Bebek Beslenmesi Hipp organik ebbek bisküvisi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

dandini28

bebek kuşum,buruşuğum
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2009
1.024
11
Hipp'in organik bebek bisküvisini şiddetle tavsiye ederim.6.aydan ve 12.aydan itibaren olanın ikisini de denedim.Kızım bayılarak yiyor,hatta bi arkadaşımın iştahsız kızı bile bisküviyi severek yedi.cokacimcoook

kiler market ve migroslarda var.aklınızda bulunsun Kiler markette şu an Hipp 2 ve 3 devam mamaları bisküvi hediyeli 12 lira hem de...Migroslarda da bisküvi 4 lira.

bende kullanıyorum hipp'ın bebe bisküvisini. yalnız ben kendi sütümle hazırlıyorum onu. olur mu öyle dersiniz? siz neyle yapıyorsunuz? su mu??

bende kullanıyorum hipp'ın bebe bisküvisini. yalnız ben kendi sütümle hazırlıyorum onu. olur mu öyle dersiniz? siz neyle yapıyorsunuz? su mu??

dişleri çıkana kadar sütle hazırlayın diyor kutuda,anne sütü de olur, daha besleyici olur hem de...ben direkt eline veriyorum,hem dişi var çünkü hem de karışık yemiyor.

Benim kızım da çok sevdi hatta ben de sevdim :) Bir de şeker oranı diğer bebek bisküvilerine göre oldukca az. Bu yüzden de içim rahat.

ben bulamıyorummmmmmmm
istanbuldaki arkadaşlar nerelerden alıyorsunuz ??????????????????????????????

canım,kilerde hipp mamasıyla hediye ediliyordu.Migroslarda var bir de...

teşekkür ederim cevap yazdığın için dandini..
buralarda kiler yok ama migros var yakınlarda..
oraya bakayım..
cici bebe çok tatlı beğenmiyorum...zaten oğlumda yemiyor tatlı olduğu için..
birde hipp deniyeyim..

Hanımlar kac aylıkken yedirdiniz benim kızım 5 aylık bende vermeyi düşünüyorum cok iştahlı sütüm yetmiyor devam sütünde alıyo

Bebeklerinize bu bisküviyi Nasıl yerdiriyorsunuz? Çok sert ben sabah kahvaltıda ıhlamurun içinde ezmeye çalıştım yumuşamadı meyve püresine koydum yine aynı. Tadı da pek güzel değil şekersiz olması güzel ama ben yedirmedim kızıma

Bebeklerinize bu bisküviyi Nasıl yerdiriyorsunuz? Çok sert ben sabah kahvaltıda ıhlamurun içinde ezmeye çalıştım yumuşamadı meyve püresine koydum yine aynı. Tadı da pek güzel değil şekersiz olması güzel ama ben yedirmedim kızıma
Haklısınız sert ama ilik rezene çayina batiriyorum çok güzel yumusuyor :)

Bisküviyi bir çay tabağına koyup üzerine emeceği kadar sıcak su döküyorum, çatalla ezip meyvesine karıştırıyorum. Bazen de havan da ezip direkt karıştırıyorum. Kızım da severek yiyor.

SOnuçta hazır gıda içinde bir sürü maddde var yok vanilya eksteantemi nedir evde yaparım içim rahat yediririm

Hipp'in organik bebek bisküvisini şiddetle tavsiye ederim.6.aydan ve 12.aydan itibaren olanın ikisini de denedim.Kızım bayılarak yiyor,hatta bi arkadaşımın iştahsız kızı bile bisküviyi severek yedi.cokacimcoook
Benim oğlum da çok severek yiyor daha henüz 12 aylık olan elmalı'ya geçmedik ama sade olanı çok severek tüketiyor

X