Bargello açık parfüm kullananlar..

çok beğendim ya hatta şu an çelişkide kaldım the beat, flowerbomb ve rose the one arasında.. :KK73:

iki taneye indirmem lazım çünkü ben bitiremiyorum parfüm ve kalınca da ekşiyor işte..:cry:

hehe bılıyodum rose the one kım begenmez ki =))

bu arada babydoll da güzeldi galıba orgınalı kalktı dıye duydum hatırladıgım kadarıyla gül gıbı sekerımsı hafıf kokusu vardı
oyuncak bebek demekmıs ya zati afterdarmoon bilir bunu ya =)
beklıyorum =) dpde de meshur kalıcımı bılen varsa yazsın

bu arada babydoll da güzeldi galıba orgınalı kalktı dıye duydum hatırladıgım kadarıyla gül gıbı sekerımsı hafıf kokusu vardı

babydoll un orjinaline bakmıştım şimdi net hatırlamıyorum nasıldı ama çok beğenmiştim onu da.. iyi hatırlattın ona da bir bakayım bargelloda..

babydoll un orjinaline bakmıştım şimdi net hatırlamıyorum nasıldı ama çok beğenmiştim onu da.. iyi hatırlattın ona da bir bakayım bargelloda..
hangısı daha iyi yapmıs acaba,, cok tatlı oda ben de orgınalını kokladıgımda tekın acarda ama nerden baksan yıl 2009 falan güzeldi ama yanımdakı arkadas koyu addict ci oldugu ıcın ben de severım ama o muptelasıydı o cok sıradan gül kokusu sevmem deyıp almamı engellemişti

şimdi bakıyorum da güzel yapıldımı gül kokusu hoş oluyor
hangı parfumu begensem ıcınde yasmeın gül frezra iris vanılya =)
keske alsaymısım dıyorum orgınalı artık magazalarda yok
hatta benım yasadıgım yerde guerlaın bıle gelmıyomus :KK70: yuh yani

Baydoll'un orjinali var bende gül kokusu ama bana biraz keskin geliyor kokusu artık pek kullanmıyorum

Annem kullanıyordu galiba onu artık ama kullanmıyorsa yollarım:KK70:

hehe ya oyle bit pazarı nıyetıne parfumlerın varsa alırıs
az kullanılmıs ıkıncı el :KK70:
hele su piyasadan kalktı dedıklerı organzayı allahım cıldırıcam kalktı dıyorlar ama bazı sıtelerde cok pahalı
bazısında da kutusunun ne oldugu belırsız
ınternetten almaya guvenemıyorum pek
ılla kı gıdıcem ellıcem :KK70:

hehe ya oyle bit pazarı nıyetıne parfumlerın varsa alırıs
az kullanılmıs ıkıncı el :KK70:
hele su piyasadan kalktı dedıklerı organzayı allahım cıldırıcam kalktı dıyorlar ama bazı sıtelerde cok pahalı
bazısında da kutusunun ne oldugu belırsız
ınternetten almaya guvenemıyorum pek
ılla kı gıdıcem ellıcem :KK70:
Mizuda görmiştüm galiba organzayı ben

mizu güvenilirdir canım ben çok yaptım ordan..internet alışverişinde özellikle şu tester parfüm diye satılan sitelerden benmde ağzım çok yandı ama mizu çok kaliteli bir site.. gönderdikleri parfümler bile hep 2014 üretim, çok nadir 2013 geliyor

oo ıyı o zaman oraya bakalım bı kuzum =)

mizu güvenilirdir canım ben çok yaptım ordan..internet alışverişinde özellikle şu tester parfüm diye satılan sitelerden benmde ağzım çok yandı ama mizu çok kaliteli bir site.. gönderdikleri parfümler bile hep 2014 üretim, çok nadir 2013 geliyor

ben de burdaki yorumlara bakarak mizudan sipariş verdim 2014 kasım üretimi çıktı checkcosmetic de inanamadm 3 aylık parfum yeni doğan bebek gibi :KK36:

aynen canım ben de inanamadm cok şüpheli yaklaşıyordum mizuya aynı anda boynerden de sipariş verdim boyner 2013 aralık mizu 2014 kasım üretimi çıktı şans mı bilmiyorum ama güvenimi kazandı :cool:
Güle güle kullan canımm..:KK68:

X