HSG / Laparoskopi sonrasi hamile kalanlar!

umutx

Umutsuzluk Ölüler İçindir
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
201
4
Hepinize Merhaba,

Uzun zamandan beri bu sitede aklima takilan bir cok seyin cevabini buldum ve bende uye oldum. 1,5 yildan beri bebek istiyoruz ama malesef olmuyor. Hormon testleri, yumurtalamam ve esimin spermleri normal. Gecen hafta laparoskopi yaptilar. Dr. biraz zorlandigini ama, tuplerin acik oldugunu soyledi. (Zorlandigini anlayabiliyorum cunku hala rahmim agriyor.) Karin agrilarim oldugu icin HSG yerine, direk laparoskopi yapmisti. Hersey normal. Dr. 6 ay kadar beklememiz ve bu zaman dilimi icinde sansimizin daha fazla olacagini soyledi. Her gun bilgisayarin arakasinda bir seylerin cevabini ariyorum. Biliyorum ki her insan icin ayri surecler var. Ama lutfen HSG sonrasi hamile kalanlarsa bana yazsin! Artik bebegimiz olsun istiyorum. Insanlarin tavirlarindan yoruldum, hic cocugum olmayacak mi dusuncesinden yoruldum. Ama biliyorum ki herseyin bir zamani var. Biliyorum ki bu kadar uzulmek hicbirseye care olmaz. Sadece paylasmak istedim..

Canım HSG sonrasında hamileleğin bir nebze kolaylaştığı söyleniyor.Bende 15 gün kadar önce yaptırdım tabi sonuç belli değil.Tüplerin açıkmış bu çok önemli moralini bozma

Merhaba Misra,

Umarim sansimiz daha fazla olur bu donemde. Umarim HSG sonrasi hamile kaliriz ve gereksiz asilma ve tup bebek tedavilarine gerek kalmaz...

Selamlar..

Hadii bayanlar.. Hic kimse mi hamile kalmadi???:CüvCüv:

Pozitif hikayeler duymak bu kadar zormu.. CADIARZU

ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

merhaba arkadaslar
tup bebek hakkinda cikan yeni genelge icin tepkimizi gosterelim
tek yurek olalim
kimse bizden anne olma hakkimizi alamaz
lutfen yetkili yerlere mail gonderelim sesimiz ne kadar cok cikarsa etkimizde o kadar fazla olur

Mail adresleri..

bimer@basbakanlik.gov.tr Sayın Recep Tayyip Erdoğan,(Başbakan) adına
BİMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK Sayın Recep Tayyip Erdoğan (Başbakan) adına

recep.akdag@tbmm.gov.tr Sayın Recep Akdağ ( Sağlık Bakanı) adına

cevdet.erdol@tbmm.gov.tr Sayın Cevdet Erdöl ( TBMM Sağlık,Ail eve Sosyal İşler Komisyon Başkanlığına
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr Sayın Abdullah Gül (Cumhurbaşkanı) adına
fsahin@fatmasahin.net ; fsahin@akparti.org.tr ( Sayın Fatma Şahin (Gaziantep Milletvekili, Ak parti Kadın Kolları Başkanı,tüp bebek tedavisinin devlet tarafından karşılanması için Meclise yasa teklifi verip bizi desteklemişti.)

AKİM ak parti dilekçe başvuru formu (mutlaka cevaplandırılacağı bildirilmektedir.)

Gazeteler ve sağlık muhabirleri: ( sizin ayrıca tanıdıklarınız var ise onlara da lütfen yollayınız)

turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

gectigimiz Agustos ayinda bende yumurtaliklarimdaki kistten ötürü laparoskopie oldum mafoldumben kistimle beraber sag yumurtaligimda gitti:KK43:( cunku kistten ötürü i$levini yitirmi$ tam 6 ay oldu ameliyat olali ve hala tik yok tek yumurtalikla ve catlatma igneleriyle hamile kalmaya calisiyorum :teselli: anliyacagin bende senin gibi bu ameliyattan sonra hamile kalanlari duymak istiyorum

gectigimiz Agustos ayinda bende yumurtaliklarimdaki kistten ötürü laparoskopie oldum mafoldumben kistimle beraber sag yumurtaligimda gitti:KK43:( cunku kistten ötürü i$levini yitirmi$ tam 6 ay oldu ameliyat olali ve hala tik yok tek yumurtalikla ve catlatma igneleriyle hamile kalmaya calisiyorum :teselli: anliyacagin bende senin gibi bu ameliyattan sonra hamile kalanlari duymak istiyorum

Evet cok haklisin.. Umut ederek ve pozitif seyler duymak icin yazdim, fakat pek fazla ilgi gormedi.. Bu sekilde hamile kalanlar var ve bunu bilmek yetiyor simdilik. Bekleyecegiz ve sabredecegiz baska secenegimiz yok. Umarim en kisa zamanda mujdeyi verirsin bizlere..opuyorumnanaktan

Selam ve Sevgiyle..opuyorumnanaktan

X