Sizce Bu Nedir?

KardelenMasaliM

Musmutlu:)
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
1.039
6
41
Düsününkü 10 yildir evlisiniz.
Bir gün esinizin arabasinin bagajini aciyorsunuzki bagajda bir bebek elbisesi var:1shok:
Esinize sordugunuzda verdigi cevap i lk basta bizim cocuklarindir.Bunun yanlis oldugunu söyleyincede bilmiyorum diyor. ama ben ne yaptım ki
Böyle bir duurm icerisinde siz olsaydiniz tepkiiz ne olurdu ve ne düsünürdünüz:uhm: :uhm:

sudenazcim yani cok uzuldum ama hemen kotu dusunmemek lazim aslinda esin hemen mantikli bir aciklama yapsaydi sanirim kafan karismayacakti..sence ne olabilir peki??herhalde baska birinden cocugu yok sakin aklina boyle uc seyler getirme biraz ilgisizz kalip esini gozlemle panik yaparsa acik verir eger gercekten birsey gizliyorsa..ama umuyorum ki yanlis birsey yoktur ortada..hemen uzme kendini:1yes2:

Arkadaşım biz ne desek boş bence.. Bu kadar kafana takılıyorsa eşinden açıklama istemelisin.. 10 senenin hatırına o da bu açıklamayı yapmalı bence..

Ama en kötüsüne odaklanma.. Sakince konuş.. Şüpheli tavırlar olmadık sonuçlara yol açabilir..

sudenazcim yani cok uzuldum ama hemen kotu dusunmemek lazim aslinda esin hemen mantikli bir aciklama yapsaydi sanirim kafan karismayacakti..sence ne olabilir peki??herhalde baska birinden cocugu yok sakin aklina boyle uc seyler getirme biraz ilgisizz kalip esini gozlemle panik yaparsa acik verir eger gercekten birsey gizliyorsa..ama umuyorum ki yanlis birsey yoktur ortada..hemen uzme kendini:1yes2:

1_sencim söylediklerin aklima gelmedi dersem yalan olur.Dedigin gibi bastan bir aciklama yapmis olsaydi kafam takilmazdi buna.Suanda esim bana karsi o kadar iyiki anlatamam bugün konsere felan götürmek istedi beni persembe günü birlikte alisveris yaptik.Yani hersey yolunda gidiyor.Bende eskisi gibiyim ona karsi.Ve gözüm üzerinde bir acik verirmi diye beklyiorum simdi.O elbise hala bagajda duruyor.Bilmiyorum biraz iz sürecegim gibi.Her sey ondan sonra aciga kavusacak.Insallah düsündüklerim gercek degildirsenağlama :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Arkadaşım biz ne desek boş bence.. Bu kadar kafana takılıyorsa eşinden açıklama istemelisin.. 10 senenin hatırına o da bu açıklamayı yapmalı bence..

Ama en kötüsüne odaklanma.. Sakince konuş.. Şüpheli tavırlar olmadık sonuçlara yol açabilir..

Hüzüncüm bir kac kez sordum ama yanit alamadim o yüzden sormuyorum artik.Ölye sinirli felanda sormadim sakince gülerek sordum.ama yinede yanit yok.Bilmyiorum suanda beklemedeyim.

canım kardeşim.bu sorunun üç cvbı var.
1. çocuklu bi arkadaşı ya da akrabası arabaya bindi elbisyide araaba da unuttu.erkekler çocuk kıyafetlerinden anlamdığı için sizin zannedip bagaja koydu.
2. çocuğunuz kreşegidiyorsa kreşden yedek verilen kıyafet kirlendiğinde yıkanması için geri verilir.
3.sonun cu malum düşünceler ama bu çok zor bi ihtimal neden dersen ikili yaşam süren insanlar çok dikkatlidir bu kadar basit kendini ele vermez.
ben 1. ihtimalden yanayım..

bicibici malesef 3 secenekte olanaksiz.
Birinci secenek su bakimdan olanaksiz.Bizim hic böyle kücük cocugu olan akrabamiz yok.Üstelikte esim böyle birisini arabasina bindirse neden bana söylemesin.
Ikinic secenekde su yüzden imkansiz.Kresten kizimi hep ben alirim.Zaten bu sene büyük oldugu icin yedek kiyafet götürmedik krese.Gerci öyle gecen seneden felan kalan birsey bile olsa cok cok eminim bizim öyle bir kiyafetimiz hic olmadi.Hemde genelde bana verilir bu kiyafet cünkü ben aliyorum cocugu.
geriye kaliyor son ihtimal ama yinede Allahtan diliyorum ki baska bir aciklamasi vardir diye.senağlama senağlama

Bazen eve gelmedigi oluyormu? isim vardi gibi!Inan bana erkeklere hic güven olmuyor ikinci ye filan evleniyorlar da kimsenin ruhu bile duymuyor.vesselam.

halisecim yurtdisinda bu tür olaylar biraz daha fazla ve dahada olanakli bunu sende almanyada yasadigin icin iyi bilirsin.Eve gelmedigi degilde gec geldigi zamanlar oluyor gecen hafta kahveden 9 dan sonra geldi hep zaten suanda calismyor.Öglen gidiyor kahveye diye 9 dan sonra geliyor eve.En son cuma günü uyardim ne bu böyle diye ondan beridir daha dikkatli.Bilmiyorum ama beklemedeyim heran bir sey cikarmi diye bekliyorum:KK43:

cibali sana katılıyorum 10 yıllık evlilik ve 24 yaş bu arada dikatine hayran kaldım hiç dikat etmemiştim

X