dolgu ve botoks

ikinci botoksumu göz kenarına yaptırmadım sadece alnıma yaptırdım.
benim gözaltım zaten biraz uykusuz kalsam, ağlasam şişiyor. şebnem hanım orda lenf dolaşımının sorun olduğunu söyledi. oraya botox yaptırdığmda kaslar çalışmayınca dolaşım iyice sorun oluyormuş ve şişmesine neden olabilir dedi.
o yüzden sadece kaş arama ve alnıma yaptırdım. oralarda da zaten şişme olmuyor.[/QUOTEbenim şişlliklerim gitti aynı zamanda botoksunda etkisi gitti .daha 2 ay bile olmadan .tuhaf değilmi?

ikinci botoksumu göz kenarına yaptırmadım sadece alnıma yaptırdım.
benim gözaltım zaten biraz uykusuz kalsam, ağlasam şişiyor. şebnem hanım orda lenf dolaşımının sorun olduğunu söyledi. oraya botox yaptırdığmda kaslar çalışmayınca dolaşım iyice sorun oluyormuş ve şişmesine neden olabilir dedi.
o yüzden sadece kaş arama ve alnıma yaptırdım. oralarda da zaten şişme olmuyor.[/QUOTEbenim şişlliklerim gitti aynı zamanda botoksunda etkisi gitti .daha 2 ay bile olmadan .tuhaf değilmi?

2 ayda botx gitmez ama niye öle hissediyosunuz etkisi olmadımıki?ben 8 ay oldu yaptırmadım ancak hafif alın çizgilerim belirdi,ama buara gece gündüz cilt bakımımı yapıorum kolejen içerikli kremlerle destekliyorum serum da çok önemli haftada bir serum kullanıyorum bu şekil botokxn ömrü uzuyor artık yaptırmayı düşüünmüyorum bebek tedavisi gördügüm için..onun yerine prp yi yaptırmak istiyorum bi kere yaptırdım ama 3 kere olması gerekiyomuş param olmadı 15 gün sonra tekrar yaptırmaam gerekiyodu..buna ragmen tek yapımdan bile memnun kaldım zehir mehir yok kendi kanından kök hücre elde edilip cildine enjekte ediliyo zamanla botoxs gibi azalmıyo aksine zamanla hücreler yenileniyo daha etkiini gösteriyo bi araştırın..

benimde dudaklarım ince ve küçük kocaman ağızlı değilim yani eninede küçük botoks yada dolgu yaptırmayı düşünüyorum ama ne yaptırmalıyım bilmiyorum biraz belirgin olsun ruj sürünce güzel olsun istiyorum ama ne yapmalıyım bilmiyorum

32 yaşındayım ve yüzüm çok zayıf ve ince deriden olduğu için yaşımdan daha fazla gösteriyordum ve bu benim aşırı piskolojimi etkiliyordu..bu konuyu çok araştırdım forumlarda çok olumsuz yazılarda okudum yaptıranlardan ve en sonunda mükemme bir doktor buldum..alsancak devlet hastanesinin karşısında sibella güzellik merkezinde anlıma botox ve burun altındakı yanak başlarına dolgu eklettirdim, çok profesyonel Dr sibel hanım bu konuda, illa botox ve dolgu yapmak için kesinlikle yapmıyor sizinle adım adım isteklerinizi ve onunda doğru bulduğu miktarı uyguluyor..kalıcı dolgu yaptığı için dikkatli bir şekilde yaptı ve son derece mutluyum bu görünümden..sabah işe geldiğimde herkes bir farklılık var sende dedi ama kimse ne olduğunu anlayamadı :)..bunu sizinle paylaşmak istedim,eminim aranızda benim gibi ihtiyacı olan çok bayan var ve yanşıl doktorlara gidip hüsrana uğramasınlar sonuçta bu yüz...dolgu fiyatı da çok uygun kalıcı olmasına rağmen 600 tl botox ise 500.kredi kartına da bölüyor..

32 yaşındayım ve yüzüm çok zayıf ve ince deriden olduğu için yaşımdan daha fazla gösteriyordum ve bu benim aşırı piskolojimi etkiliyordu..bu konuyu çok araştırdım forumlarda çok olumsuz yazılarda okudum yaptıranlardan ve en sonunda mükemme bir doktor buldum..alsancak devlet hastanesinin karşısında sibella güzellik merkezinde anlıma botox ve burun altındakı yanak başlarına dolgu eklettirdim, çok profesyonel Dr sibel hanım bu konuda, illa botox ve dolgu yapmak için kesinlikle yapmıyor sizinle adım adım isteklerinizi ve onunda doğru bulduğu miktarı uyguluyor..kalıcı dolgu yaptığı için dikkatli bir şekilde yaptı ve son derece mutluyum bu görünümden..sabah işe geldiğimde herkes bir farklılık var sende dedi ama kimse ne olduğunu anlayamadı :)..bunu sizinle paylaşmak istedim,eminim aranızda benim gibi ihtiyacı olan çok bayan var ve yanşıl doktorlara gidip hüsrana uğramasınlar sonuçta bu yüz...dolgu fiyatı da çok uygun kalıcı olmasına rağmen 600 tl botox ise 500.kredi kartına da bölüyor..

slm. iyi oldu bunu öğrendiğim bende izmirde iyi bir dr arıyordum bu konuda.

Bende aynı durumdayım canım ya yanaklarım çok çökük dudaklarım ince offffff yaaaa bu beni çok mutsuz ediyo:KK43:(
sen izmirde sin İstanbul da şubeleri yokmu acaba

Kalıcı dolgu dedıgınız ne dolgusu bilgi verır mısnız?

Alnımdaki çizgiler ve kaşımın ortasındaki iz canımı sıkmaya başladı. Uygun bir bütçe ile ne yapabilirim biliyor musunuz? Saba Tümer'de Sertap Erener bir yöntem önermişti, kolajen dokuyu artırıyormuş, bilen var mı?

Şimdiden teşekkürler, sevgiler.

slmlar Ankara da yaşıyorum ve botox almak için partner arıyorum düşünenler bana yazabilirler..

kimi doktorlar botoxu az uygulasa bile tüpün ücretinin tamamını alıyor oysaki bu dogru değil , botox dudak dolgusu gibi değildir , bölüştürülebilir . Doktorum öyle demişti size kac unite kullanılırsa o kadarının ücretini almaları gerekir , tüpün tamamına 700 tl öderken uyguladıgınız bölge için 200 TL ödeyebilirsiniz, arastırın bence ..

kızlar buradan Sebnem Utkuyu önerenler olmus, yeri Beylikdüzünde mi? cok uzak mışşş.. medicana da mı calısıyor aynı zamanda hangisi oldugu hakkında bilginiz var mı?

tşk

kızlar buradan Sebnem Utkuyu önerenler olmus, yeri Beylikdüzünde mi? cok uzak mışşş.. medicana da mı calısıyor aynı zamanda hangisi oldugu hakkında bilginiz var mı?

tşk

Arkadaşlar kaşlara uygulanan botoks nasıl birşey .
Kaşları mı kaldırıyor ve şekillendiriyor .

Yaptıranlar önerirler mi ?

Son düzenleme:
bahsettiğin yağ enjeksiyonundan ben de yaptırmak istiyorum .kaça yaptırdın birde çok şiştimi canım.bahsettiğin nebil bey ankaradamı?adresini verebilirmisin ? yada soyadını

Arkadaşlar yağ enjeksiyonu yani lipo filling doğru kişi yaparsa süper bişey.Ancak sonradan eriyor en fazla %30 u kalıyor.Bu arada yüzünüz şişmansa yapıldıktan sonra balon gibi olursunuz ancak 2-3 ayda oturur.Ancak benim gibi uzun ve zayıf suratınız varsa süper oluyor ilk yapıldığında bile.Ancak eriyor ne yazık ki.Yeniletmek lazım.O zaman da sürekli karından kalçadan yağ aldırmak değil de hiyolüronik asitle takviye etmek lazım.Yani konu şu bu işler maddiyata bakar.Ne yazık kı erime süresi kısa.Eğer sürekli yeniletecek gücünüz varsa tabi ki yaptırın ama da iyi bir doktora.İşlem basit ancak ehil ellerde yapılması gerekiyor her konuda olduğu gibi.Bu arada botox öcü,tu kaka vs değil.Yanlış bilgilere kanmayın.Bende var ve kimse de anlamıyor çünkü yapan doğru yapıyor ve dozunda yapıyor ama ne yazık ki o da 8-10 ayda tükeniyor .Yeniletmek lazım.Sevgiyle kalın.

Ben istanbulda Dr.Melike Erdimi tavsiye ederim. Birkaç yer denedim. Ablam ameliyat olmuştu fakat botoks yaptığını bilmiyordum öğrendim ve gittim. En son yaptırdım botoks çok güzel oldu kaç ay geçti var. Öneririm çok tatlı bir insan ve hiç acı yok. Bir daha gittiğimde dolguda düşünüyorum yanaklara. Tavsiye ederim.

Arkadaşlar yağ enjeksiyonu yani lipo filling doğru kişi yaparsa süper bişey.Ancak sonradan eriyor en fazla %30 u kalıyor.Bu arada yüzünüz şişmansa yapıldıktan sonra balon gibi olursunuz ancak 2-3 ayda oturur.Ancak benim gibi uzun ve zayıf suratınız varsa süper oluyor ilk yapıldığında bile.Ancak eriyor ne yazık ki.Yeniletmek lazım.O zaman da sürekli karından kalçadan yağ aldırmak değil de hiyolüronik asitle takviye etmek lazım.Yani konu şu bu işler maddiyata bakar.Ne yazık kı erime süresi kısa.Eğer sürekli yeniletecek gücünüz varsa tabi ki yaptırın ama da iyi bir doktora.İşlem basit ancak ehil ellerde yapılması gerekiyor her konuda olduğu gibi.Bu arada botox öcü,tu kaka vs değil.Yanlış bilgilere kanmayın.Bende var ve kimse de anlamıyor çünkü yapan doğru yapıyor ve dozunda yapıyor ama ne yazık ki o da 8-10 ayda tükeniyor .Yeniletmek lazım.Sevgiyle kalın.

selam ,
botox dolgu konusunda doktor ismi verebilir misin? bir de gözaltı çöküklüğü için dolgu yapıyor mu doktorun?

Ben ilk botoxumu teoman beye yaptırmıştım kaş arama ve göz kenarlarına. aynı dediğiniz gibi gözlatım şişti. herhalde benim gözaltım botoxu kaldıramadı dedim. çünkü kaş aram da istediğim kadar düzelmemişti. üstelik de en iyisi olsun diye, teoman beye gitmiştim ve geçen sene 700 milyon para vermiştim.

sonra arkadaşımın tavsiyesi ile şebnem utkuya gittim. O dolgu yaptırmıştı ve çok güzel olmuştu ve çok da doğal duruyordu. ben de botox şansımı bi daha deneyim dedim. kaş arama yaptırdım.hem de yarı fiyatına.
aslında dolguyu denemek istiyordum ama emin değildim. mezolift yaptırdım. dolgu provası gibi bi şey. çünkü bazı dolgular alerji yapıyor. mezoliftten de oldukça memnun kaldım. ama dolgu yaklaşık 1 yıl sonra vücuttan atılıyormuş. hamile kalma şansım varken cesaret edemedim. fakat yapan arkadaşım çok güzel oldu. 400 gibi de bi fiyat ödedi.

yani doktora gitmeden önce mutlaka memnun kalan birini görmek lazım bence. bi de sizinle ilgilenmekten gücenmeyecek birine gidin. ben yaklaşık bir saat ne istediğimden çok, ne istemediğimi anlattım. ben çok şişmek istemiyordum. botoxum çok doğal dursun istiyordum. öyle de oldu. sanki yüzümün ifadesi yumuşamış, dinlenmiş bi görünümüm oldu.
mezolifti bu gü yaptırdım. etkisi bi iki üç günde daha da belirginleşecekmiş. şimdilik morarma yok. bakalım yarın nasıl olacak

Canım mezolift nasıl bir uygulama?

X