perwoll veya woolite sıvı deterjan kullanan var mı?

DeSu

Hayatımın baharı Sude'm
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
70
0
perwoll veya woolite sıvı deterjan kullanan var mı aranızda arkadaşlar.ben kullanmayı düşünüyorum fakat temizliği konusunda pek bilgim yok.kulanan arkadaşlar bana bilgi verirseniz sevinirim.

Ben de perwoll kullanıyorum, memnunum. Yünlü kazaklar ve hassas penyeler için çok işe yarıyor, çamaşırları yıpratmıyor. 30 derecede yıkamak koşuluyla....

Yıllardır sürekli koyu renklerde perwoll kullanıyorum..
Çok çok memnunum, bir de kokusu muhteşem!bayanssulusmile

Perwoll de kullandım woolite de... Perwoll çamaşır makinesinde daha iyi gibi, yeşil kutusundakini, renkliler için olanı kullanıyorum. Renklilerin renginde bir değişme olmuyor gerçekten.

perwol kullanıyorum çok memnunum ve hoşş kokuyor çamaşırlar bazen peteklerin üzerine çamaşırlaı koyuyorum ev güzel koksun diye:KK70:

ıkisini de kullanıyorum son 2 yıldır. Çok da memnunum. Perwoll daha iyi. Kampanyaları takip ediyorum, genelde 3 litresi 6TL civarı oluyor. Kampanyada hangisi varsa onu alıyorum.

siyhlar için olanı kullanıyorum çok memnunum renkliler için olan yeşili de denedim o da güzel ama fiyatı pahalı biraz ve kosa sürede bitiyo diye onu bıraktım ama kokusu harika

Biz de perwollun pembesini kullanıyoruz çok memnunuz..Kokusu çok kalıcı.Hatta ben daha çok elde yıkanması gereken hassas iç çamaşırlarında kullanıyorum(sütyen vb.) çok memnunum.

perwoll daha iyi gibi geldi bana ama siyahlar için.yeşil olanını beğenmedim.solduruyor biraz.

siyahlar ve yunluler icin olanindan cok memnunum ama renkliler icin olani berbat.

perwoll bıldıgınız sıvı deterjan. sıyahlar ıcın olanını, pembe ve yesıl kutusunuda kullanıyorum. kazaklarım ıcın dıerıde sporda gıydıgım gıysıler ıcın kullanıyorum.
ücünden de memnunum her bırının kokularıda ayrı ayrı mıss gıbı
yumusatıcı dokmeme bıle gerek kalmıyor. ayrıca camasırlarımıda temızlıyor. ben onerırım sahsen buyrunnnnnnnnn

bende siyahlar için olanını ve renkliler için olanını kullanıyorum
eşimin üniforması koyulacivert olduğu için diğer deterjanlar solduruyodu perwol kullandıktan sonra aradaki farkı çok iyi gördüm ne soldurma nede iz oluyo
ayrıca vernellerden daha kalıcı bi kokusu var
:hulya:

perwol siyah öok iyi koyu renkleri soldurmuyor kullanıyorum ayrıca kızımın çamaşırlarınıda hassas çamaşırlar için olan ürünüyle yıkıyorum gayet iyi yaniii:))

Ben de hem renkliler hem siyahlarım için çok uzun süredir Perwol kullanıyorum,Woolite yide denedim ne yazıkkikötü tavsiye etmem

bencede perwoll daha ii ..yeni ürün olarak perwoll white çıktı ama henüz onu almadım beyazları bembeyaz yaptığı iddaa ediliyorr :):nazar::nazar::nazar:

kızlar peki ön yıkama nasıl yapıyorsunuz bu sıvı deterjanlarda. ben ön yıkamasız yıkacağım zaman kullanıyorum o yüzden.o da içime sinmiyor

kıslar bşy sorcam bennn yarım kapak pervol koyunca birazda deterjan koyuyorum yalnışmı yapıyorum acep...sadece pervolmu kulanmalıyımmm ama öle olunca hemen biter :)

bende siyahlar için perwoll kullanıyorum.çamaşırların renklarini gerçekten koruyo.özellile keten pantolonlarda falan.kokusuda çok güzel.tavsiye ederim.

X