Şampuan ve Saç Kremleri BABE dökülmeye karşı şampuan

fiji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2010
4
0
Arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza herkese merhabalar... Bugün eczaneye uğradım ve saç derime bi cihazla baktılar. Şampuandan dolayı saç köklerim tıkanmış ve kimayasallar birikmiş.BABE marka şampuanı önerdiler ve bir de BİOTİN.Şampuan 2 çeşit biri dökülmeye karşı dieri ise yumuşak olması içinmiş ve bunlar dökülme sona erene kadar dönüşümlü kullanılıyormuş.Benim de uzunca bir süredir bitmek bilmeyen bir dökülme problemim var.Aranızda kullanıp memnun kalan varsa eğer beni bilgilendirir misiniz :)

cnm bende aynı şekilde eczanede saç analizi yaptırmıştım aynı ürünleri önerdiler fiyatlarıda normal şampuanlardan pahalı ama iyi gelir diye aldım her banyoda dönüşümlü olarak kullandım ve hiç memnun kalmadım krem kullanmak zorunda kalıyordum bitirene kadar kullandım bir faydasını görmedim ama saç tipine göre değişebilir tabi sonra başka bi eczaneye sordum o da otacını önerdi o daha güzel geldi saçlarıma ama dökülemesini önlemek için en iyi çözüm kestirmek tabi ben baya kısa kestirdim ve artık dökülmüyor

Evt ben de o yüzden birden almak istemedim. Organicum'u merak ediorum bir de, hakkındaki yorumları fln okudum memnun olan çok kişi var sanki,olmayan da var tabi ama doğru seçim yapmak önemlidir herhalde.Önce doktora gitmeyi düşünüyorum tahlil fln yaptırıcam gerekiyorsa eğer biyotin takviyesi fln kullanırm belki.Çok canımı sıkıyor bu konu :)

cnm sıkma canını derdin bu olsun bizim doktorlar hap olarak zinco yu veriyor çinko hapı vitamin sayılır bnm midemi bulandırdığı için içememiştim

Organicum'u kullanmıştım ve bir yararını görmedim.

peki saçı ağırlaştırıyor mu bitkisel olması beni cezbediyor o yüzden denemek istiyorum :)

X