Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 aylık kızıma bebe bisküvisi verebilir miyim?

1. Konu Sahibi : Hadise_5426 #1

Yoruma açık ! 4 aylık kızıma bebe bisküvisi verebilir miyim?

Merhaba Arkadaşlar 4 aylık kızım var Miupa nın plus lezzetini ve mavi kutusunu kullandım 2 sini de sevmedi yolculuğa çıkacaktık Eti Cici bebe bisküvisi vermiştim çok severek yemişti sizce verebilir miyim kullanan var mı 4 aylık bebekte bisküvi? yoksa daha küçük mü biraz daba beklemem mi lazım bu arada bebeğim beni emiyor ama ben farklı tadlar da tattırmak istiyorum tavsiyelerinizi şiddetle bekliyorum teşekkürler.... a.s.

2. Konu Sahibi : Hadise_5426 #2
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    ben olsam vermezdim kızın daha çok küçük
    benim kızım 10 aylık daha hiç vermedim bisküvi vs.
    gerek görmüyorum çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum açıkcası
    ama yiende sen bilirsin

3. Konu Sahibi : Hadise_5426 #3
    ülker herobaby nin biberonbisküvisi var kendi sütünün içine katıp içirebilirsin yada meyva suyu ile karıştırıp içirebilirsin .4.aydan itibaren kullanılıyo .seviyosa günde bir kere yedir

4. Konu Sahibi : Hadise_5426 #4
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    bence yedirme... sorun oluyor içindek glukoz lar.. oku içindekileri... glukoz varsa asla verme.. meyve suyunu kendın sık.. içindeki glıkoz direk dilden kana karıştıgı için şeker hastalıgına davet çıkarıyor.. verme... ben kesınlıkle vermem.. ve amcam doktor.. asla dıyor... un çorbası içir daha diyor. yada tahrana.. ev yapımı ama

5. Konu Sahibi : Hadise_5426 #5
    kızım 17 aylık çok çok zor durumda kalmadıkça (bazen inat edip yemek yemiyor aç kalmasın diye veriyorum,ayda bir kere ) yedirmiyorum çünkü bana göre çok fazla şekerli. @susaden'in bahsettiği bisküvi diğerlerine oranla daha az şeker içeriyor,en azından onu ver normal bebe bisküvisi yerine.

6. Konu Sahibi : Hadise_5426 #6
    ben veriyorum ülkerin biküvisini oğlum bayılıyo

7. Konu Sahibi : Hadise_5426 #7
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    daha küçük hazımsızlık yapabilir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-08-2014

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

8. Konu Sahibi : Hadise_5426 #8
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    verilebiliyor doktora sordum zaten gece bisküvilerinin şekeri çok az oluyo..ama yinede biraz daha beklemekte yarar var benim oğlumda 4,5 aylık vermiyorum

9. Konu Sahibi : Hadise_5426 #9
    ben eti cici bebeninkini denedim kızım bayılıyor bu kavinoz mamalarını ve biberon mamalarını yemiyor sadece anne sütü böyle devam edelim bakalım ne olcak :) teşekkürler cevap yazanlara..

10. Konu Sahibi : Hadise_5426 #10
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    günde 1-2 taneden bişey olmaz canım ama bebeğin daha çok küçükmüş yani bisküvi gereksinimi yoktur sadece annesütü veriyorsan haftada 1-2 kere ek olarak taze mayalanmış yoğurt ve meyve suyu yada püresi verebilirsin ama bisküvi için çok erken 6. ayın sonunda gece uykusuna yatırmadan 1 saat önce filan yoğurduna yada meyvesine birbuçuktane filan koyup yedirebilirsin uyutmadan hemen öncede emzirirsin kahvaltıya başladıgındada bazen ekmek içi bazende 1-2 tane bisküvi koyabilirsin

bu arada cicibeye göre herobaby nin şekeri daha az

Sayfa: 1/3 123 SonSon