Bargello açık parfüm kullananlar..

prensesi

tocasının pamuk prensesii
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2009
1.304
3
kızlar senelerdir d&p kullanıyorum bir arkadaşımdan burayı öğrenene kadar neredeyse birebir aynı diyebilirim ve inanılmaz kalıcı sıktığınız ertesi güne kadar hatta öbür güne kadar kalıyor üsküdar da bir şubesi var ben ordan alıyorum fazla şubesi yok malesef sırf üsküdara gidiyorum bu yüzden fiyatı da çok uygun 2 şişe 18ytl bir alana bir bedava
herkese tavsiye ederim çok memnun kalacaksınız :lepi::sm_cool:

kızlar senelerdir d&p kullanıyorum bir arkadaşımdan burayı öğrenene kadar neredeyse birebir aynı diyebilirim ve inanılmaz kalıcı sıktığınız ertesi güne kadar hatta öbür güne kadar kalıyor üsküdar da bir şubesi var ben ordan alıyorum fazla şubesi yok malesef sırf üsküdara gidiyorum bu yüzden fiyatı da çok uygun 2 şişe 18ytl bir alana bir bedava
herkese tavsiye ederim çok memnun kalacaksınız :lepi::sm_cool:

kızlar bakırköydeki daniel bessi de bargellonun aynı yani. ebuziya caddesinde. ama hiç alıp denemedim

bende oradan kullnıyorum 2 şişe(bir alana bir bedava) hem de 55ml 18 tl.gerçekten çok uygun ve süper kalıcı parfümleri var gerçeklerinden bir farkı yok arkadaşlar güvenle kullanın =)

bargello kullanıp kokularını çok seven arkadaşlar bana da ismini verebilir misiniz parfümlerinizn:)

perceve aldım calven c. eufporia, hipnoz men ,roshas man ,organza burbery londan hepsıde guzel

ben de lolita bihter parfümü bir de ultravoilet aldım hatta bitti yenilerini aldım eşime de XS aldım
hepsi güzel ve inanılmaz kalıcı deneyin derim arkadaşlar guclubacismile

kalıcı koku isteyenlerr bargello 112 en sevdiğim koku
escada ve ultraviole de çok güzel ama 3 ü de ağır kokular kızlarr ama çok kalıcı ve hoş kokular

arkadaşlar bargellonun istanbuldaki şubeleri neler? ben üsküdar ve pendiktekini biliyorum ikiside bana çok uzak yolum düşerse bikaç şişe birden alıyorum ama başka olupta bilmediğim varmı bilmiyorum belki daha yakınlardada vardır..bilenler bilgi verirse çok sevinirim..bide bargellodan alıpta memnun kalmadığınız koku varsa yazarmısınız ben aldığım bikaç kokudan hep memnun kaldım ama şimdi alacaklarım başka kokular...delikafadulden

arkadaşlar bargellonun istanbuldaki şubeleri neler? ben üsküdar ve pendiktekini biliyorum ikiside bana çok uzak yolum düşerse bikaç şişe birden alıyorum ama başka olupta bilmediğim varmı bilmiyorum belki daha yakınlardada vardır..bilenler bilgi verirse çok sevinirim..bide bargellodan alıpta memnun kalmadığınız koku varsa yazarmısınız ben aldığım bikaç kokudan hep memnun kaldım ama şimdi alacaklarım başka kokular...delikafadulden

cnm mecidyeköydede şubesi açılmışş ben de orda oturuyorum sırf üskadara gidiyordum şimdi ayağıma geldi hemen aldım süper kalıcı valla :sm_cool:

bende dün aldım bi amor amor bide 122kodlu hugo incence sanırım yazılışı böyle ikiside hoş yaz kokuları baygınlık vermiyor ağırda değil güzel amor amoru biliyodum zatende diğerini ordaki çocuk tavsiye etti hoşumada gitti aldım

cnm mecidyeköydede şubesi açılmışş ben de orda oturuyorum sırf üskadara gidiyordum şimdi ayağıma geldi hemen aldım süper kalıcı valla :sm_cool:

:sm_cool:aaaa bu süper bi hbr yaaa arkadaşım mecidiyeköy benimde dibimde
ayyy nasıl sevindim anlatamam bu akşam bakıcam neresinde tarif edermisin...taa üsküdara gidecektim bende yaaaaa:lepi:zemuszemusalkisalkisalkishihoyyyt

bende dün aldım bi amor amor bide 122kodlu hugo incence sanırım yazılışı böyle ikiside hoş yaz kokuları baygınlık vermiyor ağırda değil güzel amor amoru biliyodum zatende diğerini ordaki çocuk tavsiye etti hoşumada gitti aldım

cnm fiyatlar neydi enson 16-18 gibi bişey hatırlıyorumda??

bargello m.köydeki nerde bilenler tarif edebilirmi gidicemde...bde sitesinde beşiktaştada kurulumda şube diyor o nerde göreniniz bileniniz varmı?

cnm murat muhallebicisinin ordan profiloya giden yol üstünde hemen sağda kuyumcular var kuyumcuları geçince 1 alana 1 bedava 20 mil. yapmışlar

cnm murat muhallebicisinin ordan profiloya giden yol üstünde hemen sağda kuyumcular var kuyumcuları geçince 1 alana 1 bedava 20 mil. yapmışlar

tatlııııımm saol ya geçen gün gittim ama aralara girmedim tabi hangi birine girim cadde üstüne baktım baktım bulamadım aralarıda gezecek vaktim yoktu..hbr bekliyodum bende böyle :)) bu akşam yada yarın kısmetse bakacağım..demek 20 oldu ha :2: :nazar:neyse napalım artık yinede fena diil ama sitesinde 16 yazıyordu en son aldığımda öyleydi gerçi bayada oldu ama sitesine yeni baktım 16 ydı eğer 1-2 gün içinde değişmediyse...neyse cvbın için çok tşk ederim cnm tekrardan..a.s.

sitesinde hala fiyat 16 gözüküyor..ya site güncel değil yada şubeler kendi belirliyo fiyatları belkide fisfisfis

bilmiorum tatlım ama biz 20ye aldık işte geçen hafta üsküdarda da 18 e alıyorduk ama 4ay falan olmuştur

X