!!!!klomen ilacı verdi doktorum:(( kullanan ve sonucunu alan var mı!!!!!! YARDIM!!!!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam kızlar bugün gittik doktora doktorum eşimin sperm testi sonucuna çok iyi dedi baya fark etmiş dedi 22 milyon spermden %55 hareketli dedi yarı yarıya fark var bu güzel bir sonuç dedi bizim için bu kadarı yeterli dedi ve sonra bana seninde yumurtalığına bi bakalım dedi alttan ultrosonla baktı ama yumurtayı önce bulamadı sonra tekrar içimde gezdirdikten sonra sol tarafta yumurta yok bi sağ tarafa bakalım dedi sağda yumurta var ama çok küçük büyümemiş yumurtan dedi 13 cm birde benim fsh yüksek olduğu için sana vereceğim ilacı kullancaksın dedi ( klomen ) diye hap verdi adetinin tam 5 günü sabah ve akşam olmak üzere birer tane iç dedi zaten 5 gün sonra hapın bittikten sonra 2 gün geçsin sonra yanıma gel dedi bu ilaç hem fsh düşürmeyede yardımcı olacak dedi bi bakarız olmassa iğneyle yumurtalıklara baskı yapalım gibi birşey söyledi iğneyi şimdilik önermiyorum önce bu ilacı kullan dedi zaten iğneler çok pahalı dedi en son çare onu yaparız dedi kızlar yaCADIARZU kafam çok karıştı doktor tam olarak ne demeye çalıştı sizce moralim bozuldu ya tam eşim düzeldi derken bu sefer bende sorun çıktı offf allahım sinirden başım ağrıyomirmirmirmir
bu arada bize cuma,c.tesi,pazar,pazartesi ilşkiye girin yumurta küçük ama bi deneyin dedi çatlatma iğnesi falan vermedi gerek yok dedi siz bi deneyin dedi zaten çatlatma iğnesi vurulduğu için adet düzensizliği başlıcak dedi tam adetin ne gün gelir bilemiyorum dedi ama adetinin beşinci günü ilacı kullanmaya başlıyorsun dedi kızlar inşallah yine bu deneme amaçlı bebek çalışmamız işe yararda başka şeylere gerek kalmadan:CüvCüv: hamile kalırım bi mucizeee olsa olmazmı yasositososito

bu arada<bana yine aynı şeyleri söyledi ilişkiden sonra ayağa kalkmak yok yatıp uyuyorsun dedi bakalım kızlar inşallah bu sefer hamile kalırımda o ilacı kullanmaya gerek kalmaz ama hiç sanmıyorum ya çünkü deneme amaçlı olucak ilişkimiz sanki çocuk oyuncağı ya bazen sinir oluyorum doktora olumunekankayizsmile

bu arada<bana yine aynı şeyleri söyledi ilişkiden sonra ayağa kalkmak yok yatıp uyuyorsun dedi bakalım kızlar inşallah bu sefer hamile kalırımda o ilacı kullanmaya gerek kalmaz ama hiç sanmıyorum ya çünkü deneme amaçlı olucak ilişkimiz sanki çocuk oyuncağı ya bazen sinir oluyorum doktora olumunekankayizsmile

mrb canım bende klomen kullanıyorum 2 ci denemeydi bu ay banada aynısını dedi dr. merak etme yani 3. denemedede ilaçla olmazsa iğneyle yaparız dedi banada bakalım bekliyoruz benim yarın adet günüm inş. hastalanmam

mrb canım bende klomen kullanıyorum 2 ci denemeydi bu ay banada aynısını dedi dr. merak etme yani 3. denemedede ilaçla olmazsa iğneyle yaparız dedi banada bakalım bekliyoruz benim yarın adet günüm inş. hastalanmam

inşallah canım adet olmazsın ve inşallah hamilesindir bakalım biz hafta sonu bebek çalışmasına başlıcaz:))) umarım bu sefer hamile kalırım da adet olmam o ilacıda kullanmaya gerek kalmaz benim ki bi umut işte umut olmadan yaşanmıyo ama bazende keşkelerle yaşamayı öğreniyorsun hakkımızda allah hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:

klomen hakkında bilgi sahibi olan yokmu arkadaşlar ya bişiler söyleyin klomen kist yapıyormuş doğru mu....

gebelik bölümünde bununla ilgili 3 tane topic var işine yarayabilir canım oralara göz at.

canım öncelikle cok gecmiş olsun..rabbim sanada en kısa zamanda bebişini nasip etsin..:Saruboceq:
klomen yumurta geliştirici bir hap normalde yumurtaların gelişmediği için bu hap gayet güzel geliştiriyor..ayrıca kist yapmasıda,var olan bazı kistleri büyütme ihtimali var tabi ama bu olasılık..bende gecen ay kullandım aynı senin söylediğin gibi adetimin 3. günü ve 5 günlük bir hap.iğnede yumurtaların geliştikten sonra catlaması için vuruluyor.tabi kendiliğindede catlar ama bu iğne yapılırsa catlama süresini biliyorsun..gecen ay ben ilk denemede sonuc alamadım.bu ay tekrar denedik ama catlatma iğnesine gerek kalmadan kendiliğinden catlamış..bakalım şuan bekliyorum..ama bu hapta korkulucak birşey yok kalbini ferah tut..
başka arkadaşım ilk kullandığı ay hamiş kaldı.bünyeye görede değişiyor..

slm kızlar.. bende yaklasık 2 senedır evlıyım ama bebek yok.. bu ay doktorum bana da klomen verdi.. 5 gün boyunca günde 2 tane aldım...
dün yani adetimin 10.günü doktora gıtttım yumurtalar kücük dedı pazartesi tekrar gel dedi.. ben ılk defa bu ay klomen kullanacam insallah pozitif bırseyler cıkar... bu arada baby2435 senın noldu sonuc?

X