Cilt Bakımı Ürünleri vichy liftactiv retinol ha kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ladyinpurple

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
82
0
yeni ve iddialı bir ürün sanırım ve şu sıra kampanyada diye duydum.göz kremi hediyesi olmalı.nemlendiren,yağlandırmayan ve antiaging özelliği olan bir nemlendirici ve göz kremi arayışındayım.cildim karma ama bu sıralar yağlıya döndü gibi ve güneş lekelerim de var çil ibi.33 yaşındayım.ne dersiniz vichy nin bu ürünü iyi midir yoksa önereceğiniz başka dermokozmetik ürünler var mıdır?bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
Ben bahsettiğiniz ürünü aldı 2 gündür kullanıyorum.Bugün arkadaşlarım yüzünde şişlik var dediler. Sanırım şişlik hissi yaratarak kırışıklık bölgeleri dolduruyoruş. Zaten yüzüm geniş n e yapcam bilmiyorum.Bir süre daha kullanayım bakalım yazarım gelişmeleri.Ha bir arkadaşta da aşırı sivilcelenme yapmış..:mymeka:

Ben bahsettiğiniz ürünü aldı 2 gündür kullanıyorum.Bugün arkadaşlarım yüzünde şişlik var dediler. Sanırım şişlik hissi yaratarak kırışıklık bölgeleri dolduruyoruş. Zaten yüzüm geniş n e yapcam bilmiyorum.Bir süre daha kullanayım bakalım yazarım gelişmeleri.Ha bir arkadaşta da aşırı sivilcelenme yapmış..:mymeka:

umarım memnun kalırsın.sonuçları merakla bekliyorum

yaklaşık üç gündür kullanıyorum iyi geldi bana hiçbir yan etkisi olmadı. termal rıch de alacağım ben

2 haftayı geçti kullanmaya başlayalı. ınanılmaz güzel tepkiler aldım. Yüzüde hez daim bir canlılık ve zindelik var.Bunu çeveremdekilerde farketti. Bundan sonra değiştirmem hiç Vichy gerçekten güzell.Tavsiye ederimm olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
Ben vichynin nemlendiricisini kullanmıştım, sivilceye neden oldu ve cildime çok kötü geldi. Başka bir ciltte iyi sonuçlar alınabilir bilmiyorum belki bana uymadı ama artık vichynin hiçbir ürününü kullanmayı düşünmem.

2 haftayı geçti kullanmaya başlayalı. İnanılmaz güzel tepkiler aldım. Yüzüde hez daim bir canlılık ve zindelik var.Bunu çeveremdekilerde farketti. Bundan sonra değiştirmem hiç Vichy gerçekten güzell.Tavsiye ederimm olumunekankayizsmile

canım cilt tipin nedir cildinde sarkma yada kaz ayağı veya burunla ağız kenarında çizgilerin varmı yaşın kaç bunlara bakarak bende almayı düşünüyürum ben c&p kullanıyorum vcny nin bitince bundan alsammı diye düşündüm ama baya pahalı senin cilt tipini merak ettim ona göre alcam ben 33 yaşındayım senden cevap bekliyorum tatlı

cilt tipim karma.yaş 30 mimik çizgilerim var. Vichy liftactiv i kulladığı zamanlar canlılık var yüzüde ama sadece sürdüğümde.. 1 gün bile kullanmasam eski haline dönüyor.Kremlerim bitiyo ne alcağımı bilmiyorum.Belki dr murad kullanırım belki.Belki de tamamen bitkisel.Kararsızım yanii

X