göğüs ucunda sivilce

elayz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
2
0
kızlar merhabaa , hemen sorunumu paylaşmak istiorum.İki göğüs ucumda böyle sivilce gibi kabartılar var yani ben kendimi bildim bileli onlar var ergenliğimde filan da vardı çokta üstünde durmuodum yani normal bişey gibi geliodu annemle paylaştım hemen doktora gidelim filan dedi bende panik oldum biraz , bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba ?? gerçekten çok sıkılıorum şuan :KK43::KK43:

aynı sorunu yaşıyoruz bence canım sivilce degıl ama hafif minik kabartılar değilmi? kahverengı bölgede ?

kızlar merhabaa , hemen sorunumu paylaşmak istiorum.İki göğüs ucumda böyle sivilce gibi kabartılar var yani ben kendimi bildim bileli onlar var ergenliğimde filan da vardı çokta üstünde durmuodum yani normal bişey gibi geliodu annemle paylaştım hemen doktora gidelim filan dedi bende panik oldum biraz , bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba ?? gerçekten çok sıkılıorum şuan :KK43::KK43:

bende aynı sorunu yaşıyorum ve evlilik arifesindeyim dert ettim kendime .eğer doktora gittiyseniz tedavisi varmı cevap veririseniz çok sevinirim

Pütür pütür kabartı halindeler dimi ?? Kızlar gayet doğal onların olması..bende de var...Daha doğrusu herkeste var kafanıza takmayın sakın dert etmeyin

evet herkeste var ve bende de var ve bu bir sorun değil....ben gözlemeldim genelde adet dönemine yaklaşınca

çoğalıyorlar sanırırm artan hormonların etkısıyle oluyor...malum prolaktin ve progesteron hormonalrı

göğüsleri etkılıyor ve her ay adet dönemi bu hormonlarda artış oluyo zaten bundan dolayı göğüs büyüyo sızlıyo

bazıalrında ve bu kabarcıkalrda daha belirgin hale gelebiliyo bu bi sorun değil yani :)

ayrıca sivilce olsa dahi tamamen yağ dokusundan oluşan bi

uzuv olan göğüste sivilce oluşması da gayeett normal bişey :)

bende de var onlardan. korkup doktora gitmiştim. bişi değil onlar göğsün bişibişiyi demişti doktor hatta gülmüştü kızlar artık çok korkuyolar en ufak şeyde doktora geliyolar diye. korkmayın yani :)

X