2 li test yaptırdıktan sonra 3 lü test yaptırmayan varmı aranızda yardım lütfen

bende yaptırmadım canım hatta doktor bana yaptırma bıle demedı ıkılı sonucu normal olunca gerek duymadım inş sağlıkla alırız bebişleri kucagımıza

bende yaptırmadım ikilim iyi cıkınca dr sadece afp baktı cocugun omuriliği kapanmışmı diye ikili de ona bakmıyorlar istersen onu yaptır

canım bende 16 haftalık hamileyim doktorda bana aynı şeyi söyledi 3lü teste gerak duymadı bende tedirgin oldum ama sitedeki arkadaşlar 2li risk taşımayınca yapmıyormuş dedi yaptırmayan varmış rahatladım ben sende rahat ol bebegini saglıklı bir şekilde alırız inşallah

slm benim ikinci gebeligim afp diye bir test yazmışsın hiç duymadım o ne için yapılıyor ilkimdede yapılmadı bundada doktor hiç bahsetmedi

benim ikili test sonuçlarımın 3 tanesi çok iyiydi 1 tanesi sınıra yakındı o yüzden 4lü test yaptırdım 2 hafta önce sonsuz şükürler olsun ki 4lü sonuçlarımız çok iyi çıktı
Allah hepimizin evladına sağlık sıhhat versin

arkadaşlar yeni üyeyim, 3lü test yaptırdım T 21 1:293, yaşa bağlı t 21 1:984 çıktı ,, doktor ayrıntılı ultrason istedi, risk grubu değilsin ama yine de düşük çıktı dedi, nedenini mrk etti.
Biraz tedirginim. aranızda bu durumu yaşayan var mı,, bide bu ayrıntılı ultrasonu nerde çektireyim tavsiyeniz var mı ?

yaşın gençse ve ilk gebelikse ikili üçlü genelde temiz çıkıyor.Dr unun tavsiyesine uymalısın.Ben üçlüyü yaptırdım yaşım 35 riskim yüksek çıktı amniyo yaptırdım sonuç bekleyip gün sayıyorum.Allah bebeğinize kavuştursun.
Merhaba amniyo sonuç ne cıktı benim 2li test temiz 3lü tarama testi kötü cıktı doktor yüksek riskli gebe bölümüne yönlendirdi çok korkuyorum

X