Karaca alanlar burayaa

q0nca

Nişanlıııı:)
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
908
3
mrb arkadaşlar bn karacanın çeyiz setini aldm kmse memnun değil değiştrmk içime sinmio siz ne yapmayı düşünüosunz değiştrmek mantıklı mı mesela bnm düz çelk teflon ve süslüler için mi geçerli onlar acaba:KK43:

aynen ya bn çok seviyorum böle çeyzlk birşey alaym falan aldım onları odamda böle hepsi vitrinin üstünde her gün bakıyorum çok sevdim bide set zaten onu verdiğimde hepsini vermem lazım çok izime sindi zaten ne bileym gittiği yere kadr artık bi takımda korkmaz var onu kullanırım olmadı:/

almısken degiştirmenın anlamı yok canım.. ilerde degiştirirsin zaten.. eskimek icin var esyalar.bende hergun degişik seler goruorum ama degiştirmek gecmedi icimden ..

ya şimdi böle herkes kötü kötü diince verdiğim paraya da yazık olsun istemiyorum

ben çelik takımını kullanıyorum...baya bir para saymıştım...bin bişmanım....değiştirme imkanın varsa hemen değiştir...senin teflonmuş...onun hakkında bir fikrim yok....ben teflon olarak tefal kullanıyorum çok memnunum..herkese tavsiye ederim...

valla bende 6 ay önce çeyiz takımını aldım annemınde var kullanıyoruz harlı ateş açıldığında altı sapları yanma yapıyor onun haricinde bir sorunla karşılaşmadık bıraz dıkkatlı kullanınca sorun olmaz ınsallah tek dileğim o

aynen yaa yaşanmasın çok sevdm bn tencerelerimi vermek istemiyorummm:KK43:

arkadaşlar bende karacadan tüm ihtiyaclarımı düzdüm onları hergün uyanınca görmek okadar mutlu ediyoki beni vermek istemiyorum zaten ben hızlı ateşte pişmiş yemeklerin iyi olmadığı kanaatindeyim o yüzden çok fazla ateşin altını açmadan dikkatli kullanırsak sorun olmaz diye düşünüyorum olursada zaten yaslanana kadar aynı seyi kullanamayız biz bayanlar demi yenilerini alırız ne olacak :)

bende karacadan aldım mutfak eşyasının çoğunu artık geri vermek olmaz kullanıp anlıycaz iyi mi kötü mü çünkü kimisi çok iyi diyor kimisi çok kötü diyor, iyi düşünelim iyi olsun :KK70:

aynen negatif elektiriği atalımm kızlarrr:KK70: karaca harika bi ürün diin 10 kere:KK70:

valla bende karacadan aldım tenceresini yemek takımını çatal bıçağını beğenerek aldım ama her kafadan bi ses çıkıyo tabi memnun olandan var olmayanda demekki göreceli
inşallah bizde memnun kalanlardan oluruzda pişman olmayız sonradan
Allah herkese iyi günlerde kullanmayı nasip etsin

ya hayatım bi önce ki topikte de söylemiştim zaten bende setini almıştım ve çok memnunum hala kullanıyorum,sağdan soldan gelen laflara aldırmaaaa

Yaaa bende karaca çeyiz seti alıcam.. bazıları iyi diyo bazıları kötü kimseye bakamam walla kendim kullanıp görcemmmm artık :)

bende karacadan aldım bir çok eşyamı
yemek takımı
kahvaltı seti
çatal kaşık bıçak seti
tencere seti
porselen saplı 6 kişilik çatal kaşık
hepsinden gayet memnunum
çok iyi valla hiç birinden sorun yaşamadım
eternity tenceremin sapları kırıldı
çaydanlığının porseleni sıcaktan çatladı mesela oysaki eternity'i daha pahalıya almıştım

X