Sivilceli Ciltler CLİNDOXYl JEL..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ya herkes birbirinden etkilenip yanıyor, kızarıyor vs. Yazıyor yada sadece bende farklı etki yaptı.:KK12:
2 haftadır kullanıyorum yanağımda izler vardı ve her hafta kesin Yenisi çıkardı 2 haftadır yeni çıkmadı ve olanları kuruttu izlerde Yok denebilecek kadar azaldı. Gece yatmadan sürüyorum sabaha kadar bekliyor.
Tek yan etkisi dudaklarıma kadar kuruttu sivilceler geçsinde o da önemli değil

Ergenlik döneminde çıkmayan sivilcelerim aniden çıkmaya başladı anladığım kadarıyla sağlıksız beslenmeden kaynaklanıyordu doktora gittim sonunda ve bana cindoxly kremle birlikte monodoks antibiyotik verdi ve çok memnun kaldım yüzümdeki kızarıklar geçti ve sicilcelerimi kurutmaya başladı başlarda cildimde kuruluk oldu evet ama niveanın nemlendirici kremini kullanıyorum gündüz kremi çok iyi geliyor abartılı bir kuruluk olmuyor üçüncü haftayım ve hala devaö ediyorum doktorumda söylemişti baştan uzun süreli bir tedavi yöntemi olacak diye

ya umarım bu yazdığımı birileri görür bana bi fikir verir:KK43:
çenemde eskiden kalma sivilce izleri vardı,ara sırada sivilce cıkar .4 gün önce doktora gittim,sivex ve clindoxyl jel verdi,sivexi kullanmıştım bi zararını görmedim,iyi bi ilaç,sürdüğün günün akşamı hemen sivilceyi kurutup geçiriyo,ama clindoxyl i ilk defa kullandım ve yüzüm şuan felaket:KK43:(
küçük küçük kabarıklar oldu,yüzüm kızardı kaşınıyo,yanıyo.eskiden bi kaç tane sivilcem varken,şimdi ufak ufak onlarca oldu.ne yapmalıyım ben:KK43: eczaneye gittim yan etkileri bunlar,bi kaç gün kullanmayın dedi
Yan etkileri olduğunu düşünmüyorum bence senin cildinle uyuşmadı herkese her krem iyi gelmeyebiliyor bence bırakmalısın ve diğer iyi gelen kreme devam etmelisin bende de tam tersi bir etki yarattı mesela kızarıklığı aldı ve sivilcelerimi kuruttu

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

bana da dün verdi doktor akşamları sür 3 4 saat sonra yıka dedi sivex jeli gece sürüp sabaha kadar bekletcekmişim imexi gündüz sürcekmişim advantan losyonuda 3 4 gün sabah akşam sürcekmişim kızarıklıklar içinmiş bunları kullanan varmı arkadaşlar yorumlar korkuttu birazcık beni

X