Lazer Epilasyon Sarı Tüylerden artık kurtulmak istiyorum ;((

yelizium

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
96
2
Öncelikle bu sitedeki ilk yazışım olduğu için merhaba demek istiyorum..kimseyi tanımıyor olsam da googleda sorunlarımla ilgili araştırma yaparken her seferinde bu site karşıma çıkınca üye olmak gerektiğini anladım.ve üye olduğumdan beri hep dışarıdan izledim..gerçekten o kadar yararlı ki vermiş olduğunuz bilgiler.Forumu ne şekilde kullanacağımı bilemediğimden googleda arayıp link üzerinden giriyorum konuların çoğuna. Şimdi geçelim asıl konumuza..

Lazer Epilasyonun sarı tüyleri görmemesi hakkında forumda bir çok konuya baktım ama yine de çok net karar verebilmiş değilim..Ama İğneli Epilasyonun faydalı olduğu belirtilmiş.Benim yüz, kol, bacak bölgelerimdeki tüyler çok fazla ve çok inceler, koltuk altı ve bacak arası bölgeleri bunlara nazaran biraz daha koyu ama yine de çoklar :1no2: ne yapacağımı şaşırmış durumdayım..iğneli yaptırmaya kalksam çok masraflı olacak lazer yaptırmaya kalksam tüyleri görmeyecek senağlama bir çok kişi sorununa çözüm bulmuş gibi gözüküyor..ben de yardımlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.. Hatta özellikle nerede,kime gitmeliyiz şeklinde de bilgi verirseniz çok sevinirimm..

Öncelikle bu sitedeki ilk yazışım olduğu için merhaba demek istiyorum..kimseyi tanımıyor olsam da googleda sorunlarımla ilgili araştırma yaparken her seferinde bu site karşıma çıkınca üye olmak gerektiğini anladım.ve üye olduğumdan beri hep dışarıdan izledim..gerçekten o kadar yararlı ki vermiş olduğunuz bilgiler.Forumu ne şekilde kullanacağımı bilemediğimden googleda arayıp link üzerinden giriyorum konuların çoğuna. Şimdi geçelim asıl konumuza..

Lazer Epilasyonun sarı tüyleri görmemesi hakkında forumda bir çok konuya baktım ama yine de çok net karar verebilmiş değilim..Ama İğneli Epilasyonun faydalı olduğu belirtilmiş.Benim yüz, kol, bacak bölgelerimdeki tüyler çok fazla ve çok inceler, koltuk altı ve bacak arası bölgeleri bunlara nazaran biraz daha koyu ama yine de çoklar :1no2: ne yapacağımı şaşırmış durumdayım..iğneli yaptırmaya kalksam çok masraflı olacak lazer yaptırmaya kalksam tüyleri görmeyecek senağlama bir çok kişi sorununa çözüm bulmuş gibi gözüküyor..ben de yardımlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.. Hatta özellikle nerede,kime gitmeliyiz şeklinde de bilgi verirseniz çok sevinirimm..

merhaba, aradığınız cevap sorunuzun içinde var zaten ama bunu netleştirmek için ben size yardımcı olmaya çalışayım. Konuya netice alıncaya kadar olarak yaklaştığınız taktirde iğneli epilasyonun maliyetinin lazer epilasyondan daha ucuza geleceğini iddia edeceğim ama hadi bu benim mesleğim olduğu için tarafsız bakmıyorum diyelim ama en azından eşit düzeyde olduğuna inanmalısınız. zaman anlamında deseniz belki size hak verebilirim ama maliyet konusunda düşüncenize katılmam mümkün değil. Ama bunlardan çok daha önemli olan ise iğneli epilasyon konusunda mutlaka uzmanını bulmalısınız ve ben istanbul için bu konuda yardımcı olamayacağım. araştırmalarınızda başarılar temennilerimle iyi günler diliyorum.

mrb tatlım öncelikle aramıza hoş geldin sefalar getirdin :) burası gerçekten bi bayanın kafasındaki soru işaretlerin cevap olabilecek ve müthiş insanlarla dolu... konya gelince bende esmerim ve biraz kıl tüy konusunda takıntılıyım.yaklaşık 1 sene önce genital bölgem için gitmiştim lazer epilasyon yaptırdım ve gözle görülür bi cevap aldım.bi yerden 3 kıl çıkıyodu halı fırçası misali.kimi zaman canım yandı ama sonucu düiününce sabretttim:) lazer kalın ve siyah olan kıllara en iyi tedavi yöntemi.iğnelide ince ayva tüylerine uygulanıyo ve sonuç alabiliyosun.düş akşam bakırköyde bi güzellik salonuna gittim.göbüşümde tüyler vardı ve beni rahatsız ediyodu lazer olmaz zaten sonuç alamzsın dediler hatta daha kötü olup diğer hücreleride uyararak daha çokve kalın çıkmasına sebep oluyomuş bunu akşam gittiğim yerdeki bayan dedi.hatta bazı bayanlar yüzlerine lazer yaptırmış ve bi geliyolarmış erkek sakalı gibi.bazı yerler atıyomuş ne anlama geliyosa artık.iünelide biraz canın yanıyo ama zor dayandım valla.karın bölgesi bide hassas ya.ama genital bölge için uyuşturuyolarmış iğneli yapılırsa öok canı yananlar için :))) göbüşümde şuan kabuklar oluştu daha yeni zaten bakalım ne olcak sonucu merak ediyorum çok uzun oldu beeeeeeeeeee alkisalkisalkis

merhaba, aradığınız cevap sorunuzun içinde var zaten ama bunu netleştirmek için ben size yardımcı olmaya çalışayım. Konuya netice alıncaya kadar olarak yaklaştığınız taktirde iğneli epilasyonun maliyetinin lazer epilasyondan daha ucuza geleceğini iddia edeceğim ama hadi bu benim mesleğim olduğu için tarafsız bakmıyorum diyelim ama en azından eşit düzeyde olduğuna inanmalısınız. zaman anlamında deseniz belki size hak verebilirim ama maliyet konusunda düşüncenize katılmam mümkün değil. Ama bunlardan çok daha önemli olan ise iğneli epilasyon konusunda mutlaka uzmanını bulmalısınız ve ben istanbul için bu konuda yardımcı olamayacağım. araştırmalarınızda başarılar temennilerimle iyi günler diliyorum.

ayse hanım sızın ankarada onerebılecegınız bır yer varmı her kafadan bır ses cıkıyor :KK43:(

Bir yıl kadar önce olsa belki bir önerim olabilirdi ama malesef şu an için yok. Ama uzman olup olmama konusunda ki araştırmalarınızda, kendi açtığım ''iğneli epilasyon uzmanının paylaşım alanı '' başlıklı sayfada bazı ipuçları vermiştim. Okursanız faydalı olacağını sanıyorum. Bu arada bu nickimi değiştirmem şart oldu galiba zira hep ayşe olarak algılanıyorum oysa ismim aysel. reklam olmasın diye açıkça yazmayıp kısaltma yapmaya çalışmıştım ama bu da doğal bir yanlış algılamaya sebep oluyor:KK43:(

3 yil lazere gittim tonlarca para doktum yuzdeki killar bitmedigi gibi bir de asiri artti. En sonunda lazer zaten inceleri gormez sen igneliye git dediler.... Saka gibi.
Ama siyah killar 1-2 seansta bitti lazerle.
Ince olanlar icin (artik daha kalin, uzun ve cogalmislardi) igneliye gittigimde benim durumumda olan o kadar cok kisiyle tanistim ki aman tanrim. Lazer yuzunden yuzunde sakal olmus en az 100 kisi gormusumdur.
Igneli lazere gore cok cok cok daha ucuz ve de kesin cozum. Igneliye 2 ay her hafta gittim, cunku canim yandigi icin uzun uzun yaptiramiyordum. 5er 10ar dakika gittim her hafta 1 gun. O kadar azaldi ki anlatamam. Zaten yapilan yerler cogunlukla bir daha cikmiyor. Tek tuk cikiyor. Daha tam bitmeden malesef evlenip yurtdisina tasindim. Su an kalan birkac taneyi sarartiyorum turkiye'ye gelir gelmez onlari da igneli yaptirip kurtulcam. Simdiki aklim olsa henuz azken igneliye gider hemencecik kurtulurdum kisa zamanda. Lazer yuzunden cok cektim kesinlikle tavsiye etmiyorum yuz bolgesi icin. Rica ederim bu uyarimi dikkate alin...

Aysel hanım merhaba.Lazerden dolayı yüz bölgemdeki tüyler arttı.Son çarem iğneli epilasyon.Bir yere başladım iğneli epilasyon için ama yüzümde izler oluştu iğne başı kadar oyuk ve kırmızı.Bu izler normal mi yoksa epilasyoncumu değiştirmeli miyim?Bir de Konya da önerebileceğiniz bir uzman var mı?Liütfen yardım edin.Şimdiden teşekkürler.

Ben inci güzelliğe iğneli apilasyın yaptırıdım çokkk memnunum bir krem karışımı sürdüler denildipi gibi lazerde önermediler memnun kalmayanda yok bence ben bir çok yerde yaptırıdım ve memnunum hormon bozukluğu olanların sorunu naşka olur tabii ayrıca çok memnun olan varken bende gittim memnunum inci güzelliği öneririm elemanı falansınız herhalde bence bu kadar uğraştığınıza göre yada bir düşmanlığınız var ben memnunum ve bir çok arkadaşımda gidiyor ister gidin ister gitmeyin zaten onun kendi müşterisi yeter zaten randevuda alamazsınız bence iğnelide çook memnunum ve lazerdede ablam memnun şimdi hamile ve bir tane bile tüy çıkmadı ve hormon testi istedi benden yaptırmanız şart dedi ona göre uygulama yapalım dedi çokk memnunum inci güzellikten öneririm arkadaşlar bir kuyruk acısı var bence bazı insanların boş verin giderseniz gidin gitmezsenizde başka yerler var kendinize kalmış ben ve sulalem memnun arkadaşlarımda

Merhaba ben yüzüme ağda yaptırdığım için sarı tüylerim uzadı.Benimkiler bildiğin sarı ama uzun uzun çok sinir bozucu iğneli filan da olmuyor hiçbir türlü kurtulamıyorum :KK43::KK61:

Merhaba ben yüzüme ağda yaptırdığım için sarı tüylerim uzadı.Benimkiler bildiğin sarı ama uzun uzun çok sinir bozucu iğneli filan da olmuyor hiçbir türlü kurtulamıyorum :KK43::KK61:
İğneli neden olmuyor? Her renk tüye yapılıyor ama, işlem sırasında görünmeyeceğini falan mı söylediler?

İğneli neden olmuyor? Her renk tüye yapılıyor ama, işlem sırasında görünmeyeceğini falan mı söylediler?
Bilmiyorum ben de o hevesle gitmiştim ama kökü görüneni yaparım dedi ama bunlar bildiğin sarı canım olmaz filan dedi :KK43: oluyor olsa tüm yüzüme hemen yaptırcam :KK43:

Bilmiyorum ben de o hevesle gitmiştim ama kökü görüneni yaparım dedi ama bunlar bildiğin sarı canım olmaz filan dedi :KK43: oluyor olsa tüm yüzüme hemen yaptırcam :KK43:
Bakın burada sarı tüylere de işlem yapıyorlar. Bence yapılabilir ama belki işlemi yapanı daha çok uğraştıyordur. Titiz çalışan birini bulmak lazım sanırım.

Bakın burada sarı tüylere de işlem yapıyorlar. Bence yapılabilir ama belki işlemi yapanı daha çok uğraştıyordur. Titiz çalışan birini bulmak lazım sanırım.

Allah Allah evet burdaki de sarı..Anlamadım..Ama uğraştırması problem değil ki sonuçta dk üzerine fiyat alıyor.. Hani çok olması onun iyiliğine olur sonuçta..Bir sorayım tekrardan teşekkürler..

Allah Allah evet burdaki de sarı..Anlamadım..Ama uğraştırması problem değil ki sonuçta dk üzerine fiyat alıyor.. Hani çok olması onun iyiliğine olur sonuçta..Bir sorayım tekrardan teşekkürler..
İğneli epilasyonda tüy renginin bir önemi yok, lazer gibi değil ama işlemi yapan kişi sarı olduğu için kendisi görmekte zorlanmış olabilir.

İğneli epilasyonda tüy renginin bir önemi yok, lazer gibi değil ama işlemi yapan kişi sarı olduğu için kendisi görmekte zorlanmış olabilir.
Tekrar sordum görünenleri yaptım zaten filan dedi ama hayır yani hiç yapmadı oraları çünkü kızarık olan yerlerden belliydi acaba İstanbul'da bildiğiniz sarı tüyleri dahi yapacak güvenilir bir yer var mıdır?Ben araştırıp burayı bulmuştum..

Tekrar sordum görünenleri yaptım zaten filan dedi ama hayır yani hiç yapmadı oraları çünkü kızarık olan yerlerden belliydi acaba İstanbul'da bildiğiniz sarı tüyleri dahi yapacak güvenilir bir yer var mıdır?Ben araştırıp burayı bulmuştum..
Ne yazık ki, ben Ankara'dayım. Bir daha işleme gittiğinizde biraz daha baskı yapın bence, anlatın o uzun tüylerden rahatsızlık duyduğunuzu. Eğer yine sonuç alamazsanız başka bir yer araştırırsınız. Canınızı sıkmayın, muhakkak bulunur yapacak biri.

Merhaba arkadaşlar bende bugün üye oldum ama aklımdaki her soruya cevap bulabildiğimı görünce çok mutlu oldum,yalnız değilmişim ne guzel:)

Bu arada iki hafta önce dudak üstüme lazer epilasyon yaptırdım,yapan estetısyen çok deneyımlıydı,yuzde gerçekten artturıtormus tüyleri ama dudak üstünde sorun olmaz dedi tras etmedi üstelik tuylerı,ılk bir hafta siyah siyah batık gibi duruyordu çok canım sıkıldı ama bir haftadan sonra döküldü yarın kontrol atısı yapacak,6 seans lik paket aldım,kollarıma da iğneli yaptı biraz acılı ve pahalı geldi bana,dk olarak ucretlendırılıyor çünkü ve benim kollarım acayip kasınıyor,normal mi acaba?

Ne yazık ki, ben Ankara'dayım. Bir daha işleme gittiğinizde biraz daha baskı yapın bence, anlatın o uzun tüylerden rahatsızlık duyduğunuzu. Eğer yine sonuç alamazsanız başka bir yer araştırırsınız. Canınızı sıkmayın, muhakkak bulunur yapacak biri.
Bana başka uzman araştırın,sarı tüylerinizi kafanıza takıyorsunuz ya dedi kendisi.Ben de imalı laflardan çok hoşlanmam.Tavsiyesi üzerine başka bir uzman araştıracağım.Bakalım hayırlısı :)

Sarı tüyleri iğneliden başkası çözüm değil, Alex görmez boşuna gidip zaman ve paranızı kaybetmeyin, keza diod da öyle, iğneli uzun süren bir işlem, dk ile ücetlediriliyor ama kesin çözüm.

X