Bargello açık parfüm kullananlar..

Vallahi müptelası olanlar için yaz kış gece gündüz demeden kullanılır bir koku bence yakışana çok yakışıyor coco mademoiselle ben kendime yakıştıramıyorum kişiliğimden ötürü :)))) chance gidiyo bana daha çok bide eşim coco mademoiselle den yana değilde chance dan yana kullandı oyunu chance ı daha çok seviyor öyle işte :)))
Ahah tabiki onların fikirleri çok etkiliyor. Valla ikisi de kaliteli güzel kokular seviyorm yani... Ama ben maymun iştahlıyım :KK70:

Chanel chance var bargelloda bide eau fresh versiyonu vardı hangisini koklattı bilmiyorum :) ama benzemiyor orjinale kuzum.. açıkların hiçbiri chanel parfümlerini yapamıyor.. yapamazlarda zaten çünkü chanel parfüm esansları sentetiktir.. her parfüm gibi değil yani doğal özler kullanılmıyor.. özel yapılan özlerde hazırlanıyor chanel parfümleri.. bu yüzdendir her tende farklı kokmaları.. kimi tende acı kimi tende hoş kokmaları bu sebepten:KK19:
ne guzel açıklamıssın canmm ellerın dert gormesın:KK68:

Canım bvlgari omina crystalline benim kullandığım turunçgil değilde çiçeksi aromatik bir koku hafifde değil ağırda değil orta halli bi koku kremsi hatta böyle nası tarif etsem çok farklı böyle naif, ince bir koku hehe :) tarif etmesi zor vallahi nediyceğimi bilemedim bu koku için :) hee bak bide aklıma narciso rodriquez geldi onuda kullandım ama pek bana hitab etmedi yaa günlük bir koku değil kesinlikle özel şık davetlerin kokusu bargellodaki siyah şişede olanı ben bunun pembe şişede olanını merak ediyorum aslında belki o günlük kullanıma uygundur :)
Narciso Rodriguez for her pembe olanı var bende kuzum.. Sevgilim hediye etmişti.. Müthiş bir parfüm mmm.. Nasip olursa düğünümde bu parfümü kullanıcam..

ben bugün sephorada my burberry denedim. Normalde burberry kokularını sevmem ama bu çok çok güzel bir koku. çok hafif odunsu ve çiçeksi bir koku. Paçuli az hissediliyor daha çok sardunya notası geliyor bana. Bana sonbahar kokusu gibi geldi ama baharda da gideri var. Bargelloda nasıl bilmiyorum inşallah benziyordur. Premier Jour 295 çok güzel. Biraz pleasure u andırıyor o tarz bi koku. Fresh çiçeksi.

Narciso Rodriguez for her pembe olanı var bende kuzum.. Sevgilim hediye etmişti.. Müthiş bir parfüm mmm.. Nasip olursa düğünümde bu parfümü kullanıcam..
Yaa nasil kuzum kokusu tarif edebilirmisin cook merak ediyorum tahminen hayal meyal kendimce bu kokuyu boyle tatli ama hafif kremsi pudramsi yumusak bi koku gibi dusunuyorum vee inanilmaz merak ediyorum balim.. Siyah olanin acigini kokladim hiic begenmedim dp deki siyah olanin orjinalden farksiz oldugunu okumustum forumda.. Ama sevemedim siyahini Pembesi cok daha farkliymis sisedide cok tatli❤️ bakicam ilk firsatta kokusuna ya :)

Yaa nasil kuzum kokusu tarif edebilirmisin cook merak ediyorum tahminen hayal meyal kendimce bu kokuyu boyle tatli ama hafif kremsi pudramsi yumusak bi koku gibi dusunuyorum vee inanilmaz merak ediyorum balim.. Siyah olanin acigini kokladim hiic begenmedim dp deki siyah olanin orjinalden farksiz oldugunu okumustum forumda.. Ama sevemedim siyahini Pembesi cok daha farkliymis sisedide cok tatli❤️ bakicam ilk firsatta kokusuna ya :)
Siyahıyla benzerliği hiç yok bitanem.. Pembesi şöyle anlatıyım daha yumuşak, kremsi, pudralı tarzda..temiz, mis gibi bir koku Notalarında gül var ama çok baskın bir gül kokusu değil..EDP olarak geçiyor.. Beğenirsin bu parfümü sen canım.. Beğenmeyenini görmedim.. Bunu da çok sordular bana.

Siyahıyla benzerliği hiç yok bitanem.. Pembesi şöyle anlatıyım daha yumuşak, kremsi, pudralı tarzda..temiz, mis gibi bir koku Notalarında gül var ama çok baskın bir gül kokusu değil..EDP olarak geçiyor.. Beğenirsin bu parfümü sen canım.. Beğenmeyenini görmedim.. Bunu da çok sordular bana.
Tmm fistigim enn kisa zamanda bakicam bu parfume❤️ :)

aynen bende ikiside vardı bir ara siyahını kullanamamıştım.. ağır gelmişti birazda midemi bulandırmıştı. ama pembesi çok masum çok temiz kremsi pudralı mis gibi

Kızlar bugün Victoria Secret bombshell aldım.. Ne kadar güzel bir parfümmüş.. Çok hoşuma gitti.. Bu kadar güzel olduğunu bilseydim daha önce alırdım.. Biliyor musunuz beğeniniz varmı bu parfümü?

Kızlar bugün Victoria Secret bombshell aldım.. Ne kadar güzel bir parfümmüş.. Çok hoşuma gitti.. Bu kadar güzel olduğunu bilseydim daha önce alırdım.. Biliyor musunuz beğeniniz varmı bu parfümü?

Ben varım. Hep de yazıyorum buradaki topiklere. Çok güzel , fresh, temiz, kıpır kıpır. Bir yandan da asil ve karakterli bir koku. Sıktıktan sonra arkasında bıraktığı etki çok iyi.

nasıl bi kokusu var bu parfümün o_O

böyle tam çiçeksi de değil tam meyve de değil değişik güzel bir uyum yakalamışlar ama .. ne çok ağır ne çok hafif.. bahar ayları için uygun bence.. diğer zamanlarda da absürd durmaz ama istersen kullanırsın.. bir de işte sigara kokusuyla daha da güzelleşiyor bence bir tık daha ağırlaşıyor gibi..

böyle tam çiçeksi de değil tam meyve de değil değişik güzel bir uyum yakalamışlar ama .. ne çok ağır ne çok hafif.. bahar ayları için uygun bence.. diğer zamanlarda da absürd durmaz ama istersen kullanırsın.. bir de işte sigara kokusuyla daha da güzelleşiyor bence bir tık daha ağırlaşıyor gibi..
Teşekkürler . Buradaki yorumlarla gucci guilty black ve black opium i çok merak ettim en kısa zamanda denicem. Bu kokuları deneyeniniz varsa tarif ederseniz çok iyi olur :KK45:

Teşekkürler . Buradaki yorumlarla gucci guilty black ve black opium i çok merak ettim en kısa zamanda denicem. Bu kokuları deneyeniniz varsa tarif ederseniz çok iyi olur :KK45:

rica ederim ben orjinalinden bahsettim yalnız bargellodakini bilmiyorum ama varsa en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum.. black opiumu ben de merak ediyorum baya beğeneni olmuş başarılı bir kokuya da benziyor notaları güzel..

bargellodan mı aldın canm
nasıl kokuyor

X