Donaxyl vajinal tablet kullanan

ads1940

Guru
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2009
75
0
donaxyl vajinal tablet kullanan var mı?
kızlar 38 haftalık hamileyim sarı ve kokulu akıntım var dedim doktora idrar
testi yapmadan bunu verdi direk.son aylarda idrara bakarlar diye düşünmüştüm eğer enfeksiyon çıkarsa doğumda çocuk enfeksiyon kapabiliyormuş diye duymuştum.son haftalarım test yapılmadığı için kafam karıştı son aylarında bunu kullanan var mı?

ben iki kez kullandım.enfeksiyon ağrı ve bulantı yapıyor çok rahatsız ediyor.ayrıca erken doğuma neden oluyor.bu yüzden bence kullanmak en iyisi

ben bunu vajinal mantara yakalandıgım için kullanmıştım ama hiç bi etkisinide zararınıda görmedim sonrasında daha etkili bir vajinal tablet yazdı valla şıp diye kesti herşeyi çok şükür.

idrar testini bilmem ama suruntu alip onun test edilmesi gerekirdi bence.Dogumdan once mantardan tamamen temizlenmis olman lazim,kullan ihmal etme.Gecmis olsun.

kızlar 20. haftamdayım we bendede benzer sıkayetler wardı banada yazıldı bu tablet ama ozel doktorum kullanmam taraftarı deıl. daha sonradan acaba bundan dolayımı bıse oldu dıe uzulme dıye kullanma dıoo. ayrıca bunun ıdrar tstıyle alakası yok ben yaptırdım onda hıc bıse cıkmadı bu wajınal bı akıntı oldugu ıcın kultur tarzında bı ıslem olması gerekıo ama zaten bu hamılelık donemınde herkesın karsılastıgı bır sorun coktaa kafanıza takmayın derım...

hamileyim doktorum bana bu ilaçı verdi korkuyorum bişey olurmu falan die kullananlar yazsın lütfen

Bende 13 haftalık hamileyim bu ilacı iki seferdir doktor verdi kullanmam için birincide kullanmadım ikinci seferde verince kullandım umarım bişey olmaz. bir de travazol krem verdi mantar oluşması için ikisini beraber kullanıyorum.

bende kullandım bundan hamileyken söylendiği gibi akıntılarım vardı kesti ama korkulacak bişi diğil.

Kızlar aynı sorun bendede var akıntı kaşıntı ve yanma batma özel doktorum bana gyno lomexın 600 mg övül -ornisid fort500mg antıbıyotık verdı abtıbıyotık kullandım ama korkuyorum bırsey olur dıye başka doktora gıttım oda travazol krem -mixovul övül fitil verdi sizce ne yapmalıyım ılac kullanmayı istemiyorum kulllansam bebişe birşey olur dıye korkuyorum kullanmasamda bebişe zarar verirmi bi yardım edermisiniz kafam karışık

Peki akıntı ,ilacı bıraktıktan sonra tekrarlamadı mı?emziriyorum bi sakıncası yokmuş başlıcam ben de

Kızlar aynı sorun bendede var akıntı kaşıntı ve yanma batma özel doktorum bana gyno lomexın 600 mg övül -ornisid fort500mg antıbıyotık verdı abtıbıyotık kullandım ama korkuyorum bırsey olur dıye başka doktora gıttım oda travazol krem -mixovul övül fitil verdi sizce ne yapmalıyım ılac kullanmayı istemiyorum kulllansam bebişe birşey olur dıye korkuyorum kullanmasamda bebişe zarar verirmi bi yardım edermisiniz kafam karışık
Ne yaptınız kullanmışmıydınız bir sıkıntı oldumu acaba

7 haftalık fln hamileyim ve düşük riskim var. Grcen hafta başladım doktor iki hafta yat dedi. Lekelenmeler ilk günler kahverengimsi oldu. Sonradan sarı ve kötü kokulu bir hale dönüştü. Biraz da kaşıntım oldu. Doktora söyledim. Bu sarı ve kokulu akıntı enfeksiyon belirtisi dedi. Bi ilaç veriyim zararı olmaz dedi. Donaxly verdi. Ama bunları telefonda konuştuk. Yani bana basit geldi. Daha önce yazılmış ama tekrar soriyim kullananlara fln, bu durumda siz kullanır miydiniz?

bana da gyno lomexin 600 mg ovül verdi bir tane doktor başka bir doktora gittim donaxyl verdi tereddüette kaldım hangisi kullansam diye donaxyl kanama falan yapıyor diye okudum ama emin değilim bu ilaçları gebeliğinde kullanan var mı?

Bana enfeksiyondan dolayı vermişti ama, düşük riskim vardı zaten ona bağlı kanama olunca donaxly i kullanma dedi. Sonrada birkaç haftada kendiliginden gecti zaten enfeksiyon.

Bana enfeksiyondan dolayı vermişti ama, düşük riskim vardı zaten ona bağlı kanama olunca donaxly i kullanma dedi. Sonrada birkaç haftada kendiliginden gecti zaten enfeksiyon.
30 haftalık gebeyim de kanama yaptığından dolayı tereddütteyim acaba diğer fitili mi kullansam iki fitili de 2 farklı doktor verdi

Donaxly kanama yapmaz yaa bence. Çünkü benim düşük riskim varken verdi. Kanama yapcak olsa vermezdi

X