Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova - Başak Uyumu

ben kova,sevgilim başak burcu:) iyi oldukmu çokkkkk iyiyizz ama bi tartışalımmm hiç medenice olmazzz nerdeyse:))))yanı fazlaca kırarız birbirimizi...

cnm bende kova burucyum arkadaşlarımın hepside başak burcu sadece güneş haritasına bakılarak anlaşılıyo yada anlaşılamıyo denmiyo yükselen felanda var ama benim yükselenimde ikizler ama başakla genel anlamda yine iyiyiz

bende kovayım yükselenim ikizler,o kişinin burcuda başak yükslenide terazi aslında iyi anlaşıyoruz.ama tartışmalarımzda oluyo ve genelde sinirlendiren taraf ben oluyorum:KK70: ama sinirli oluyo sanırm bu burçlar.yine de seviyorum(belki de öyle sanıyorum):):KK1:

ben de kovayım ama başak gördüm mü kaçacak delik arıyorum.aşkta alşamadığım tek burç galiba:KK70:

hani falım reklamı vardı ya kızım sen yeni kuşaksın masum ve yumuşaksın kovadan sana koca olmaz çünki sen başaksın hakkettende öyle eşim kova ben başak çok fikir ayrılığına düşüyoruz anlaşamadığımız çok konu oldu ama sevginin verdiği şeyle geçti hepsi daha anlayışlı oluyoruz ikiside sabit fikirli burçlar bu yüzden sabit fikirli olmak yerine fikirlerimizi konuşarak payaşarak ortak nokta bulursak daha iyi oluyor bence herşey iletişim kurmakla geçer herşeyi konuşmak lazım

ben kova,sevgilim başak burcu:) iyi oldukmu çokkkkk iyiyizz ama bi tartışalımmm hiç medenice olmazzz nerdeyse:))))yanı fazlaca kırarız birbirimizi...

evet aynen anlaşınca süperiz hatta örnek çiftiz ama kavga edincede kimseye benzameyiz

arkadaşlar nereye baksam kovayla başak anlaşamazlar,uzak durmaları gerekir birbirlerinden fln yazıyo ben başağım erkek arkadaşım kova aranızda bizim gibi bi çift warmı çok merak ediyorum:)

sevgili arkadaşşım tam tersi ben kova burcuyum eşim başak burcu ; gerçekten anlaşamıyor ve her ikimizde en uç noktalarda yaşıyoruz
ama yinede anlaşmak için elimizden gelen her şeyide yapıyoruz... önemli olan karşımızdaki insanı olduğu gibi kabul edip kendimize benzetmeye çalışmamak bence.... sevgiler

ayrılmamanız dileğiyle...:))))))

Ben kovayım eşim başak allah herkeze bizimki kadar mutlu evlilik nasip etsin burçlarla alaksı yok önemli olan karakter.

ortak yanların çokken anlaşamıyosun öle tuhaf bir şey arkadaş olarak müthiş çok zevk alısoun iş ilişikiye gelince bir şeyler oluor anlamıyorum benim tavsiyem arkasına bakmadan kaçsın kova kadını

okuduğum araştırdığım kadarıyla bayan başak erkek kova pek problem değil ama bayan kova ve erkek başaksa (bizim gibi) gerçekten yorucu bi evlilik sevgi olmasa çoktan biterdi olduğu halde çok savaşıyoruz iki farklı karakter:KK43:(

ben kova kadınıyım eski sevgilim ise başak burcu.. cidden hiç anlaşamıyoduk fikirlerimiz düşüncelerimiz hiç uyuşmuyor ayrılalı 1 yıl oldu ama ben onu hala çok seviyorum :KK43:

Son düzenleme:
bunlar,yükselenlerle,bulunduğun ortamla,şartlarlada alakalı galiba.bende başağım mesela ama dağınık,pek titiz olmayan,bazen gamsız,üzüldüğüm konuları yok sayan biriyim.bunlar genelde başağa uymuyo,kova burcu biri ilgimi cekıyor suaralar ama pek tanımıyorum.oyuzden başlığa girmiştim.yazılanlara göre kova erkekleri genelde bencil,sadece hep ailesini tutan,karsıdakine önem vermeyen,özgür yaşamak isteyen erkekler.bir burcun bu kadar kötü olduğunuda ilkkez duydum :) korktum resmen okuyunca.
kişiden kişiye değişir heralde deyip içimi rahatlatayım yinede.
bu arada gecen sene duymuştum. doğum tarıhının günün ayın tek çift olmasının ve karsındakininde öyle olmasının falan bişeylerle ilgisi vardı sanki tam hatırlayamadım ama.

X