Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova - Başak Uyumu

Lina

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
72
1
arkadaşlar nereye baksam kovayla başak anlaşamazlar,uzak durmaları gerekir birbirlerinden fln yazıyo ben başağım erkek arkadaşım kova aranızda bizim gibi bi çift warmı çok merak ediyorum:)

sonunda 1 kişi çıktı .bnde itiraf edıorm hakikaten anşlaşamıyoruz:KK43: belki sizinle sorunlarımız da aynıdır:KK66:

ben başak eşim kova:) evet anlaşamıyorlar ama bunada pek inanmamak lasım

ben başak burcuyum eşim kova ama biz Allaha bin şükür gayet iyi anlaşıyoruz. çok tatlı, düşünceli, kova burcu bir eşe sahibim. çok ta iyi anlaşıyoruz çok şükür..........

arkadaşlar nereye baksam kovayla başak anlaşamazlar,uzak durmaları gerekir birbirlerinden fln yazıyo ben başağım erkek arkadaşım kova aranızda bizim gibi bi çift warmı çok merak ediyorum:)

ayyy benim vardı eskiden 7 yılımı verdim hy...na afedersin öyle bir insan tanımadım o başak burcuyudu kalas unutamıyordumda ama artık bitti iyiki bitmiş olmazdı mümkün diil.a.s

Tesbitleriniz doğru kızlar başak insanıyla kova uyumsuz iki burç başak göründüğü gibi olamadığından, nerede ne zaman ne yapacağı belli olmadığından sessizliği herzaman silah olarak kullandıklarından dolayı kovayı her zaman kırarlar..

Hehe Bende Başağım Ayrıldığım zatı muhteremde Kovaydı :p Ben burçlara bağlamadım Bu durumu Çünkü Zaten biter gözüyle bakıyodum Benimki fazla hassastı Bende fazlasıyla Umursamaz bilmiyorum diğer kovalar nasıldır Sonuç Finito Oldu_! Seviyosan Seviliyosan nie yürümesin Takılma bence buna _!

benim arkadasım kova esi başak. ii anlasıyorlar 4 sene cıkıp evlendiler arada kavgaları oluyo ama her evlilikte olur

ben kova eşim başak.dogru bazı konularda hiç anlaşamıyoruz sürekli ters düşüyoruz ama sevgimiz bunun önüne geçiyorrr

Merhabalar! Ben kovayım, eşim de başak.... 8 yıldır birlikteyiz (7 yılı evli olarak....) aslında genelde iyi geçiniyoruz... çok acaip ve gıcık huyları var (belki benimde) ama sanırım zamanla birbirmizi anlayıp anlaşmaya başladık... sanırım bunun sebebi de birbirimize olan sevgimiz, o olmasaydı inanın asla bu kadar süremezdi....yerimseniben

ben kovayım nişanlımda başak burcu.mükemmel bir uyumumuz var.burç ve karakter doğru orantılıysa anlaşabiliyorsunuz...mesela bnm önceki erkek ark.im başaktı ve kesinliikle nişanlımın tırnağı bile olamaz.nişanlımın titizlik anlayışı gayet normal ancak eski öküzünki psikopatlık derecesindeydi ve o derecede kıskançtı.nişanlımsa tam dozunda kıskanır bu hoşuma gider ve ne çok dağınıktır nede aşırı titiz.tam orta ayarda:)kıskançlıkta kesinlikle kendine güvenle alakalı..nişanlım kendinden daha iisi olmadığını bilir bnm için,ve bende oınun için benden daha iisi olmadığını biliyorum..mutluyuzlaelaelaelaelae

size acikliyayim kizlar
kova hava gurubundadir
basak da toprak gurubundan
hava ve toprak zit burclardir biri havada biri toprakta
eksi ve arti gibidirler yani anlasmalari cooooook zordur coooooook.

valla kova ve başak arkadaş olarak çok iyi anlaşırlar ama çift olarak nasıl olurlar onu bilemiyorum

benim burcum basak sevgilim burcu kova 3 senelik bi iliskimiz var anlasıyoruz galiba:))

ben kova nişanlım başak ilişkimizin ilk başladığı zamanlar bende hemen uyumumuza bakmıştım her yerde kesinlikle anlaşamazlar diyo aslında doğru çünkü çok farklı karakterler kovayı idare etmek zor isteklerini karşılamakta ama Allah tan benim nişanlım her zaman alttan alır ve isteklerimi yerine getirmeye çalışır tabi devamlı söylemek lazım ben bu durumda böyle olmasını istiyorum bunu demeni istiyorum bunu yapmanı............filan falan

ben kova eşim başak. yedi yıl çıktıktan sonra 2008 haziranında evlendik.sorunlar olsada sevgi üstesinden geliyor.kova kadını bağımlılık yapar. zekidir çünkü....ayrıca başak erkeğinin fazla detaycı olmaması gerek.kovanın sabrı çoktur ama sabrın bittiği yerde başak alttan alır.bundan sonrası yetiştirilme tarzına kalmış burçla alakalı değil. bence...

X