Anti-Aging Halsizlik ve Yorgunluktan Şikayet Edenler....

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Bende kansızlık olduğu için sürekli yorgundum.İlaç kullanmakta istemiyordum.Maydanoz suyu içmeye başladım her sabah.Çok çay kahve tükettiğim için çayı limonlu içmeye başladım.Bol su ve sporla ben yorgunluktan büyük ölçüde kurtuldum.Sirkenin de işe yaradığını gördüm.Stres zaten olmamalı.

Ne zaman bunları yapmayı ertelesem yine başlıyor.Yaşam biçimi haline getirmek lazım.

kızlar ibrahim saraçoğlunun bizde bir dergisi vardı bitkisel kürler rehberi diye
orada rastlamıştım,halsizlik ve yorgunluğa karşı çayın içine 6-7 karanfil atıp için diyordu
acayip etki ediyormuş
ben bir keresinde denemiştim ve cidden işe yaradığını söyleyebilirim:nazar:

ama çayın tadını çok acıtmıyor mu öyle ?

arkadaslar ben de aynı dertten muzdarıptım ve b12 eksıklıgı cıktı sımdı ıgne yaptryorum cok rahatladım enerjım yerıne geldı doktora sıkayetlerımı anlatıp b12den suphelendıgı soyledım mumkun degıl dedı artık doktorlara da ınanmıyorum ısrar ettim b12 degerlerım cok dusuk cıktı sımdı daha ıyım hatta cok ıım

ozellıkle agzınızda aft cıkıyorsa kulak cınlaması yasıyorsanz ayaklarnzda gecmeyen yaralar cıkmaya basladıysa hemen b12 degerlernızı olctrn

arkadaşlar bende bu konudan muzdariptim,taki zayıflamak için bal ve hakiki elma sirkesini keşfedene kadar.uzun zamandır halsizlikten şikayetçiydim zayıflamak için her sabah bal sirke karışımını içmeye başladım aradan on gün falan geçince halsizlik şikayetimin ortadan kalktığını farkettim.akşama kadar çalışıyım hiç yorulmuyorum.bir kaç gün ara verince tekrar şikayetlerim ortaya çıkıyor

çaya karanfil de koydum
demir hapı da içtim ne yaptımsa yorgunluktan kurtulamıyorum
her gece folic acid b vitamini alıyorum yine gelişme yok

kızlar daha 21 yaşındayım ve çok çabuk yoruluyorum, alışverişe falan gittiğimde sanki sırtıma bi yük biniyo:KK14: bendede daha önce b 12 eksikliği olduğunu söylemişti doktor... iğne kullanmıştım ama iğneler bitince bidaha gitmedim doktora, ... en iyisi ben bi an önce kan değerlerime baktırim:KK42: malum sınav senem, yorgun olmamalıyım :KK55:

bende 6 aydır kendımı acayıp halsız ve yorgun hıssedıyorum. kımıldamak zor gelıyor. mıde ve bagırsakta bır problem var ama ondan kaynaklanmıyor diyor doktorlar onun dısında da vitamın kan vb eksıklık pek yok. Sanırın psıkolojık ama cok sukur cıddı bır sorunumda yok.oyle kendımı cok mutlu hıssettıgım zamanlarda da halsız oluyorum anlamadım artık dayancak gıbı degıl iş hayatımda da zorlanıyorum.

arkadaşlar bende yıllardır bundan müzdaribim demir eksikliği çıkıyor ara ara ilaç kullanıyorum ama yorulurum hemen tetkiklerde astım çıktı ilaç yazıldı kullanmadım daha başka bir yerede gözükeceğim orada aynı tanıyı koyarsa kullanırım diyeceğim o ki astımada dikkat edin

Kızlar halsizlik yorgunluk ve şu kış depresyonu için Ester-C kullanın. Solgar ve GNC de bulabilirsiniz. Günde 500 mg sabah kahvaltıda alıyorsunuz. Düzenli kullandığınızda ne yorgunluk ne halsizlik kalıyor. Üstelik antioksidan.

Benimde halsizlik sorunum var. Doktora gittim ve demir hapı verdi. İçtim.. Değişen birşey olmadı..

O kadar canımı sıkıyor ki bu halsizlik.
Bazen yemeği bile dinlene dinlene yiyorum, hiç normal değil.
Ama gel de doktora anlat.
Hiçbir şeyin yok demeyin bana diyorum, en azından başka bölüme yönlendirin.
Hiçbir doktordan sonuç alamadım.

Şu ana kadar tek yararı ozon terapiden gördüm, ama ben daha ucuz ve daha kesin bir şey istiyorum.

bndede halsızlık ve bas agrısıvar bu ne boyle bılmıroum :KK43:(( zayıfım ondan mı acaba boyum 1,60 kılom 45 :KK43:(

Ben şu sıralar ester c kullanıyorum bilmiyorum onun etkisi başka bir şey mi ama bana iyi geldi akşam eve gidince kolumu bile kıpırdatamazdım hemen uykum gelirdi,ilacı kullandığımdan beri gayet iyiyim yogunluk halsizlik kalktı üzerimden

Bende kansızlık olduğu için sürekli yorgundum.İlaç kullanmakta istemiyordum.Maydanoz suyu içmeye başladım her sabah.Çok çay kahve tükettiğim için çayı limonlu içmeye başladım.Bol su ve sporla ben yorgunluktan büyük ölçüde kurtuldum.Sirkenin de işe yaradığını gördüm.Stres zaten olmamalı.

Ne zaman bunları yapmayı ertelesem yine başlıyor.Yaşam biçimi haline getirmek lazım.
Maydonuz suyu sanki triod'e iyi geliyordu diye biliyorum .
Kızlar halsizlik yorgunluk ve şu kış depresyonu için Ester-C kullanın. Solgar ve GNC de bulabilirsiniz. Günde 500 mg sabah kahvaltıda alıyorsunuz. Düzenli kullandığınızda ne yorgunluk ne halsizlik kalıyor. Üstelik antioksidan.

Günde 1 kez mı ?

bende bir çok kişide bu şikayeti duydum b12 aldıktan sonra daha iyi hissetiklerini söylediler.

Limonu ve salataligi dilimleyip su sure fisini aksamdan koyun ertesi gun gun boyunca o su dan icin. Ayrica kan testide yaptirin derim. D vitamini ve demir eksikligi olabilir.

Auto spelling e takildi. :) Limonu ve salataligi dilimleyip su surahisine aksamdan koyun ertesi gun gun boyunca o su dan icin. Ayrica kan testide yaptirin derim. D vitamini ve demir eksikligi olabilir.

Ne kadarlik surahi kullanacaksaniz yarisini dolduracak kadar limon ve salatalik olsun. Devamli bu sudan icin. Ama demir ve d vitamini seviyenizi de olcturun. Bu arada uykunuzda duzenli olsun.

X