Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da ev işlerine yardımcı bayan

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

lepilo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
4
0
Ankara güvenlik caddesinde oturuyorum.14 aylık bir kızım var.haftada 2 tam gün veya haftada 3 yarım gün gelebilecek birini arıyorum.

ayşegül hanım merhaba

Ben çocuk bakımından ziyade ev işlerine yardımcı olacak birini arıyorum.çünkü şu anda çalışmadığım için evdeyim.Fakat eylül ayında çalışmaya başlayacağım.Genede görüşmek isterseniz numaranızı verirseniz size ulaşırım.

merhaba ben sevinc 2 cocugum var ev işlerinde deneyimliyim...size yardımcı olabilirim görüşmek isterseniz numarımı verebiliirim...

özel msj atamadım... görüşmek isterseniz numaram xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
forumda numara vermek yasak olduğu için numaranuz gözükmüyor.özelden ziyaretçi mesajı olarak yazarsanız size hemen ulaşırım.

merhabalar..mesajınızla ilgili sizinle görüşmek isterim.***************

bu mesaj iletişim bilgileri paylaşıldığı için editlenmiştir...

merhaba ...ev işlerine yardımcı birii arıyorsunuz sanırım...görüşmek isterseniz **************...

bu mesaj iletişim bilgileri paylaşıldığı için editlenmiştir...

Benim de bu şekilde haftada iki ya da üç gün gelecek rutin ev işlerini, evin derlenip toplanması, ütü genel temizlik vs. yapacak bir bayana ihtiyacım var.

Ben ankarada oturuyorum ev temizligine gidiyorum 4 yıldan fazla bu işi yapmakdayım deneyimli güvenilir temiz biriyim çalışdıgım kişiler de var referansda vere bilirim arayanlar cvp yazarsa sevinirim...

Ankara ETLİK aşağı eglencede oturuyorum haftanın 3 gunu genel toparlama (buyuk temızlık yok ) ve yemek yapacak bayana ıhtıyacım var hatta 3 yarım gun işimi görür yardımcı olabılecek varmıı??

Ankara ETLİK aşağı eglencede oturuyorum haftanın 3 gunu genel toparlama (buyuk temızlık yok ) ve yemek yapacak bayana ıhtıyacım var hatta 3 yarım gun işimi görür yardımcı olabılecek varmıı??

merhaba bir arkadaşım sizin şartlarınıza uygun çalışabilir güvenilir temiz titiz birsi yemekde yapabilir etlikde oturuyor uygun olursa görüşün bende ev işierine gidiyorum ama benim sadece 1 günüm boş bu benim cebim ararsanız telini vereyim 0545 327 53 85

merhaba bir arkadaşım sizin şartlarınıza uygun çalışabilir güvenilir temiz titiz birsi yemekde yapabilir etlikde oturuyor uygun olursa görüşün bende ev işierine gidiyorum ama benim sadece 1 günüm boş bu benim cebim ararsanız telini vereyim 0545 327 53 85

tamam canım teşekkur ederım pazartesıye bır haber beklıyorum haber gelsın olmazsa dönerım sıze çok teşekkurler

tamam canım teşekkur ederım pazartesıye bır haber beklıyorum haber gelsın olmazsa dönerım sıze çok teşekkurler

tmm sizden haber bekliyorum uygun olursa ararsınız telini veririm etlikde oturdugumuz için yakın olması sizede çalışdıgınız kişi için daha ileriye dönüş uzun zamanlı çalışırsınız uzak olması bir zaman sona bırakmaya sebep olabiliyor maaşlı çalışan için hayırlısı olsun teşekkürler cvp yazdıgınız için :)

iyi günler bende temizlikişlerine gidiyorumihtiyacım varararsanız numaram 05077786501 dikmen ilkerde oturuyorum

iyi günler numaranızı verirseniz görüşebilriz benim numaram 05428401584 arasanızda görüşebiliriz

X