YARDIM reglim bitti bir gün sonra korunmasız ilişki yaşadım

:ecrin_bebek:AKADAŞLAR SİZCE BU DURUMDA GEBE KALMA İHTİMALİM VARMI?

ah be cnm keşke hamile kalmak o kadar kolay olsaydı,bak kaç aydır uğraşıyoz olmuyo..hem adetten hemen sonra risksiz dönemdir hamile kalma ihtimali yok..adetinden yaklaşık 14 gün sonra yumurtlama başlıyo,yumurtlama döneminde hamile kalabilirsin..ama sen adetten hemen sonra diyosun hemde 1 kez diyosun..içini ferah tut hamile olman nerdeyse mümkün değil cnm.:eek:lmaz:

içini ne kadar rahat tutar bilmem ama ben adet ertesi korunmasız tek ilişkiyle hamile kaldım.25 haftalık hamileyim.Bende birşey olmaz diye düşünüyordum ama oluyormuş.

Kızlar ben hem olsun ıstıyorum hem erken daha olmasın dıyorum bılmıyorum artık ne Çıkarsa Şansımıza.geÇen ay ÜÇ kez korunmasız oldu sonrasında ertesı gÜn hapı aldım. Hemde tam yumurtlama gÜnÜmdÜ.belkı ıŞe yaramaz hap demıŞtım ama yaradı.reglı oldum 1 gÜn geÇıkmelı. Ve enteresan bır reglı oldu.4. GÜn bıttı. Ama reglımden 10 gÜn Önce kasık aĞrısı meme uÇlarında sızı kaŞıntı falan olmuŞtu acaba hamılemıyım demıŞtım. Reglı oldum ve o dÜŞÜncem bıttı.sonrada reglım 4 gÜnde bıttı gene ŞÜphelendım. Sonra 5. GÜnde gene korunmasız ılıŞkı. Hadı hayırlısı. HamıŞ olmak ısteyen arkadaŞlarda ınŞ olur. Bebek ınanılmaz bıŞey. :)

valla yumurtlama günü falan düşünme risksiz gün diye birşeyde yok. adetimin bitip duş aldığım gün hamile kaldım.şu an 6 haftalık hamileyim.

Tam olarak böyle bir durumda hamile kalınmasının çok az bi ihtimal olduğunu biliyorum...
Ama yinede olurmu olur...
Düşünmüyor muydunuz ..
Hayırlısı artık..Bi kaç gün sonra kanda net sonucu görebilirsin..

ben iyice şüphelenmeye başladım arkadaşlar süt beyaz akıntım gelmeye başladı gerçi regli öceside vardı.salı günü baş ağrısı,dün bel ağrısı bugün hem bel hem kasık ağrısı.ne bu anlamadım. birde herkes rengin solmuş diyor. ölüyomuyum gebemiyim anlamadım. :) bu arada herkesin kandili mübarek olsun.

X