2. bebeklerimizi ne zaman istiyoruz kızlar:)

burcuavcxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2007
248
23
38
merhaba arkadaşlar.pğlum 24 aylık oldu.2. bebeğimi istiyorum artık.sizin planlarınız neler.hadi paylaşalım :):enbuyukkk:

Benimde 6 yaşında bir kızım ( allahım uzun ömürler versin herkesin evlatlarına )

3 seneden beri kardeş istiyoruz ama olmuyor maleseff.

3 başarısız aşılamam var.

Şuan tedaviyi eylül ayına kadar bıraktım , inşallah kızımın kardeşi kendiliğiden gelir.

Eğer olmasa tüp bebek tedavisine başlıcam

hakkımızda hayırlısını versin rabbim.

İstediğin kadar iste , istediğin kadar uğraş , vakti zamanı gelmeyince olmuyor maleseff.

Kısmet .

selam, ben de 7 aydır ikinciyi istiyorum, ilk bebeğim 13 yaşında kaydirigubbakcemile3

canı hayırlısını ıstıyorum zaten rabbım suan uygun gormuor demkkı:KK43:hamıleler duanızı eksık etmeyın allh sızede 2.yı hayırlı zamnda versın

Hamile olma ihtimalimi göz önünde bulundurarak bu gece senin için çok çok dua edicem. Ne kadar süredir deniyosun, yaşın kaç, olmama sebebi nedir bilmiyorum ama elbet vardır bu işte de bi hayır. Lütfen üzme kendini olur mu. Üzülürsen daha da zorlaşır herşey. Elbet zamanını bekliyodur bebişin. Yani zamansız gelsede Allah korusun sonradan kaybetsen ya da bi problem olsa bebeğinde daha mı iyi olur. Vardır elbet bi hayır. Lütfen üzme kendini. Sana gerçekten dua edicem. Büyük olasılıkla da hamileyim zaten. İnşallah kabul olur. Hayırlısıyla alırsın canını kucağına:teselli:

slm arkadaşlar...bende allah izin verirse 2.istiyorum.
bir oğlum var 8,5 yaşında. gerçi ben hamileydim malesef 2ay önce 3aylık bebeğimi kaybettim kalbi durdu. şimdi olsaydı 5aylık hamileydim.

Hamile olma ihtimalimi göz önünde bulundurarak bu gece senin için çok çok dua edicem. Ne kadar süredir deniyosun, yaşın kaç, olmama sebebi nedir bilmiyorum ama elbet vardır bu işte de bi hayır. Lütfen üzme kendini olur mu. Üzülürsen daha da zorlaşır herşey. Elbet zamanını bekliyodur bebişin. Yani zamansız gelsede Allah korusun sonradan kaybetsen ya da bi problem olsa bebeğinde daha mı iyi olur. Vardır elbet bi hayır. Lütfen üzme kendini. Sana gerçekten dua edicem. Büyük olasılıkla da hamileyim zaten. İnşallah kabul olur. Hayırlısıyla alırsın canını kucağına:teselli:

hamıle olusuna cok ama cok sevındım saglıkla vede hayırlısıylan al kucagına.5 aydır kapıoruz doktora gıtmıstık gecen ay sorun esımden kaynaklanıor sperm azlıgı ılac falan verdı bılmıorum ılerleme oldumu benım yasım 22 .duaların ıcınde cok tsk ederım eksık etme ne olur bende anne olmak ıstıyorum hayırlısıylan :KK43:

benim kızımda 9 yaşında bende ikinciyi 2 senedir istiyorum ama tık yok şimdi karnım ağrımaya başladı bu ayda olmadı maalesef

hamıle olusuna cok ama cok sevındım saglıkla vede hayırlısıylan al kucagına.5 aydır kapıoruz doktora gıtmıstık gecen ay sorun esımden kaynaklanıor sperm azlıgı ılac falan verdı bılmıorum ılerleme oldumu benım yasım 22 .duaların ıcınde cok tsk ederım eksık etme ne olur bende anne olmak ıstıyorum hayırlısıylan :KK43:
Canım bak kendini böyle üzme. Sorununuz çok ciddi bir sorun değil biliyomusun. Tabiki anne olabilirsin. Senden kaynaklanan bir problem yoksa çözüm kolay oluyo. Şimdi doktor eşinin spermlerini arttırmak için uğraşıyordur doğal yoldan olsun diye. Bakarsanız ki olmuyo o zaman son çare spermleri eşinden alıp direk senin yumurtaya enjekte ederler. Çözüm var yani üzülme. Dua edicem sana hep. Öpüyorum

belki bendede vardır bilmiyorum inşallah bu ay çift çizgiyi görürüm kızlar.bu mübarek günde Alllah bütün evlat isteyenlere nasip etsin inşallah.hep beraber amin diyelim kızlar.aminnnnnnnnnn

Benim bebeğim 5 aylık 1 1.5 yaşına gelince korunmayı bırakıcaz 2. için ama o zamana kadar değişir belki kararımız nasip bakalım kızlar :icecream:

benimde 3,5yaşındsa bi oğlum var 2aydır bizde denioruz ama olmuo inşş bu ay bebğim benimledirr.isteyen herkese rabbim versinn

X