Sivilceli Ciltler CLİNDOXYl JEL..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
...bende doktordan geldim bana da raucutenin muadili olan hapı yazıyordu içmem araştırdım yan etkilerini dedim ,nadixa ve clindoxyl verdi ikisi de gece sürülecek
güneş koruyucu da önerdi...
kızarıklıklar kafama takıldı yahu ilaçtan kaçarken daha beter olmak istemiyorum ama denemek zorundayım.

ben de clindoxyl kullanıyrm 3 haftadır. doktorun ne dedi bilmiyorum ama benim tavsiyem sadece sivilceli bölgelere sürmen, çünkü diğer bölgelerde normalden daha fazla yanma ve kızarıklık yapıyor. ben başta tüm yüzüme sürüyordum, sonra fark ettim sadece sivilceli bölgelere sürmeye başladım. Ve bu nadixa denilen kremi clindoxyl le aynı gece mi sürcksn?? gün aşırı olması daha mantıklı sanki? geçmiş olsun

ben de clindoxyl kullanıyrm 3 haftadır. doktorun ne dedi bilmiyorum ama benim tavsiyem sadece sivilceli bölgelere sürmen, çünkü diğer bölgelerde normalden daha fazla yanma ve kızarıklık yapıyor. ben başta tüm yüzüme sürüyordum, sonra fark ettim sadece sivilceli bölgelere sürmeye başladım. Ve bu nadixa denilen kremi clindoxyl le aynı gece mi sürcksn?? gün aşırı olması daha mantıklı sanki? geçmiş olsun

teşekkürler sana da geçmiş olsun evet sadece sivilce bölgeye ince tabaka halinde sürülüyor ,aman dikkat et eczacının felan uyarması lazımdı aslında
nadixayı 3 gündür gece sürüyorum daha clindoxyle başlayamadım doktor aynı gün sürmemi söyledi zaten clindoxyl gece kullanlıyor
sen de değişiklik oldu mu faydası varmı? bazıları sivilceyi arttırdı diyor oldu mu öyle bir şey gerçi herkeste farklı etki yapar ama.....

teşekkürler sana da geçmiş olsun evet sadece sivilce bölgeye ince tabaka halinde sürülüyor ,aman dikkat et eczacının felan uyarması lazımdı aslında
nadixayı 3 gündür gece sürüyorum daha clindoxyle başlayamadım doktor aynı gün sürmemi söyledi zaten clindoxyl gece kullanlıyor
sen de değişiklik oldu mu faydası varmı? bazıları sivilceyi arttırdı diyor oldu mu öyle bir şey gerçi herkeste farklı etki yapar ama.....

ben bir gün eritretin bir gün clindoxyl kullanyrm geceleri. bendeki etkisi şöyle oldu bu ilaçların; clindoxyl biraz daha sivilcelere etkili sanrm ama eritretin de cildi ince ince soyarak tedavi ediyr. benim alnımda çıkmıştı sivilce ama alerji gibi olmuştu sıkıntıdan. çenemde de çok az vardı. alnımdaki sivilceler gerçekten iyi bir şekilde iyileşiyor am çenemdeki ufacık nokta gibi olan sivilceler normal sivilce gibi olup düzeldi. yani sivilceleri arttırsa da endişelenck bişy yok, çünkü cildin altında zaten sivilce, bunun cildin altında yok olmasnı bekleyemeyz, mutlaka dışarı çıkması lazım ve çıktıktan sonra da kullandğmz ilaç zaten iyileştircektir sivilceleri. o yüzden endişelenmene gerek yok canım öyle bir durumda. mutlaka iyileşecektir. tabi çok hassas bir cildin varsa ve çok byük bir yan etki söz konusu olursa mutlaka doktoruna danış.

ben bir gün eritretin bir gün clindoxyl kullanyrm geceleri. bendeki etkisi şöyle oldu bu ilaçların; clindoxyl biraz daha sivilcelere etkili sanrm ama eritretin de cildi ince ince soyarak tedavi ediyr. benim alnımda çıkmıştı sivilce ama alerji gibi olmuştu sıkıntıdan. çenemde de çok az vardı. alnımdaki sivilceler gerçekten iyi bir şekilde iyileşiyor am çenemdeki ufacık nokta gibi olan sivilceler normal sivilce gibi olup düzeldi. yani sivilceleri arttırsa da endişelenck bişy yok, çünkü cildin altında zaten sivilce, bunun cildin altında yok olmasnı bekleyemeyz, mutlaka dışarı çıkması lazım ve çıktıktan sonra da kullandğmz ilaç zaten iyileştircektir sivilceleri. o yüzden endişelenmene gerek yok canım öyle bir durumda. mutlaka iyileşecektir. tabi çok hassas bir cildin varsa ve çok byük bir yan etki söz konusu olursa mutlaka doktoruna danış.

anladım eritretin de kullanıyorsun demek ,iyileşmesi güzel tedavi olumlu sonuç vermiş demekki,
benim de sıkıntıdan çıkıyor ergenlikte çıkmadılar şimdi uğraşıyorum özellikle yanak ve burnumun üst kısmında doktor bana mutlaka güneş koruyucu kullan dedi
ama o kadar çok çeşit var ki hangisini alacığımı şaşırmış durumdayım sen kullanıyor musun ?

anladım eritretin de kullanıyorsun demek ,iyileşmesi güzel tedavi olumlu sonuç vermiş demekki,
benim de sıkıntıdan çıkıyor ergenlikte çıkmadılar şimdi uğraşıyorum özellikle yanak ve burnumun üst kısmında doktor bana mutlaka güneş koruyucu kullan dedi
ama o kadar çok çeşit var ki hangisini alacığımı şaşırmış durumdayım sen kullanıyor musun ?

evet kullanıyorum doktorumun tavsiye ettiği bir güneş koruyucu hamilton everyday face diye 30 faktörlü yağsız renkli nemlendirici. renkli olduğu için de güzel eğer günlük hayatında makyaj yapıyorsan renkli almanı taviye ederim, üstüne allık sürüp çıkabilirsin ben öyle yapıyorum makyaja gerek duyduğum zaman.

evet kullanıyorum doktorumun tavsiye ettiği bir güneş koruyucu hamilton everyday face diye 30 faktörlü yağsız renkli nemlendirici. renkli olduğu için de güzel eğer günlük hayatında makyaj yapıyorsan renkli almanı taviye ederim, üstüne allık sürüp çıkabilirsin ben öyle yapıyorum makyaja gerek duyduğum zaman.

çok iyiymiş renkli olması bende bakayım ,evet makyaj yapıyorum,günlük makyajda fondoten kullanmam ama allık olmazsa olmazımdır ,

ben de akne tedavisi görüyorum doktorum SOLANTE 50+ tavsiye etti ben de memnunum nemlendiricili ayrıca....bu arada ben de clindoxyl kullandım şimdi lekeleri gidermek için tiretine dewam ediorum

Yaklasik 10 gündür Clindoxyl jel kullaniyorum.Burda okudugum yan etkilerin hic birine maruz kalmadim cok sükür.Ne yanma ne kizariklik vb seyler hic olmadi.Gece yatarken tüm yüzüme sürüyorum.Ve her sabah uyandigimda cildimin daha iyi oldugunu görüyorum.Raucuten verecekti doktor.Kabul etmedim.Iyiki de etmemisim.Clindoxylden cok memnun kaldim.:KK49::KK1:

ben de memnun kaldım clindoxyl den...kızarma ,yanma yapıyo ama cildim daha ii artık....bi de yüzdeki tüylerin rengini açıyor...süper bence:)

bende doktor denetiminde kullandım ilk 1 ay çok güzeldi ve etkilerindende memnundum ama 2. ayda artık yüzümü pişirmeye başladı krem bıraktım

Benimde sivilce problemim vardı 5 gün önce doktora gittim ve bu jeli verdi iki gce kullandım ve yüzümde kaşınma yanma ve kızamık izi gibi yaralar çıktı doktora gittim alerji olmussun dedi hap verdi 7 günde geçer dedi. şimdi yüzüm sanki kabuk bağlamış gibi oldu soyulma başladı pul pul oldu dudaklarım , saçlarımın içi omuzlarım bile yandı. hala geçmedi. ne yapabilirim yardım edin lütfen :KK43: izler kalır mı? :KK59::KK43:

geçer tabi soyulmalar... ilaçtan kalan soyulamalar genelde geçiçidir bi düşünün güneşte sağlıksız yanan derimiz ömrümğz boyunca soyuluyor mu kış gelince soyulan katlar bitince yine eskisi gibi oluyor

Ben şimdiye kadar CLİNDOXYl kadar etkili bir ilaç görmedim. Bu da içeriğindeki antibiyotik miktarından kaynaklanıyor. Mucizevi bir ilaç siyah noktalar üzerindede inanılmaz etkili. Kullandığım zamanlarda siyah noktanın s'si çıkmıyordu.

la roche posay yüz yıkama jeli benim t bölgem yağlı olduğu için bide kullandığım kremler sabum salgısını azaltıyo eskisine göre cildim şu anda hiç yağlanmıyo diyebilirim kullandığım kremler gerçekten çok iyi geldi tavsiye ederim.

Kullandığın kremler derken neleri kastediyorsun canım,bu bioderma'nın ürünlerini mi ?

doktor bana bu clindoxyl monodoks ve eczanede yapılan bi karışım verdi temizlemek için kullandım bu jeli ilk günler bişey yoktu şuan suratım kırmızı ve şiş hafif soyulma var sivilce ve izleri şuanlık görünmüyo ben her yere sürdüğüm için olduğunu düşündüm ve internetten araştırdım tahmin ettiğim gbi galiba bide az sürcekmişim nemlendirici sürdüm simdi inş. yarına geçer bu halde dışarı çıkmak istemiorm :S

Doktor bana da seninle aynı şeyleri verdi daha bir hafta dolmadı pek bi etkisini görmedim ama umarım seninki gibi sonuç vermez :KK25:
Bi de ben kremi yüzümün her yerine sürüyorum hiç yakmadı daha aksine tonik yakıyo hadi hayırlısı bakalım :85:

ben de clindoxly jeli bir aya yakın kullanmıştım bnm yüzümü pul pul yaptı beni gören denize mi gittin filan diyodu bn de bu yüzden bıraktım ama pişmanım belkide o oyle kabuk yapacak devamında geçecekti onu kullandığım zamanlar yüzümde sonuçta kırmızı izler yoktu sadece kabuklanma sivilceler gitmişti tekrar başlasam mı diye düşünüyorum

bende 1 aydır kullanıyorum gerçekten etkili bi ilaç şimdi sadece izlerim kaldı onlar içinde bugün acnelyse verdi doktorum.inşallah hepimiz kurtuluruz bu sivilce denen illetten..

ben daha önce kullanmıştım kullanınca çok güzel oluyo cildim pürüssüz oluyor diyebilirim ama bıraktığım an tekrar sivilceler basıyor suratımı. ve aylarca kullanıyorum yani kısa bir dönem kullanıp bırakmıyorum başlayınca. bugün gittim doktor gene clindoxyl jel yazdı. uzun süre kullanımın bir zararı olur mu merak ediyorum :KK43:

X