Doğuma Hazırlık bebek arabası alıcamda maclaren veya maxicosi kullanan varmı yardım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

guzelim12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
2
0
merhaba arkadaşlar ben 6 aylık hamileyim ikinci cocuğum olacak allah nasip ederse bebek arabası almayı duşunuyorum maclaren veya maxi cosi alıcam hangisini alacağıma karar veremedim tavsiye eden varmı bilmiyorumkismile

Arkadaşım macleren kullanıyo çok memnun bende bugün karft twist travel beğendim bir bak istersen fiyatı bunlara göre daha uygun

Arkadaşım macleren kullanıyo çok memnun bende bugün karft twist travel beğendim bir bak istersen fiyatı bunlara göre daha uygun

canım twisti yakından inceledin mi bilmiyorum ama önbarı çok kullanışsız,bebeğin mide hizasına falan gelir yani,bir garip:)
portbebeyken süper ama klipslerle falan tutturup oturma ünitesine dönüştürüyorsun..
şekil güzel ama çok kullanışlı gelmedi bize..

maclaren ve maxi cosi kullanan yakınlarım var,herkes çok memnun..

ben çok beğenerek kraft matrix trio aldım,,memnun kalmayı diliyorum:)))

ben de kraft energy lere baktim hem cok uygun fiyatlari hem de asiri derecede hafif bir araba. beni daha cok ilgilendiren kismi hafifligi dogrusu cunku genelde gunduzleri tek basima indirip kullanicam.. eziyet olsun istemiyorum acarken kapatirken

canım twisti yakından inceledin mi bilmiyorum ama önbarı çok kullanışsız,bebeğin mide hizasına falan gelir yani,bir garip:)
portbebeyken süper ama klipslerle falan tutturup oturma ünitesine dönüştürüyorsun..
şekil güzel ama çok kullanışlı gelmedi bize..

maclaren ve maxi cosi kullanan yakınlarım var,herkes çok memnun..

ben çok beğenerek kraft matrix trio aldım,,memnun kalmayı diliyorum:)))

Yakından inceledim ama hiç o ayrıntıya dikkat etmedim açıkcası beni portbebeye dönüşüyo olması cezbetti ve çok şık bir görüntüsü vardı. Tekrar bir gidip göreyim teşekkürler uyarın için

Yakından inceledim ama hiç o ayrıntıya dikkat etmedim açıkcası beni portbebeye dönüşüyo olması cezbetti ve çok şık bir görüntüsü vardı. Tekrar bir gidip göreyim teşekkürler uyarın için

rica ederim canım :1hug: gidip dikkatlice incelersen hak vereceksin eminim..

kızlarr bende almak istiyorum şuan 22 haftamdayım siz nezmaan aldınızz bebek arabasını

hafif bir ürün düşünüyorsanız gunny zapp exra bebek arabası tavsiye ederim-

ayrıca caybex bebek arabası var baston türü düşünyorsanız düz yatarlı almanya cıkışlı ürünler

cybex onıx ..caybex calısto ...ayhancocuk tan bulabilirsiniz

Maclaren kullanıyorum, ablam memnun kaldığı için bende bu markayı tercih tavsiye ederim...

Merhaba bende bu arabayı aldım pusetle yeni doğandan itibaren kullanabildiniz mi şu anda hiçbiryerde yok yorum falan o yüzden soruyorum
Aradan en az 11 yıl geçmiş, belki 12-13, hatırlıyordur umarım. Tabii önce siteye girmek için KK şifresini hatırlaması lazım.

X