Sivilceli Ciltler CLİNDOXYl JEL..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Evet bende kullanıyorum gercekten çok ıyı geldı doktor tavsıyesı ıle aldım muhteşem bır krem gönül rahatlığıyla kullanabılırsınız

bana da bugün doktor azitro ve bu jeli vardı ama yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla ben bu jeli kullanırsan yüzüm daha kötü olur çünkü benim şuan sadece çenemde 3 tane iltihaplı sivilce var. ben çok sivilce olduğu için değil tek tük de olsa sürekli çıktığı için gitmiştim halbuki.. doktor tavsiyesi alanlar ne kadar şanslı o kadar doktora gittim bi tanesi de şöyle yıka böyle temizle demiyor. ilaç verip yolluyorlar

bende clindoxyl jeli kullandım hem sivilcelerde etki ettiği gibi burun üzerindeki siyah noktalarıda temizliyor. fakat kullanımı sırasında saçlarla temas ettirmemeye özen gösterin beyazlatma etkisi var

3 4 gün önce doktora gittim bana da verdi. kullanmaya başladım . gece yüzümü yıkadıktan sonra sorunlu bölgeye sürüp uyuyordum. gündüz kullanımı zararlı diye duymuştum. Benim sorum şu. Cildim genelde kuru sadece alnımda sivilcelenme olmuştu, 4 gün kullandım sivilceler geçti ancak kızarıklıklar oluştu bunlar geçer mi? ve cildim kuruduğu için kremi sürdüğüm yerler sanki yaşlanmışım gibi kırışık kırışık görünüyor. bunlar zamanla geçer mi? kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

bende clindoxyl jeli kullandım hem sivilcelerde etki ettiği gibi burun üzerindeki siyah noktalarıda temizliyor. fakat kullanımı sırasında saçlarla temas ettirmemeye özen gösterin beyazlatma etkisi var

canım doktor bana sadece sivilce üzerine sür dedi kremi ama siyah noktalara etkili mi gerçekten eğer öyleyse burnumun her yerine sürerim :KK70:

3 4 gün önce doktora gittim bana da verdi. kullanmaya başladım . gece yüzümü yıkadıktan sonra sorunlu bölgeye sürüp uyuyordum. gündüz kullanımı zararlı diye duymuştum. Benim sorum şu. Cildim genelde kuru sadece alnımda sivilcelenme olmuştu, 4 gün kullandım sivilceler geçti ancak kızarıklıklar oluştu bunlar geçer mi? ve cildim kuruduğu için kremi sürdüğüm yerler sanki yaşlanmışım gibi kırışık kırışık görünüyor. bunlar zamanla geçer mi? kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

bende bu kremi kullandım pek bi faydasını gördüm diyemem sadece sivilce oluşumunu engelledi bende. kızarıklıklara bi faydasını oldugunu düşünmüyorum. kırışıklıklarda kuruluktan olabilir

canım doktor bana sadece sivilce üzerine sür dedi kremi ama siyah noktalara etkili mi gerçekten eğer öyleyse burnumun her yerine sürerim :KK70:

bana da sadece sivilce üzerine kullan demişti bende öyle yapıyordum. bi ara burnumun üzerindede çıkmıştı sivilce orada kullandım ve clindoxyl'nin değdi çevrede siyah noktalarda gitmiş. daha sonra sadece siyah noktayı gerçekten geçirecek mi diye burun üzerimdede kullandım gerçekten etki etti. ama her ciltte aynı etkiyi yapar mı orasını bilmiyorum. burnunun üzerinde ufak bi yerinde deneme yap bakalım belki senin cildinde de etki eder canım :KK66:

ben de clindoxyl kullandım uzun süre ve çok memnun kaldım..hem sivilcelerim geçti hem de siyah noktalarım süper bişi bence..

Ben de clindoxyl jel kullandım yaklaşık 3-4 hafta kadar, sivilcelerim geçti en güzeli de siyah noktalarım azaldı küçüldüler bişiler oldu sihir gibi:21: Ama bunun yanında vermiş olduğu antibiyotiği de yabana atmamak lazım:KK31:

Bir ay falan geçti ikisini de kullanmayı bırakalı. Zaten antibiyotik bitmişti.

Yeniden kullanmaya başlayacağım jeli bir iki sivilce beirdi çünkü aöa küçükler her ihtimale karşı akşam yüz temizleme yapıp bunu sürüp yatıcam artık rutin olarak:KK31:

Bu vakte kadar bir sürü sivilce kremi denedim. Hem dogal yolla hemde tıbbi yolla o alnımdaki sivilceyi ve sivilce izlerini geçirmeye çalıştım. Son çare olarak bir doktora daha gittim tedavi süreci başlattı. Her muayenemde çeşitli kremlerin yanında clindoxyl de yazdı. Ve tek memnun kaldıgım budur dedim. Hem sivilcemi hemde sivilce izlerimi geçirdi şu an sadece bunu kullanıyorum o da sürekli bile degil sivilce çıkmaya başlayınca alıp sürüyorum.

Dört gün önce doktora gittim. Yüzümde aşırı sivilce yok benim Ama cildim çok yağlı kaşlarımın arasında yanağımda falan ayda bir iki tane irice sivilce çıkar Saçlarımla yüzümün birleştiği bölgeler felaket halde sivilce dolu asıl bunun için doktora gitmiştim Sırtımda da sivilce şeklşnde değil ama siyah nokta gibi akneler var baya Bunlar için gitmişken bana Tetradox ve clindoxyl verdi doktor Clindoxyl i sadece yüzüne sür dedi Ama asıl saç diplerim ve sırtım çok kötü dedim Hap yeterli olur Bir ay kullan kontrole gel dedi Dört gündür kullanıyorum Hapın etkisini görmeyi beklemiyorum tabi hemen ama Clindoxyl i herkes ya iyi ya kötü yönde etki gördüğünden bahsetmiş bense sanki hiç kullanmıyomuşum gibi hiç bir fark yok Sabredip devam edicem ama en erken ne zaman etkisini gösterir ki :26:

Dört gün önce doktora gittim. Yüzümde aşırı sivilce yok benim Ama cildim çok yağlı kaşlarımın arasında yanağımda falan ayda bir iki tane irice sivilce çıkar Saçlarımla yüzümün birleştiği bölgeler felaket halde sivilce dolu asıl bunun için doktora gitmiştim Sırtımda da sivilce şeklşnde değil ama siyah nokta gibi akneler var baya Bunlar için gitmişken bana Tetradox ve clindoxyl verdi doktor Clindoxyl i sadece yüzüne sür dedi Ama asıl saç diplerim ve sırtım çok kötü dedim Hap yeterli olur Bir ay kullan kontrole gel dedi Dört gündür kullanıyorum Hapın etkisini görmeyi beklemiyorum tabi hemen ama Clindoxyl i herkes ya iyi ya kötü yönde etki gördüğünden bahsetmiş bense sanki hiç kullanmıyomuşum gibi hiç bir fark yok Sabredip devam edicem ama en erken ne zaman etkisini gösterir ki :26:

Cnm clindoxyl öyle hemen etki etmiyor 1 ay boyunca sabredip kullan emin ol etkisini göreceksin bende kullandım daha önce.

Bu jeli birkaç haftadır kullanıyorum ve gerçekten faydasını gördüm kızlar sadece sabırlı olup düzenli kullanmalısınız.Yıllardır geçmeyen ergenlikten kalma sivilcelerimden cildiyecimin verdiği bu jelle ancak kurtulabildim.

bana da sadece sivilce üzerine kullan demişti bende öyle yapıyordum. bi ara burnumun üzerindede çıkmıştı sivilce orada kullandım ve clindoxyl'nin değdi çevrede siyah noktalarda gitmiş. daha sonra sadece siyah noktayı gerçekten geçirecek mi diye burun üzerimdede kullandım gerçekten etki etti. ama her ciltte aynı etkiyi yapar mı orasını bilmiyorum. burnunun üzerinde ufak bi yerinde deneme yap bakalım belki senin cildinde de etki eder canım :KK66:

yeni görüyorum mesajını keşke daha önce görseydim denerdim :) bunu aldıktan sonra neredeyse hiç sivilcem olmadı bende kullanamadım iyi ya da kötü diyemem ama üzerinde 2 ay kullandıktan sonra atın gibi bir şey hatırlıyorum doğru mu kutusunu atmıştım emin olamıyorum

azitro ile kullandığım ilaç buydu evet kızlar basta işe yaramıyo gibi gelio hatta yeni sivilceler bile çıkıyor fakat bu kremlerin etkisini görebilmek için sabırla uygulamak gerekiyor. Yaklasık 3 haftada falan azaltmıştı benimkileri. 3 ay kullandım 3 ay sonra aksil 5 yazdı doktor. Cildim pırıl pırıl olmuştu. Su an eski haline döndü :KK43:(((((((((

merhaba kızlar.
ben bu jeli 2 haftadı falan kullanıyorum. yüzüme iyi geldi çok şükür. fakat yüzümün rengi değişiyor:2:, bir iki gün ara mı vermeliyim ? sizde de olmuş muydu ?
cevaplarınızı bekliyorum acil.. ona göre kullanıma devam edicem..
teşekkür ediyorum

kızlar bu krem ne yorgan koydu ne yastık yüzü..çamaşır suyu gibi her yeri beyazlattı...saçı dahi beyaz yaptı..değiştirmek zorunda kaldık..ama burada okuduğum kadarıyla kimse bundan bahsetmemiş..başka ne türlü kremler kullandınız akne için yorumlarınızı bekliyorum...

Benim de yüzümde uzun süredir pütürlükler var aslında çok rahatsız edici değil ama gözümde çok büyüyor. Doktora gittim birkaç kere sivilce başlangıcı ded sebebi nedir bilmiyorum özellikle yüzümün yan taraflarında oluyor sonra kayboluyorlar bir daha çıkıyorlar.. 2 hafta önce dermatoloğa gittim bana da clindoxyl jel verdi sadece geceleri az bir miktar sürmemi söyledi. Her sabah ve akşam stop akn arındırıcı temizleme jeli ile yüzümü yıkıyorum, tonik uyguluyorum, sabah sivex losyon akşam clindoxyl jel uyguluyorum. Haftada bir iki kere de dead sea spa magik çamur maskesi uygulamamı söyledi onu kullanıyorum. Yüzümün temizlendiğini hissediyorum ancak küçük sivilceler için henüz sonuç göremedim. Biraz sabır gerektiren bir iş bu nedenle henüz umudumu yitimedim ben :) Bakalım işe yararsa sizlerle paylaşırım :nazar:

X