis üzeri Dolgu ve Kirisik ampulleri getirioruz hazir igne!

X