Bursa JIMER'de tahlil_test fiyatları? nedir bilen varmııı

tgbc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
65
0
jimerde takip sırasında yapılan tahlil-testler vs ile ilgili fiyat bilginiz varmı kızlar

ben hamiilelik chek-up oldum tam kan ve idrar testleri hepsi yapıldı 230 lira gibi bi rakam tutmuştu 1 ay önce..ama çok önemli testlerde yapılmıştı rubelladan teknoplazmaya kadar....
bir hafta sonra tekrar sadece idrar testide yaptırmıştım 20 lira gibi bişidi....

Son düzenleme:
ben hamiilelik chek-up oldum tam kan ve idrar testleri hepsi yapıldı 230 lira gibi bi rakam tutmuştu 1 ay önce..ama çok önemli testlerde yapılmıştı rubelladan teknoplazmaya kadar....
bir hafta sonra tekrar sadece idrar testide yaptırmıştım 20 lira gibi bişidi....

teşekkür ederim cnm cvp için inan boyle olsa hic dusunmuycem gıdıcem ben sadece tahlıllerımı, detaylı ultrasonu, tarama testlerımı, yaptırabılmek ıcın hastaneyı secmeyı dusunuyorum ayrıyeten kendi dr um acıbademın dr u saglık sıgortam oldugu ıcın dogum orda olucak nasıpse ama tahlıller vs. seler orda yuksek rakama yapılıor oyuzden dısardan daha uyguna yaptırabılcegım hastane arıyorum. ıkı arada gezıcem artık boshayallersmile

kan için para almıyolardı 3 ay öncesinden bahsediyorum ama
idrar 20 civarı işte
2 li tarama bedavaydı
3 lü tarama 60 tı
detaylı ultrason 120 idi ama 2009 fiyatları bunlar

daha dün ikili tarama testi yaptırdım 60lira ücreti..diğer birimlere göre daha pahallı değil.mesela medicale göre daha uygun tarama testleri...
nereye göre pahallı mesela yukarıoda yazan yeşim arkadaşa soruyporum.daha düne kadar jimerin reklamını yapıyordunuz toppik toppik anladığım kadarıyla hastahane değiştirdiniz şiimdi başka yerinmi reklamını yapacaksınız!!!!!!!!!!!!!!!

teşekkür ederim cnm cvp için inan boyle olsa hic dusunmuycem gıdıcem ben sadece tahlıllerımı, detaylı ultrasonu, tarama testlerımı, yaptırabılmek ıcın hastaneyı secmeyı dusunuyorum ayrıyeten kendi dr um acıbademın dr u saglık sıgortam oldugu ıcın dogum orda olucak nasıpse ama tahlıller vs. seler orda yuksek rakama yapılıor oyuzden dısardan daha uyguna yaptırabılcegım hastane arıyorum. ıkı arada gezıcem artık boshayallersmile

rica ederim canım..test sonuçlarını ikili falan 2 gün içerisinde çıkıyor..genel idrar kan sonuçlarını ise aynı gün almıştım ben..çok bekletmiyorlar.hizmet konusunda son derece menunum gerçekten.

rica ederim canım..test sonuçlarını ikili falan 2 gün içerisinde çıkıyor..genel idrar kan sonuçlarını ise aynı gün almıştım ben..çok bekletmiyorlar.hizmet konusunda son derece menunum gerçekten.

cnm benım cook sagol pekı cnm dırek tahlıl vs yaptrmak ıstesen yapıorlarmı yoksa tekrar benım dr um acıbedemde orda tahlıler yuksek sadece tahlılerım ıcın dısarıda yaptırıcam dırek gıtsem yaparlarmı yoksa muaynemı olucam :KK43:( ordadamı dr a gozukmem lazım herseferınde :uhm:

sanırım canım..yani bence sana acıbademde doktoruun yazdığı test kağıdını al yanına hangi testleri işaretlediyse sonra jimere gir polikliniklerin önündeki deske gidip kızlara bi sor derim ben bu testleri yaptırmak istiyorum diye ..onlar giriş yaptıktan sonra zaten seni yönlendiriyor..ama eğerk derlerse burada doktorun yazması gerkiyor tahlilleri diye sgk üzerinden muayene eden bir doktora girip testlerini yazdırabilirsin.sgk üzerinden muayene ücreti çok daha ucuz çünkü...
ben gülin okana gidiyorum sadece o özelden bakıyor diğer bütün doktorlar sgk lı..neticede sadece test yazdıracağın için özele girmene gerek yok .

X