Bir erkeğin size değer vermesi nasıl anlaşılır?

december90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.975
248
ewet kızlar bi erkeğin size değer vermesi ve sevdiğini nerden anlarsınız??ve askerden döndüğünde huyları sevgileri azalıo mu yoksa sevdiklerine daha mı çok bağlanıolar??

Üstüne bastığın konuları dikkate alıyorsa, Söylediğin birşeyi, svdiğin birşeyi aradan zaman geçmesine rağmen unutmuyor, bir süre sonra sana aynısını tekrarlayabiliyorsa, Senin eşyalarını dahi okşayarak katlıyorsa :asigim: kavga ettiğinizde senin için ağlamaktan çekinmiyorsa bence bu erkek karşısındaki kıza değer veriyor demektir.

sevginiz için harcadığı her emek size verdiği değerin apaçık aynasıdır bana göre...
askerlik ile ilgili yazdığın adamına göre değişiyor canım...
benimki çok üstüme titriyor eskisiden nazaran.
Rabbim nazardan korusun hep böyle olsun inşallah
:nazar::asigim:

her erkegin huu suyu farklı fakat belli başlı ölçütler şunlar bence.

sorununuz oldugunda yanınızda durması. sizin icin elinden geleni yapması..
hayatla ilgili kararlarında sizide bulundurması.

ona ihtiyacım olduğu an benim çağırmamı beklemeden yanımda bitivermesi..
ses tonumdaki en ufak bir degisikligi dahi fark etmesi..
kendinden daha iyi tanimasi beni..
gözümden akan bir damla yasin onun yüreğini param parça etmesi..
kavga ederken beni kirmamak için telefonu kapatması:)
evde yalnız kalamadigim için bana dadilik yapması:)
aklımın onda kalacak seylerden kaçınması..
ayrildigimizda onun geri dönmesi..
regliyken gidip orkid alması :)))))
sabırla ve sakince araba kullanmayı öğretmesi:))
ben evde yalnız kaldığımda sikilmiyim diye kuzenlerini ve arkadaşlarını ekip yanıma gelmesi..
6 sene icinde sadece bir gece yalnız kaldım,onda da sabaha kadar telefonla benimle konuşmuştu,hatta telefonda ikimizde uyuyakalmistik:))
ilk çalıştığım yere çiçek yollaması..
cebimde bes kuruşum yokken hiç düşünmeden ve karşılık beklemeden ısrarla para vermesi..
geçmişimi sorgulamamasi..
her planına beni dahil etmesi..
gibi bir çok şey bana deger verdiğinin göstergesi..bunlar kisiden kisiye ve iliskiye göre değişir..yaptıgı fedakarlıklar ve çıkarlara dayanmadan,karşılık beklemeden bir seyler yapması bana ne kadar çok deger verdigini ve sevdiğini gösterir..annem hep "seni koşulsuz şartsız bir tek ailen sever" derdi..ama bu cocukta beni gercekten seviyor galiba :))))))

ona ihtiyacım olduğu an benim çağırmamı beklemeden yanımda bitivermesi..
ses tonumdaki en ufak bir degisikligi dahi fark etmesi..
kendinden daha iyi tanimasi beni..
gözümden akan bir damla yasin onun yüreğini param parça etmesi..
kavga ederken beni kirmamak için telefonu kapatması:)
evde yalnız kalamadigim için bana dadilik yapması:)
aklımın onda kalacak seylerden kaçınması..
ayrildigimizda onun geri dönmesi..
regliyken gidip orkid alması :)))))
sabırla ve sakince araba kullanmayı öğretmesi:))
ben evde yalnız kaldığımda sikilmiyim diye kuzenlerini ve arkadaşlarını ekip yanıma gelmesi..
6 sene icinde sadece bir gece yalnız kaldım,onda da sabaha kadar telefonla benimle konuşmuştu,hatta telefonda ikimizde uyuyakalmistik:))
ilk çalıştığım yere çiçek yollaması..
cebimde bes kuruşum yokken hiç düşünmeden ve karşılık beklemeden ısrarla para vermesi..
geçmişimi sorgulamamasi..
her planına beni dahil etmesi..
gibi bir çok şey bana deger verdiğinin göstergesi..bunlar kisiden kisiye ve iliskiye göre değişir..yaptıgı fedakarlıklar ve çıkarlara dayanmadan,karşılık beklemeden bir seyler yapması bana ne kadar çok deger verdigini ve sevdiğini gösterir..annem hep "seni koşulsuz şartsız bir tek ailen sever" derdi..ama bu cocukta beni gercekten seviyor galiba :))))))

:1shok: bunlar gerçekmi? Gerçekse maşallahhh nazar değmesin :nazar:

yazarken fark ettim bende :)) genelde odun olarak gorurdum ben erkek arkadasımı ama değil sanırım :)) teşekkür ederim kızlar :))
Allah herkese güzel iliskiler,güvenilir insanlar nasip etsin..

bu olay kisiye bağlıdır..nasıl baktığına bağlıdır yani..
mesela benim için gidip orkid alması bile benim için fedakarlikken bir baskası için bu sıradan olabilir :)) veya ne biliyim iste mesela ben Hindistan cevizli cikulata sevmem ama o sever :) veya o kahvesini sade icer mesela veya çayını sekersiz icer :)) ben kremayi sevmem mesela bunu çok iyi biliir :) o kremali makarnaya bayılır :) veyaa..yemeklerde Mısır özü yağı sever zeytinyağı değil :) beyaz şarap sever,benim gibi :) veya sinirliyken gözü dönebilir mesela ona göre davranmam gerektiğini bilirim mesela üstüne gitmem..
yani ufak,önemsiz gibi görünen seylerdir aslında deger verip vermediğini gösteren..bunları görmek önemli olan..zaten karşındaki insanı tanıdığın zaman anlıyorsun deger verip vermediğini..bana göre bir çiçek,hediye vs değildir deger verip vermediğini gösteren..orta kahve içtiğimi bilmesidir :))

Eve gelirken bir şey istiyor musun diyorsa seviyordur :halay:

Sen uyurken o evden çıkacaksa, çıkmadan seni öpüyorsa seviyordur :halay:

Alışverişteyken denemek için seçtiğin ürünleri kabine kadar arkandan seni takip ederek taşıyorsa seviyordur :halay:

Sen hastayken yemek hazırlayıp hadi ye diyorsa seviyordur :halay:

Bir insan seviyorsa seviyordur, anlarsın :nazar:

Eğer anlayamıyorsan sevmiyordur zorlamaya gerek yok :skandal:

X