Sivilceli Ciltler CLİNDOXYl JEL..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

miray90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
2
0
arkadaşlar benim alnımda küçük küçük sivilceler vardı gerçi yinede halime şükrediyorum ama çok rahatsız ediyordu beni bunun için kullanmadığım şey kalmadı artık özelliklede güneşte ışıkta aşırı belli oluyodu.herşeyi kullandım son kullandığım şeylerdende bi fayda göremeyince istanbul üniversite tıp fakültesine gitmeye karar verdim.bana geceleri sürmem için yeni çıkan clindoxylini verdi sabahta la roche posayın yüz yıkama jeliyle yıkadıktan sonra biodermanın sebium akn bakım kremini verdi sürmem için 1 ay kullandıktan sonra tekrar gel dedi.clindoxly ilk kullandığında cildini biraz yakıyo kızarıklık oluyo ama bi kaç gün kullanmayıp tekrar kullanın yine aynı şey oluyorsa tekrar bırakıp tekrar kullanın ben şu anda kullanıyorum çok memnunum cildim o kadar pürüzsüzki şimdi çok şaşırıyorum.tavsiyem size istanbul üniversitesinin dermatolojisine gitmeniz çok iyi doktorları gitmediğim doktor yüzüme sürmediğim krem kalmamıştı orası sayesinde cildim pürüzsüz oldu

la roche posay yüz yıkama jeli benim t bölgem yağlı olduğu için bide kullandığım kremler sabum salgısını azaltıyo eskisine göre cildim şu anda hiç yağlanmıyo diyebilirim kullandığım kremler gerçekten çok iyi geldi tavsiye ederim.

Arkadaşım bugün bana da dr.clindoxyl verdi bütün yüzüme sürmemi söyledi. Yüzümün heryerinde sivilce yok .Sen tahriş ediyor falan demişsin. Nasıl kullandığını ve etkisini biraz daha anlatabilirmisin. Henüz ilacı kullanmadım doğrusu biraz çekiniyorum.

slm kızlar,ben de bugün doktora gittim ve bana da Clindoxyl verdi,ama sadece lezyonlu bölgelere sür dedi,her yere sürme dedi,kızarıklık olursa ara ver 1-2 gün,sonra yine sür dedi.umarım işe yarar,bu gece baslayacagım.sizde durum nedir?

sadece sivilce olan yerlere sürün yüz kızarıklığı oluyo endişelenmeyin bende de olmuştu 1 2 gün ara verdim sonra geçti sonrada sürdüğümde daha kızarıklık olmadı.yeni çıkmış bi krem doktor dedi banada faydasını gördüm umarım sizde görürsünüz

Arkadaşlar CLindoxyl kulanımınız nasıl gidiyor memnunmusunuz.???? Benim yanağımda bir sivice oluşmaya başladı 1 haftadır sürüyorum hala geçmedi acaba etki etmiyor mu ben sadece geceleri sürüyorum...

hiç begenmedim kızlar ya bi işe yaramıyor,2 hafta oldu,bırakın sivilcelerin gecmesini,yenileri bile cıktı.
Anlamadım walla bilmiyorumkismile

ya umarım bu yazdığımı birileri görür bana bi fikir verir:KK43:
çenemde eskiden kalma sivilce izleri vardı,ara sırada sivilce cıkar .4 gün önce doktora gittim,sivex ve clindoxyl jel verdi,sivexi kullanmıştım bi zararını görmedim,iyi bi ilaç,sürdüğün günün akşamı hemen sivilceyi kurutup geçiriyo,ama clindoxyl i ilk defa kullandım ve yüzüm şuan felaket:KK43:(
küçük küçük kabarıklar oldu,yüzüm kızardı kaşınıyo,yanıyo.eskiden bi kaç tane sivilcem varken,şimdi ufak ufak onlarca oldu.ne yapmalıyım ben:KK43: eczaneye gittim yan etkileri bunlar,bi kaç gün kullanmayın dedi

bana dün verdi dr daha öncede aknefug bende aynı seyi yapmuştı şimdi bu yaptı ço az sürmeme ragmen kıpkırmızı suratım bugun birde sınav için resim cektireveğim lanet olsun bu dr.lara bir dededim kadına aknefug mu yoksa diye hayır o değil diyor gerizekalı madem onun türevi de de bende diyeyimki alerjim var bende ki kızarıklık hiç geçmiyor. zoretanin kullanyrdm ne güzel tekrar yazmasını istedim yazmadı salak kadın ya bu dr ların kafasına göre iş yapmasına deli oluyorum çok sinirliyim şu an:S

birde 11.5 liraya sabun yazmış bana salak ya aldım hadi dedim tedavinin parçası dır belki onu yazana kadear bepanten falan yazda bari yüzü yanarsa hastanın sürsün diye. yok gerizekalı mal. haala çok sinirliyim hastaneyi arayıp konusacagım bu nedir ya gerizekalı.

Banada bugün bu ilacı verdi doktor sivilceli bölgeye çok az sür dedi inşallah kızarmaz benimkide eyvahedigeldismile

Selam kızlar benimde sadece çene kısmımda biraz vardı.Doktor clindoxyl jel verdi ve her yere sür dedi.İlk 1 hafta hiçbir değişiklik olmadı ve sonraki haftada ufak tefek bir sürü sivilce sardı yüzümü:110:
Birde cildimde aşırı yağlanma oldu.Şu anda yüzümde belli kısımlarda kızarıklıklarda var o yüzden ara verdim,sürmüyorum.Doktor bittiği gibi gel dedi ama bitirmeye korkuyorum:KK53:

selam

banada kulağımın içinde çıkan ve beni acayip rahatsız eden bi sivilce için verdi dr...üstelik ben o doktora alerji şikayetiyle gittim ama gitmişken bu sivilceyide göstereyim dedim..2 haftadır geçmiyor ve çok canımı yakıyor ,kulağımın üstüne yatamıyorum resmen kulağımı kerpetenle sıkıyolar gibi acıyo dokununca falan:KK43:( ama bu ilacın yan etkileri çok kötü,korktum...şimdi sizin yazdıklarınızda korkuttu beni....alerjim var zaten bide bunu sürersemm..off yaa kadına bak alerji için gidiyorum zaten bide kalkıp nası ilaç veriyo sivilcem için:KK47:

ben uzun süre kullandım bi faydasını görmedim zararınıda görmedim ama
Evet dediğiniz gibi kızarıklık bendede oldu

doktor bugun aynı jelı bana da verdı ve yazdıklarınızı okuyunca cok korkuyorum kullanmayaaa

ham yapmayacak suratını:nazar::nazar: neden niye korktun kiiii manyak bir krem çok çok hafif etki istiyorsan 1dolu 2 boş sür bir dolu bir boş sür soyulmazsın bile

Kızlar bu arada ben doktoruma söyledim kızarıklık oldu falan diye.Keşke o anda gelseydin görmüş olurdum nasıl olduğunu dedi.Ama geçmediğini görünce başka bir krem ve sabun verdi.Yani diyeceğim doktorla bağlantıyı koparmayın.

X