ana sayfam google olmuyor

kelebek1238

ANKARA = AŞKIM...
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
1.326
1
bilgisayarıma bişey oldu. araç çubukları/internet seçeneklerinden ana sayfamı google yapamıyorum . yani o bölüm aktif değil sanırım virüs girdi. . google ı ana sayfa yapmanın başka yolunu bilen varsa lütfen yazssın..

başlat--> çalıştır--> regedit yazıp enterlayın
açılan pencereden sırayla HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
Dizinini takip ederek, yan tarafta bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

reklam içerikli spylar giriş sayfasını pasif yapmışlar, bu işlemlerden sonra internet seçeneklerindeki giriş sayfası aktifleşir

policies sadece geçici cözüm.
bunun yerine trojan remover kur .demoda olsa olur son sürüm.
araclar ayarlar böümünde tüm explorer sayfası girdileri.host ayarları.regedit ayarları vb sil.zaten üstte görürsün. bunun haricindede pc'ni combofix ile tarat küçük bir program tıkla çalıştır tarzı.buda kalan trojanvb virüsleri siler

babamlarında sizinkine benzetr bişey olmustu bende önce int. exp.dan mozillafrefoxsu kurdum ardından int.exp. kaldırdım tamamen pcden.. frefoxtan googleyıde ayarladım simdi boyle kullanıyorlar..

tabii arkadaslarınkisi en mantıklısı benımkısı biraz acemi işi :KK66:

X