Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara da çocuk bakıcısı...

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

umut7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
41
0
Arkadaslar,
Ben bu cocuk bakicisi isinde cok cahilim, etrafta da kimsenin cocugu/bakicisi falan yok. Bana biraz fikir verebilir misiniz?
Hem yeni dogmus bebege bakacak hem de ev islerine yardim edecek birini ariyoruz. Ya haftada 5 gun gelecek ya da yatili bizim evde kalacak haftada bir gun izinli olacak, ikisi de olur.
Asagi yukari ne kadar maas veriliyor bu iki durumda da biliyor musunuz?
tesekkurler

ankara balgat cevizliderede oturuyorum..
15 aylık kızım var..
tecrübeli bakıcı arıyorum acele!!!!

merhaba aradığınız bakıcıyı bulabildinizmi, eğer bulamadıysan annem için iş arıyorum 6 senelik deneyimi var referansları var ve keciörende oturuyoruz eğer bana ulaşmak isterseniz xxxxxxxxxxxxxxxxdan ulaşabilrsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
15 aylık kızım var..

hala arıyorsanız annem için bende iş arıyorum kendisi 6 yıılk deneyime sahp referanları var görüşmek isterseniz xxxxxxxxxx dan ulaşabilrisiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
damlaumit.
özel mesaj gönderemiyorum yeni üyeyim çocuk gelişimi mezunuyum balgat ehlibeyt mahallesindeyim.iş aryorum 3 sene kreşte öğretmenlik yaptım.1 senedir kuzenimin yeni doğan bebeğine bakıyorum.bana ulaşırsanız sevinirim çiğdem varlı

yatılı türk bulmak zor ama firmalar bulabiliyorlar..yatılı icin yabancı uyruklular daha uygun..insallah bir denemede bulursunuz aradıgınız özellikte birini..maas konusu genis yelpaze..kim ne tutturusa para isterler..yabancılar 350 -600 dolar arası ister..yerliler 600 -1200 tl arası ister..gerci ben 2000 isteyene de denk geldim..

konunun çok önce açıldığının farkındayım ancak belki bakarsınız tekrar diye umut ediyorum...
ablam 4 gün önce doğum yaptı. Aslında annem, ablam ve ben bakabiliyoruz bebeğe ancak yanımızda yine de birine ihtiyaç duyuyoruz. Geceleri gaz çıkarmada zorlanıyoruz. Uyumamak hiç problem değil, bakıcı geldiğinde de uyumamaya devam edicez ancak deneyimli ve bilgili birilerine ihtiyacımız var. Bu nedenle akşam 9 sabah 9 bize yardım edebilecek, bebeğe en iyi şekilde bakabilecek birini arıyoruz. Dilerim bir an önce buluruz yoksa işimiz zor...

15 aylık kızım var..

merhaba, cevizliderede oturan çocuk bakmak isteyen bir akrabam var, sizi yönlendirebilirim, kendi evinizde mi baktıracaksınız yoksa çocuğu mu bırakacaksınız?
özelden de görüşebiliriz isterseniz.

aşina bende sizinde görüşebilir miyim 6 aylık kızım var bakıcı arıyorum haftaiçi 5 gun sabah 8 aksam 5 uygunsa konusabılırız.

X