Ayna ayna söyle bana, arkadaşlar nasıl olmuş?

blackheart

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
583
1
aRKADAŞLAR GÖRDÜĞÜNÜZ GıBı KENDı ODAMA GÜZEL Bı AYNA YAPTIM BAZI PARÇALARI DEĞERLENDıREREK TABı yardımlarla oldu ama fikirler bana ait:):) nasıll

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
Güzel canım ama kenarları klasik olmayan bi ayna olsaydı daha güzel olurdu sanki...

KLASıK=alışılmış olan, yenilik getirmeyen, geleneksel.
Klasik salonlarda bu tarz ağır aynalar kullanılıryaa öylee işte..
Ağır olmuşş yaniii ...

atölyeden çıkmış el emeği içermeyen bi ayna bu.aynanın neresini sen yaptın anlayamadımfisfisfis

merhabalar...
Genel anlamda ayna güzel olmuş,güle güle kullanın.Ama resimden anladığım kadarıyla daha çok gençsiniz;ve oda görüntü itibariyle cıvıl cıvıl. Klasik yerine daha farklı ve tasarımsal birşey yapabilirdiniz diye düşünüyorum. Ama gerçekten ağır kaçmış,ben şahsen o şekil bir ayna kullanmazdım. Tabi bu zevk meselesi ama belirttiğim gibi odanıza ağır durmuş sanki...
Güle güle kullanın,ne de olsa sıkılınca yine değiştirirsiniz;o zaman daha farklı birşey deneyebilirsiniz.

aynanın cercevesinin ben boyadım eski rengi kahve rengi idi altın yaldızlı boya ile şuan tam bitmedi aslında kaplama yapıcam bide masaya bu dopları kaplanan kağıtlardan ben öyle altın rengi olan ağır duran herşeyi seviyorum iyi veya kötü ben burda yaptığım bişeyi odama hoş durucağına inandığım toplama derleme parcalı birşeyi birleştirmiş olduğumu göstermek istedim masayı ben kesemem aynayıda kendim imal edicek değilim belirtmiştimde fikirler bana ait die yemekteyiz programındakileri geçmişin memuzin

bence hoş olmuş bende çok severim böyle kokoş yaldızlı şeyleri güle güle kullan bende salonumu yeniden döşüyorum böyle altın varaklı bi ayna alacağım ama hani güneş gibi bi model var ondan almak istiyorum hasılı güle güle kullan :)

aynanın cercevesinin ben boyadım eski rengi kahve rengi idi altın yaldızlı boya ile şuan tam bitmedi aslında kaplama yapıcam bide masaya bu dopları kaplanan kağıtlardan ben öyle altın rengi olan ağır duran herşeyi seviyorum iyi veya kötü ben burda yaptığım bişeyi odama hoş durucağına inandığım toplama derleme parcalı birşeyi birleştirmiş olduğumu göstermek istedim masayı ben kesemem aynayıda kendim imal edicek değilim belirtmiştimde fikirler bana ait die yemekteyiz programındakileri geçmişin memuzin

canım seni üzmek istemedim ama aynayı kendin boyadığından bahsetmemişsin.güle güle kulan

X