Protonex kullanan var mı ??

Gezgin..

Canıma Can Kattın!!...
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
2.552
2

Hayırlı günler arkadaşlar.....
İki gün önce doktora gittim,midemin çok yanması şikayeti ile,bana Protonex ilacını verdi.
Şimdi benim anlıyamadığım,bu ilacı kimler kullanıyor,yani bana midemin yanmasının nedenini söylemeden bir kaç öğüt verip 1 veya 2 ay bunu kullanmamı söyledi.
Yani ben bekledim reflü veya gastrit gibi birşey der diye,şimdi bende ne var yani ?....
Ve ilaç kullanmayı hiç sevmem,doğal yolla halletmek isterim rahatsızlıklarımı,önerisi olan var mı ???....

Teşekkürşer....Anlatabildim inşallah... yerimseniben

bende kullandım protonex önemli bişe değil merak etme muhtemelen asit fazlalığı veya gastrittir ilacını kullan derim bunun yanında dogal yollarada başvurabilirsin.geçmiş olsun

Teşekkür ederim canım cevabın için... Peki bitkisel kullanabileceğim bildiğin şeyler var mı ???

genelde ilaçlar dokunmasın diye mide yanması için veriyor doktorlar her sabah aç olarak kullanılıyor.ilacını kullan faydası olmazsa gidersin doktora o zaman neden olduğunu belki söyler .

canım benim ilacı kullan derim eminim çok rahatlayacaksın sabahları aç karna​

evet kullanıyorum bir kaç gündür,bakalım işe yarayacak mı... Teşekkür ederim cevaplarınız içinopuyorumnanaktan

X