zehirli aşk soruları

siskelebegi

siLemiyosan karaLayacaksn
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
130
25
hadi arkadaslar Herkes bir aLtındakine aşkLa sevgiyLe iLgiLi soruLar yöneLticek ve de o arkadas soruyu samimi oLarak cevapLıcak..umarım gönüL den cevapLar verirsinisss....
ben başLıyım...

aileni sevdiğin kişi için karşına aLır mısın?

bence çok güzel bir topik olmuş bayanssulusmile. Karşıma almam ortak bir yol bulmaya çalışırım.

Sevdiğiniz kişi için ne yapmazsınız( herkes yapabiliceklerini söylüyor bence yapılmayacak şeylerde vardır ) ??

hadi arkadaslar Herkes bir aLtındakine aşkLa sevgiyLe iLgiLi soruLar yöneLticek ve de o arkadas soruyu samimi oLarak cevapLıcak..umarım gönüL den cevapLar verirsinisss....
ben başLıyım...

aileni sevdiğin kişi için karşına aLır mısın?

eskiden olsa gözümü kırpmadan evet derdim,ama şimdi nayır diyorumm,hiç biri değmezzalsanaalsanasmile

çok ama çok seviyor ve seviliyorsunuz...annesiyle birlikte tek yaşayan birisi evlenince hep birlikte oturmak istiyor ,oturur musunuz?yalnız bir sorun var; oğluna aşık birisi bu kadınn

eskiden olsa gözümü kırpmadan evet derdim,ama şimdi nayır diyorumm,hiç biri değmezzalsanaalsanasmile

çok ama çok seviyor ve seviliyorsunuz...annesiyle birlikte tek yaşayan birisi evlenince hep birlikte oturmak istiyor ,oturur musunuz?yalnız bir sorun var; oğluna aşık birisi bu kadınn

oğluna aşık birisi olduğunu yazana kadar herşey normal kesinlikle birlikte otururum derdim ama oğluna aşık bi kadınla kesinlikle oturmam ilerde çok büyük sorunlarla karşı karşıya gelmeden bi tercih yapmasını isterim..

pekiiii sevgilinizi neden tercih ettiniz ?? ilk hoşunuza giden neydii??

oğluna aşık birisi olduğunu yazana kadar herşey normal kesinlikle birlikte otururum derdim ama oğluna aşık bi kadınla kesinlikle oturmam ilerde çok büyük sorunlarla karşı karşıya gelmeden bi tercih yapmasını isterim..

pekiiii sevgilinizi neden tercih ettiniz ?? ilk hoşunuza giden neydii??

ilk hoşuma giden gözleriydi..sıcacık bakmasıı benii çok etkilemişti..opuyorumnanaktan samimi olduğu ve içten davrandığı için hala da beraberizz mutluyum çok şükür boshayallersmile

Sevgilinizin yalanını hiç yakaladınız mı?? ne tepki verdiniz??

ilk hoşuma giden gözleriydi..sıcacık bakmasıı benii çok etkilemişti..opuyorumnanaktan samimi olduğu ve içten davrandığı için hala da beraberizz mutluyum çok şükür boshayallersmile

Sevgilinizin yalanını hiç yakaladınız mı?? ne tepki verdiniz??

bi keresinde ufak bi yalanını yakaladım ama çok büyüdülecek bi olay değildi hatta unttum bile ne tepki verdim önemsiz bi konudan dolayı yalan sölediği için aşırı bi tepki vermedim bunu bana diyebilirdin başka bi sebeb bulmana gerek yoktu dedim o kdr

siz sevgilinizle çıkarken başka bi kız sevgilinizden hoşlandımı?

bi keresinde ufak bi yalanını yakaladım ama çok büyüdülecek bi olay değildi hatta unttum bile ne tepki verdim önemsiz bi konudan dolayı yalan sölediği için aşırı bi tepki vermedim bunu bana diyebilirdin başka bi sebeb bulmana gerek yoktu dedim o kdr

siz sevgilinizle çıkarken başka bi kız sevgilinizden hoşlandımı?

evet:eek:klava: ustelik bu uzun zamandir tanidigim biriydi ama hem ben hemde sevgilim ona gerek cevabi verdik oda sustu sonra:dilcikar:alsanaalsanasmile

sevgilinin en yakin dostu sana asilirsa bunu sevgiline soylermisin??

soylerim. benim durust olmam onlarin dost kalmasindan onemlidir. soylemedigim surece musade etmis olurum.

sevgilinize karsi en buyuk fedakarliginiz nedir?

onun için fedakarlık yapıp onu ruhen ezmemem fedakarlıktır. çünkü her fedakarlık, insanın karşısındakinden daha fazla ilgi görebilmek için yaptığı bir bencilliktir.

sevgilinin değiştiremeyeğin huylarıyla ilgili ne yaparsın?

onun için fedakarlık yapıp onu ruhen ezmemem fedakarlıktır. çünkü her fedakarlık, insanın karşısındakinden daha fazla ilgi görebilmek için yaptığı bir bencilliktir.

sevgilinin değiştiremeyeğin huylarıyla ilgili ne yaparsın?

ilk bayaa bi uğraşırım değiştirmek için değişmemekte ısrar ediyosa olduğu gibi kabul etmekten başka çarem yok..

sevgiliniz sizi aldattı ve bunu vicdan azabı çekerek bi zman sonra size söylemeye karar verdi tepkiniz ne olur??

bırak aldatmayı bi kadına göznün kaydığını görsem yaygara koparıyorum ne kadar vicdan azabı çekerse çeksin aldatırsa affetmem yapmadan önce çekicekti o vicdan azabını ki yapmıcaktı ! byk konuşmim ama sevgimin önüne geçer ihanet biter bnm için.Pekiii eşinizin yakın arkadaşının size ilgisi olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız ? eşinize söylermisiniz kendinizmi halledersiniz ?

bırak aldatmayı bi kadına göznün kaydığını görsem yaygara koparıyorum ne kadar vicdan azabı çekerse çeksin aldatırsa affetmem yapmadan önce çekicekti o vicdan azabını ki yapmıcaktı ! byk konuşmim ama sevgimin önüne geçer ihanet biter bnm için.Pekiii eşinizin yakın arkadaşının size ilgisi olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız ? eşinize söylermisiniz kendinizmi halledersiniz ?

kesinlikle söylerim söylemezsem kendimi onu aldatıyomuş gibi hissederim
zaten öyle bir arkadaşı olacaksa hiç olmasın daha iyi..

tercih yapmak zorunda bırakıldınız Onu en iyi arkadaşınıza değişirmisiniz ?

topic süper çok sevdimalkisalkisalkis
sevdiğim insan eşim olarak gördüğüm insansa ve en yakın arkadaşımla o arasında bir tercih yapmak zorunda kalırsam elbette sevdiğim insanı tercih ederim arkadaşım da bunu anlayışla karşılar bence...

pekiiiiiiii
sevdiğiniz kişi için dış görünüşünüzü değiştirir misiniz?
giyim kuşam saç baş filan?

topic süper çok sevdimalkisalkisalkis
sevdiğim insan eşim olarak gördüğüm insansa ve en yakın arkadaşımla o arasında bir tercih yapmak zorunda kalırsam elbette sevdiğim insanı tercih ederim arkadaşım da bunu anlayışla karşılar bence...

pekiiiiiiii
sevdiğiniz kişi için dış görünüşünüzü değiştirir misiniz?
giyim kuşam saç baş filan?

Çok uçuk kaçık bi değişiklik değilse ona hoş görünmek için ve o istediğin için ufak tefek değişikliler yaparım tabi. :asigim:

Peki kendinizden yaşca büyük birine aşık olsanız ve aileniz bu ilişkiyi onaylamasa naparsınız???

Çok uçuk kaçık bi değişiklik değilse ona hoş görünmek için ve o istediğin için ufak tefek değişikliler yaparım tabi. :asigim:

Peki kendinizden yaşca büyük birine aşık olsanız ve aileniz bu ilişkiyi onaylamasa naparsınız???

işin içinde aşk varsa ailem kesinlikle arkamda olacaktır... ben seviyorum diyorsam ailem onay gösterir eminim.. ama eğer bana uygun olmadiğini düşünüyolarsa onları ikna edene kadar beklerim...

Eveettt kızlar sevdiğiniz adam allahım korusun talihsiz bir kaza geçirdi ve sakat kaldı... sizin hayatınızı mahvetmemek adına sizi terketmek istiyor.. ömrünü benle geçirmek zorunda değilsin daha çok gençsin diyor.. ne yapardınız ? evet çok kötü bi soru allahım hiç birimizin başına vermez işallah ama sevgiliniz sizi düşündüğü için ayrılmak istediği halde siz ne yaparsınız ?

Bırakmazdım Onuuu Hep Yanında Olurdum Allahım Gostermesın Ama Onun Elı Ayagı Kolu Gozu Ben Olurdum Ne Yaparsa Ne Derse Desin

Pekii Sewdıgınızın En Yakın Arkadasınızla Sızı Aldattıgını Ogrensenız Tepkınız Nasıl oLurdu

Bırakmazdım Onuuu Hep Yanında Olurdum Allahım Gostermesın Ama Onun Elı Ayagı Kolu Gozu Ben Olurdum Ne Yaparsa Ne Derse Desin

Pekii Sewdıgınızın En Yakın Arkadasınızla Sızı Aldattıgını Ogrensenız Tepkınız Nasıl oLurdu

ikisinide asla affetmem yüzlerine bi bakmam benım ıcın biterler. onlarla ılıskısı olan herkeslede ya onlarla ılıskılerını koparmalarını ısterım yada gorusen arkadaslarımla ılıskılerımı bitiririm.. tabi Allah korusun yaa..

sevgilinizin/eşinizin yapmanızı istemediği ama sızın yapmayı cok ıstedıgınız bıseyde onu nasıl ikna edersiniz?

Sewdiğimi sağlıklıyken sewiyosam allah korusun bişey olursa bırakmam asla kimsenin başına gelmez inş

ikisinide asla affetmem yüzlerine bi bakmam benım ıcın biterler. onlarla ılıskısı olan herkeslede ya onlarla ılıskılerını koparmalarını ısterım yada gorusen arkadaslarımla ılıskılerımı bitiririm.. tabi Allah korusun yaa..

sevgilinizin/eşinizin yapmanızı istemediği ama sızın yapmayı cok ıstedıgınız bıseyde onu nasıl ikna edersiniz?

ağlardım.. ağlayınca dayanamaz ne istiyosam yapar hehehe çok kötüyüm di mi =))

peki kızlar... sevdiğiniz adamın sizden önce bi ilişkisinden çocuğu olduğunu öğrendiniz.. bunu sizden sakladı ve yıllar sonra bunu çocuğunun annesinden duydunuz.. ne yapardınız. ayrılır mıydınız yoksa benden önceydi diyip önünüze mi bakardınız.. cidden zor bir durum...

onunda yapmayı çok istediği şeyi yapmamasını yaparsa bende benm istediğim şeyi yaparım diye tehdit ederek:p:p

kalmak mı zor gitmek mii????

X