Saç Rengi ve Saç Boyama tarçın bakır vede altın karamel karışımı

beren2008

2013 benim yılım olacak:)
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
634
5
merhaba arkadaşlar ben saçımı sonunda boyadım sarı olan saçlarımı cumartesi akşamı boyadım tarçın bakırla altın karameli karıştım 1er tüp olarak 45 dakika beklettim vede yıkadım karanlıkta kızılımsı bir renk oluyor ama dışarıdada turuncu bakır oluyor şuanda resim yükleyemiyorum çünkü bilgisayarım format yedi ama yarın falan eklerim ilk boyadığımda saçlarım kınalı kuzular gibi oldu ertesi gün yıkadım falan açık açıldı bugün 3. günüm ama güzel bir renk oldu gerçi ben tam bakır istiyordum ama ... bana arkadaşlarım yıkandıkça akacak turunculaşacak falan diyorlar ama daha bir gıdım boya akmadı yaa kızlar rengin oturması ne kadar sürer ya ben senelerdir sarı kullanıyordum bir delilik ettim vede boyadım bu hafta bunun üzerine sizce tarçın bakıra boyasammı yoksa 1-2 hafta beklesemmi yani renk ne kadar zamanda oturur gerçi güzel oldu ama ne bileyim dahada turuncu istiyorum ama satan kız tam bakır olacak demişti ama ne bileyim ya :eek:

canım o banyo sıklıgına baglı ben acttırmıstım saclarımı orealle 1 hafta sonra alısamadım o sarı saca palettenın kumralı ve bronz kahvesını karstrıp boyadım kızıl kahve gbı bı renk oldu ama cok koyuydu ınan 2 haftada aktı suan boyayalı tam 19 gun oldu kahveye ama suan sacım eskı halıne dondu gıbı sarı oldu yıne ben hergun banyo yaparım ondan cabuk aktı

kızlar ben beyaz tenliyim ve denemediğim saç rengi kalmadı.saçlarımın yıpranmasıda cabası:KK43:(
kardeşimin haziranda düğünü var ve ben değişik bir renk istiyorum önerilerinizi bekliyorum...karamel bakır benim düşüncem..şimdiden tşk kızlar..

bu senenin rengi zaten karamel istediğin renk çok hoş durur teninde birde açık karamelle sarı karışımı bir renk var o da çok güzel duruyor onuda düşün derim ben o rengi düşünüyorum boyatıcam şuan karamel var saçımda

yokmu cevap??kızlar öneri getirirmisiniz..

Eki Görüntüle 319510

merhabaa, benımde sacımda suan palettenın altın karamelı var. ama ben bırazcık bakırlık ıstıyorum. renklı canlı gorunsun ıstıyorum. bu resımdekı guzel goruyonuyo . cok kızıllık yok. yokda siilik bı renk degıl. pıyasada tarcın bakır var ama bana göre cok abartıya kacar. bu resımdekını elde etmek ıcın acaba altın karamelle karıstırsam nasıl olur ki. yoksa bıraz sarı mı eklemek gerekıyor bılgınız varsa paylaşırmısınız acaba ?

açık kahve tonlarındaki saçıma palettenin 7-0 kumralını kullandım sonuç berbat. paletteye olan güvenim tamamen sarsıldı arkadaşlar. kutudaki resmin aynısı olmasını beklemiyordum tamam; ama uzaktan yakından alakası yok. 8 aydır boyasızdı saçlarım o kadar yıprattı ki iğrenç hissediyorum kendimi. ufff!

bu senenin rengi zaten karamel istediğin renk çok hoş durur teninde birde açık karamelle sarı karışımı bir renk var o da çok güzel duruyor onuda düşün derim ben o rengi düşünüyorum boyatıcam şuan karamel var saçımda

merhabaa, benımde sacımda suan palettenın altın karamelı var. ama ben bırazcık bakırlık ıstıyorum. renklı canlı gorunsun ıstıyorum. bu resımdekı guzel goruyonuyo . cok kızıllık yok. yokda siilik bı renk degıl. pıyasada tarcın bakır var ama bana göre cok abartıya kacar. bu resımdekını elde etmek ıcın acaba altın karamelle karıstırsam nasıl olur ki. yoksa bıraz sarı mı eklemek gerekıyor bılgınız varsa paylaşırmısınız acaba ? Eki Görüntüle 319516

merhaba arkadaşlar ben saçımı sonunda boyadım sarı olan saçlarımı cumartesi akşamı boyadım tarçın bakırla altın karameli karıştım 1er tüp olarak 45 dakika beklettim vede yıkadım karanlıkta kızılımsı bir renk oluyor ama dışarıdada turuncu bakır oluyor şuanda resim yükleyemiyorum çünkü bilgisayarım format yedi ama yarın falan eklerim ilk boyadığımda saçlarım kınalı kuzular gibi oldu ertesi gün yıkadım falan açık açıldı bugün 3. Günüm ama güzel bir renk oldu gerçi ben tam bakır istiyordum ama ... Bana arkadaşlarım yıkandıkça akacak turunculaşacak falan diyorlar ama daha bir gıdım boya akmadı yaa kızlar rengin oturması ne kadar sürer ya ben senelerdir sarı kullanıyordum bir delilik ettim vede boyadım bu hafta bunun üzerine sizce tarçın bakıra boyasammı yoksa 1-2 hafta beklesemmi yani renk ne kadar zamanda oturur gerçi güzel oldu ama ne bileyim dahada turuncu istiyorum ama satan kız tam bakır olacak demişti ama ne bileyim ya :eek:

uzun süredir alın karamel kullanıyorum tarçın bakırla karıştırmayı düşünüyorum bu sefer. Bu karışımın fotoğrafı varsa koyabilirmisin fotoğraf acab?

Eki Görüntüle 319510

merhabaa, benımde sacımda suan palettenın altın karamelı var. ama ben bırazcık bakırlık ıstıyorum. renklı canlı gorunsun ıstıyorum. bu resımdekı guzel goruyonuyo . cok kızıllık yok. yokda siilik bı renk degıl. pıyasada tarcın bakır var ama bana göre cok abartıya kacar. bu resımdekını elde etmek ıcın acaba altın karamelle karıstırsam nasıl olur ki. yoksa bıraz sarı mı eklemek gerekıyor bılgınız varsa paylaşırmısınız acaba ?

Her renk herkesin saçına aynı rengi vermiyo malesef saçın alacağı renk saçın yapısına göre değişir herkesin saçında aynı tutmaz. Rengi tam tutturmanın yolu saçın rengini açmak oda = saçın yıpranması o yüzden renk değişikliği yapılacağında saçınızı tanıyan bi kuaföre başvurmak en doğrusudur.

X