Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yıpranmış saçlara saç bakım yağı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar ben de ozonlu saç bakım yağı kullanıyorum maxozone acayip memnunum ilk kullanımda bile anında saç dökülmesini durdurdu ve bi de saçlarım ağarlaştı, canlandı. bugün 5. kez denedim minik minik saçlarım bilem çıkıyo :) herkese tavsiye ederim

Ben de ısırganlısını deneyeceğim. Dökülmeyi durdurduğu gibi saç da çıkartıyormuş doğru mu? Sende nasıl etki yarattı?

Ben de ısırganlısını deneyeceğim. Dökülmeyi durdurduğu gibi saç da çıkartıyormuş doğru mu? Sende nasıl etki yarattı?

canım,
dökülme sıfıra yakın ve ensemdeki 4 gün önce kazınmış saçlar çıkmaya başladı valla..
ve krem bile istemiyor..bugün gittim 1 şişe daha aldım..ballısını denemeyeceğim,ısırganlısından çok ama çok memnunum..
şiddetle tavsiye ediyorum..

inşallah sende memnun kalırsın canım :90::90:

hemen hemen hemen alacağım. Eşim gelsin akşam, bebeğimi bırakıp çıkacağım. Bana malzeme almaktan yoruldu adamcağız. Kendi işimi kendim halledeyim biraz da. :KK1:

Yan etkileri var mı peki bu şampuanın?

yok bir yan etkisi tatlım..yani bana bir yan etki yapmadı..valla ben çokmemnunum..inşallah sende memnun kalırsın..
doğal ve parlak yapıyor saçları ,bir de dolgun..içinde başka bitki özleri ve 3 çeşit de b vitamini var.:90::90:

Sağol canım o da ellerinden öper. :KK1:
Eşim de kullanır belki, saçları dökülüyor, ısırgan otlo bir losyon kullanıyor zaten ama o dökülmeyi durduruyor çok uzun kullanımda yenilerini çıkarıyor. Bu şampuanı ne kadar süre kullanmak gerekir acaba yeni saçları görebilmek için?

Sağol canım o da ellerinden öper. :KK1:
Eşim de kullanır belki, saçları dökülüyor, ısırgan otlo bir losyon kullanıyor zaten ama o dökülmeyi durduruyor çok uzun kullanımda yenilerini çıkarıyor. Bu şampuanı ne kadar süre kullanmak gerekir acaba yeni saçları görebilmek için?

herhalde yine 1 ay düzenli kullanmak lazım sanırım canım..
ben kullanamlı 2 hafta oldu,saç diplerimde minik mink saçlar buluyorum :)

Kullanımında saç diplerine masaj yaparak sürün ve bol su ile yıkayın yazıyor. Sen de öyle mi kullanıyorsun? Normal şampuan gibi değil yani.

Kullanımında saç diplerine masaj yaparak sürün ve bol su ile yıkayın yazıyor. Sen de öyle mi kullanıyorsun? Normal şampuan gibi değil yani.

evet canım..saçlarımı ıslatıyorum sonra şampuanı uygulayıp masaj yaparak köpürtüyorum..ve biraz daha bekliyorum ,sonra ılık su ile duruluyorum..ben 1 kez şampuan yapıyorum saçımı ger gün yıkadığım için..

ay ya hemen etki etti bu şampuan. İlk yıkadığımda yine eskisi gibi döküldü. bir kere daha yıkadım yatmadan önce denemek için, baktım2-3 tel döküldü, bu sabah yıkadım yine, bu kez 2 3 tel döküldü. Mutluyum :KK62:

ay ya hemen etki etti bu şampuan. İlk yıkadığımda yine eskisi gibi döküldü. bir kere daha yıkadım yatmadan önce denemek için, baktım2-3 tel döküldü, bu sabah yıkadım yine, bu kez 2 3 tel döküldü. Mutluyum :KK62:

memnun olmana sevindim canım..
inşallah dökülmesini tamamen durdurur ve de uzamasına etki eder..
yaza güzel saçlarımızla gireriz hep beraber :)

kızlar benim de saç dökülme problemim var geçen sene sürekli vichy'nin şampuanını kullandım biraz işe yaradı dökülmeyi yavaşlattı ama biraz pahalı olduğu için ve saçlarımı sık yıkadığım için kullanmayı kestim doktor bana placenta diye bir şampuan tavsiye etti gerçi o da ucuz değil ama 1 aydır bu şampuanı kullanıyorum saçları biraz kuruttuğu ve donuklaştırdığı için bir de ebru şallının tavsiye ettiği saç bakımını yapıyorum şampuan eczanelerde satılıyor saç kremi de var placentanın ben onu da aldım saçlarımın dökülmesi tamamen durmadı ama yavaşladı ebru şallının tv de verdiği bakım kürü de şöyle:
-1 tatlı kaşığı polen
-1 tatlı kaşığı çörekotu yağı
-1 tatlı kaşığı bademyağı
-1 çorba kaşığı kaynar su
önce poleni kaynar suyla eritiyoruz sonra yağları içine koyup saç diplerine sürüp masaj yaparak yedirip tokayla tutturup 1-2 saat bekletip yıkıyoruz
bu kür çok kuvvetliymiş o yuzden en az 10 günde bir tekrarlamak gerkiyormuş
inşallah memnun kalırsınız

denemediğim ürün kalmadı mecitefendiyide denedim ama bu kesinlikle harika bir ürün saçıma en iyi bu geldi bununla kurtardım diyebilirim ki saçım keçe gibiydi resmen

bende basladım bu bakım yağına bugün üçüncü uygulamamı yaptım haftada 3 kez diyo bakalım insallah dökülmem azalır saç çıkarır şişe yarılandı bile saçlarımı yumusacık ve parlak yaptı

Kızlar merhaba, bu şampuanın da içeriğini yazar mısınız ? % 100 doğal değilmiş zaten de benim merak ettiğim içinde sodyum var mı ? ben sodyumsuz şampuan istiyorumda :26:

bir sitede piyasadan çektik dedi :S sadece orada mı acaba, ben aktarda da bulamadım :S alanlar,siz nerden aldınız?

X