Sivilceli Ciltler CLİNDOXYl JEL..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben de kullandım bu kremi gece yatmadan sürüyordum sabah kalktığımda sivilceyi kurutmuş oluyodu çok hızlı etki ediyor gerçekten

kızlar ben de bu jeli kullanıyorum iki haftadır memnun kaldım kızarıklıktan korkmayın sadece sivilceye sürün bi kaç gün sonra cilt alışıyor kızarmıyor zaten sivilceleri kurutuyor ama sabahları yüzünüzü yüz yıkama jeliyle yıkayın doktor öyle söyledi bana 3 aydır geçmeyen sivilcelerim söndü hep sadece biraz leke var onlar da geçiyor yavaş yavaş:KK34:

kızlar ben de bu jeli kullanıyorum iki haftadır memnun kaldım kızarıklıktan korkmayın sadece sivilceye sürün bi kaç gün sonra cilt alışıyor kızarmıyor zaten sivilceleri kurutuyor ama sabahları yüzünüzü yüz yıkama jeliyle yıkayın doktor öyle söyledi bana 3 aydır geçmeyen sivilcelerim söndü hep sadece biraz leke var onlar da geçiyor yavaş yavaş:KK34:

süpermiş.denemek lazım.

Selam kızlar benimde sadece çene kısmımda biraz vardı.Doktor clindoxyl jel verdi ve her yere sür dedi.İlk 1 hafta hiçbir değişiklik olmadı ve sonraki haftada ufak tefek bir sürü sivilce sardı yüzümü:110:
Birde cildimde aşırı yağlanma oldu.Şu anda yüzümde belli kısımlarda kızarıklıklarda var o yüzden ara verdim,sürmüyorum.Doktor bittiği gibi gel dedi ama bitirmeye korkuyorum:KK53:

haydaa !
herkeste aynı etkiyi vermiyor o zaman

Ya ben CLİNDOXYl JEL.. aldım. Doktor verdi.Eczacı kız bu kremi buzdolabında sakla dedi ama ya krem hiç dolapta saklanırmı merak ettim? siz nerde muhafaza ettiniz?

arkdaşlar ben clindoxyl jel geceleri nadixa kremini de öglen sürüyorum ya bakıyorum yüzüme hala aynı hiç değişiklik yok
gece sürdüğüm krem ilk başlarda kızarıklık yanma oluyordu şimdi o yok yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ama hala faydasını göremedim.. hala kullanıyım mı fikri olan var mı lütfen cvp verin?:KK43:

banada doktor verdi geçen gün hem sabah hem akşam sürcekmişim ama bnde bi kızarıklık olmadı inşallah daha çok sivilcem çıkmaz:44:

ben de clindoxyl kullanıyorum. doktor bana gün aşırı kullanmamı söyledi. kızarıklık yapıyo diye. hafif bir yanma ilk etapta oluyo ama sorun edilcek kadar diğil. bir gece sürüyor bir gece sürmüyorum. tabi bunun yanında antibiyotik alıyorum ve makyaj altına sürdüğüm bir kremim daha var.

sivilce tedavisi sırasında zorunlu kalmadığınız müddetçe makyaj yapmayın ve mineral makyaj kullanmaya çalışın diye bir sürü de tembih aldım doktorumdan.

arkadaşlar bende 3 ay zoretanın kullandım 2 ayda roactne kullanmakdayım toplam 5 aydır hap tedavisi görüorum ve doktorum biteceğini söledi martta.yanındada Clindoxyl krem verdi bir gün krem birgünde hap kullanmamı istedi.Kremi sürdüğümden beri siyah noktalarım çıkmaya başladı ve yüzüm kızardı.Napmam gerekior?Kullanmaya devam etmeliyim die düşünüorum bırakmakda istemem.

doktor bana bu clindoxyl monodoks ve eczanede yapılan bi karışım verdi temizlemek için kullandım bu jeli ilk günler bişey yoktu şuan suratım kırmızı ve şiş hafif soyulma var sivilce ve izleri şuanlık görünmüyo ben her yere sürdüğüm için olduğunu düşündüm ve internetten araştırdım tahmin ettiğim gbi galiba bide az sürcekmişim nemlendirici sürdüm simdi inş. yarına geçer bu halde dışarı çıkmak istemiorm :S

bide ne kadar süre durucak bu yüzümüzde ben sürüp yatmıştım bi yerde okudum 20 dkka bekletip yıkıyorum yazmış

arkadaşlar clindoxyl (umarım doğru yazdım) gece yatmadan önce sürülüyo. sabah ılık suyla ve bir temizliyici jel ile de yıkayabilirsiniz.
bende de ilk zamanlar yüzünde kızarıklık yapmıştı ama sonradan kesti. bende çok kızarıklık olmasın diye doktorum bir gün sür bir gün sürme demişti. ben hergün sürüyorum cilt alışınca bi problem olmadı.
bir de sadece sivilceleri üzerine sürenler de varmış..

bu arada kıyafetlerin rengini açıyo haberiniz olsun:)

benim yüzüm kızarıklık sis geçti ama kupkuru oldu:2: cildim halada öyle yan etkilernde var kuruluk kullanmıyorum suan tüm yüzüme sadece sivilcelere ve lekelere sürüyorum:KK17:

kızlar selam benim de sivilcelerle başım dertte. bunlar akneik değil tam olarak minik minik kabarıklıklar ama bir türlü geçmek bilmiyor. clindoxyl ile ilgili deneyimlerinizi okuduktan sonra çok tereddütte kaldım ve almaktan vaz geçtim ki doktor yazmış zaten birçoğunuza ben yeniden acnecinamid'e döndüm iki gündür kullanıyorum, gelişmeleri bildireceğim..

kızlar bu jeli bende kullanmaya başladım dr. bana birde tetradox antibiyotik verdi.bugün 5. günüm ama dünden beri yüzüm dalga dalga kabardı kızardı ve şişti,bişiyler alerji yaptı bana ama çözemedim ya haplar ya bu clindoxly jel çözemedim ne olduğunu.bugün dr. hastanede yokmuş yanınana da gidemedim yüzüm kaşınıyo ve garip turuncumsu pembemsi bi şekilde kızardı aynı bebeklerin poposundaki pişikler gibi oldu dalga dalga yaaa sinirlerim bozuldu walla...ben de dün gece kestim clindoxly jeli.sizinkiler de mi böyle resmen alerji gibiyim şu an ben. bol bol su içtim bugün.

selam kızlar benim de sivilce sorunum var clindoxyl i bi cok kişiden duydum ama yan etkilerinden korkyorum kullanan arkadaslar yan etkileri ne kadar suruyor yani kızarıklıklar falan

X