Bargello açık parfüm kullananlar..

ben de lolita bihter parfümü bir de ultravoilet aldım hatta bitti yenilerini aldım eşime de XS aldım
hepsi güzel ve inanılmaz kalıcı deneyin derim arkadaşlar guclubacismile

bihter parfümü hangisi oluyo tatlım ?? :/ güzel kokuyomuu ? :) kulağıma hoş geldiiiii deneyebilirimm tm olarak parfümün ismi ne ?? bihter parfümü diyemi isteyecegizz ?? :)

kızlaar bargello nun parfümlerinin yazıldığı listeye nasıl ulaşabilirim.
bir bilginiz var mı

3 haftadır bargellodan LACOSTE - TOUCH OF PINK kullanıyorum, çok tatlı, hafif bir yaz kokusu, temizlik hissi veriyor, fresh kokmak isteyenler için şiddetle öneririm :)
bi de inanılmaz kadınsı bir koku aldım, 2008in en iyi kadın parfümü seçilmiş, yine bargellodan, CALVIN KLEIN - EUPHORIA muhteşemmmm bu kokuyu en azından gidin bi koklayın %90ınız satın alır :KK16:

kızlar size bişi sorucaktım bargelloda avon parfümlerinin de doldurması var anladığım ve listesinden incelediğim kadaryla avonun rare gold u var mı bilemedim isimler bi değişik alıp kullananız var mı?bn 50 liğini kullanıorum avondan orjinalini alıorum ama yetmio her seferinde erkek arkadaşım da bayılıo bu kokuya bargello da ya da başka açık parfüm markasında varsa avonun bu parfüm doldurmaları ve bana yardımcı olursanız çok sevinirim 100 lük ya da 110 luk alırım işimi görür uzunca

arkadaşlar bende ilk defa bargellodan parfüm aldım Kenzo 10:10 in Sicilia (yeni çıkmış ) ferah ve temiz bir koku ben çok beğendiğim bir de armani code ikiside güzel
yalnız bir daha ki sefere HYPNOTIC POISON ve COCO MADEMOISELLE denemeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini söyleyebilir mi acaba :)

Eklentiler

• $1322210777_mutlu_olmak.gif
    $1322210777_mutlu_olmak.gif
    5,6 KB · Görüntüleme: 145
ben bugün hipnotic poison ve başka iki kokuuyu denedim.diğer iki parfüme rağmen etrafıma hipnotic poison kokusu yayılıyor:)sanırım oldukça etkili ve kalıcı.eşim çok beğendi ama bana biraz ağır geldi

kesinlikle Thierry Mugler Alien ...numarası 102. almak niyetinde değilsenizde kesinlikle bi kokusuna bakın derim ben ...hayran kalırsınız En Büyük KK

kızlar kış için ama gündüz kullanımınıda ağır kaçmasın istiyorum Thierry Mugler alien mi yoksa angel olanı mı daha güzel ve uygun olur ? sizce ikisinin ayrımı nasıl

kızlar kış için ama gündüz kullanımınıda ağır kaçmasın istiyorum Thierry Mugler alien mi yoksa angel olanı mı daha güzel ve uygun olur ? sizce ikisinin ayrımı nasıl
angel aşırı şeker ama ağır yanık bir şeker kokusu..illaki duymuşsundur bu kokuyu biryerlerde..alien'ın ise hypnotic poison vari bi havası var..ikisinden birini tercih edeceksen alien derim ben

ben hypnotic poison'ı hiç bir yerde orjinaline benzetemedim..rakı kokusu alkol kokusu cok yoğun oluyor..ama sadece bir yerde o da hani görüntüsü bile hyonoticle aynı olmayan üzerinde siyah yapıştırma seklinde bi kız resmi olan bir parfüm denemiştim hem aynısıydı hemde kalıcıydı sonra tekrar oraya gittim almak için ama kaldırmışlardı ya coco mademoiselle de aynısıydı..ilk kez bu kdr orjinallerine yakın parfümler koklamıştım çok pişman oldum ogün almadığıma çok :2:

tatlım bence gündüz kullanmak istiyosan alian kullan derim...angel diğerine oranla daha ağır ve yoğun bi koku gece için daha uygun kanımcaEn Büyük KK

Arkadaşlar dün bargelloya uğradım givenchy absolutely, noa, dolce gabbana light blue denedim. givenchy ilk başta felaket kötü kokuyordu noa iki dakika içinde harika kokmaya başladı noa aldım eve gittim aşırı derecede ağır kokuyor bileğim bugün givenchy ile değiştirmeye gittim. Vanilya kokusu sordum elemana aynı zamanda. 310 numaralı (nette ismi sui dreams diye geçiyor) parfümü sıktı bileğime harika kokuyor bekledikçe özellikle. Onu almaya karar verdim. Hafif vanilya kokusu sevenlere tavsiye ederim. Hala bileğim buram buram kokuyor aynı zamanda.

Bir de kesinlikle lacoste touch of pink. Bargello'dan onu da bugün aldım. Muhteşem kokuyor. Çok tatlı. Çok şekerli değil ama kokusu çok tatlı.

X