Bargello açık parfüm kullananlar..

Kokusu hemen uçmuyo dimi canım:KK55:
Yok canım çok kalıcı bu ikisi ben tommy girl kullanıyorum hatta şuanda flowerbomb almıştım d&p den gittim değiştirdim onu ağır geldi diye tommy girl aldım :) gayet kalıcı bir koku bulunduğum yere siniyor hemen :KK19:gucci envy me de öyleydi oda siniyordu heryere çok kalıcıdır bu ikisi için rahat olsun.. :KK39:

Yok canım çok kalıcı bu ikisi ben tommy girl kullanıyorum hatta şuanda flowerbomb almıştım d&p den gittim değiştirdim onu ağır geldi diye tommy girl aldım :) gayet kalıcı bir koku bulunduğum yere siniyor hemen :KK19:gucci envy me de öyleydi oda siniyordu heryere çok kalıcıdır bu ikisi için rahat olsun.. :KK39:
Merak ettim yarın gidip bakarım canım her ikisine de

d&p deki gucci envy me güzel mi kuzu

aa çok ilginç rose the one da hiç acılık almadım ben de, hatta çok sevmekle beraber keşke gül kokusu bu kadar hissedilmese dedim..

çok beğendim ya hatta şu an çelişkide kaldım the beat, flowerbomb ve rose the one arasında.. :KK73:

iki taneye indirmem lazım çünkü ben bitiremiyorum parfüm ve kalınca da ekşiyor işte..:cry:

gucci envy me kalıcık konsunda iyiymi canım mesela sorduruyor mu ismini kullaandığında
Sorduruyor canim dikkat ceken bir koku ben siktigimda genelde neguzel kokuyosun ne kullaniyosun boyle diyen miss kokulu kiz diye cagiranda olmustur :)) zaten parfumun taniminda dikkat cekmek isteyen kadinin kokusu diye geciyor parfumun isminin anlamida kiskan beni demek :)) tavsiye ederim ben bu parfumu gozum kapali :)

X