Sünnet İstanbulda sünnet için hastane önerileriniz...

papatyass

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
220
4
benim oğlum 10 aylık.yaza doğru sünnet yaptırmak istiyorum.henüz bi araştırma yapmadım sizlerden yardım istiyorum.Anadolu yakasında sünnet için önereceğiniz ve önermeyeceğiniz hastaneler hangileri.tabi fiyatlar konusunda da yardım istiyorum.memnuniyet ve şikayetlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

benim oğlum 10 aylık.yaza doğru sünnet yaptırmak istiyorum.henüz bi araştırma yapmadım sizlerden yardım istiyorum.Anadolu yakasında sünnet için önereceğiniz ve önermeyeceğiniz hastaneler hangileri.tabi fiyatlar konusunda da yardım istiyorum.memnuniyet ve şikayetlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

bende avrupa yakasında arıyorum,birileri el atıversin şu konuya :teselli:

ben de henüz oğlumun sünnetini yaptırmadım ama tavsiye edilen özel göztepe hastanesinde dr. hasan kuş. birçok kişi çok memnun kalmışlar.

pendik özel özkan hastanesi dr. cenk soyadını unuttum ama ararsanız bulursunuz netten sanırım, çok genç, başarılı ve ilgili bir doktor. Ürolog kendisi. babamın oğlu da değil :) ama biz sevdik kendisini çok. ayrıca mütevazi. ben doktorum küçük dağları ben yarattım havasında değil. dolayısıyla kalbimiz ısındı. kız mı vereceksin sana ne kalbinden diyebilirsiniz ama öyle değil işte. doktorlardan çok çektik, neredeyse ilk kez kalbimizin ısındığı bir doktor bulunca ballandıra ballandıra yazmak istedim. tabi en doğrusunu Allah bilir. Yazdıklarım bizim gördüklerimiz.

edit: sizin için defterime baktım tam isim verebilmek için. Dr. Cenk Murat Yazıcı ...

Son düzenleme:
--------------------------------------------------------------------------------

mrb.arkadaşlar, ben oğlumu bir hafta önce(5.5 aylık iken) sünnet ettirdim.ve şuan tamamen iyileşti.bir süre daha bepanten kremle nemli tutmamız gerekiyor.erdem hastanesi çocuk cerrahı Şahika Hnm yaptı sünnet ameliyatını lokal anestezi uygulayarak .Bebeğinizin sünneti esnasında onu oyalayacak bir şey götürmemişiz yanımızda mutlaka aklınızda olsun.Eve geldikten sonra bir iki saat ağladı.ondan sonra ağrı kesici verdik ve sonrasında hiç birşey hissetmedi.Doktorumuz verdiği 2 kremi .2 saat arayla pipisine sürüp bezini bağladım.Oğluşuma sünnet olmamış gibi davrandık.yüzüstü yatırdık,kucağımıza çok rahat aldık.Çamlıca erdem hastanesi çocuk bölümünden bizi çok üzdüler;ama ümraniyede şahika hnm dan çok memnun kaldık.düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.ücretide sgk dan sonra 150 tl ödedik.diğer hastane ve doktor ücretlerine göre ideal....erkek bebek annelerine şimdiden geçmiş olsun!
ha buarada o kadar doğru bir zamanda yaptırmışız ki mutlaka sizde 6 aylık olmadan sünnetini düşünün bana kalırsa.

bende avrupa yakasında arıyorum,birileri el atıversin şu konuya :teselli:

ben çok araştırmıştım Yenibosna da Özel Nisa Hastane sinde cerrah Şükran Hanım ı kesinlikle tavsiye ediyorum banada çocuk doktorum tavsiye etmişti
Gerçekten çok memnun kalmıştım opuyorumnanaktan

Ben 3 aylıkken yani 2010 haziran -temmuz gibi sema hastanesinde çocuk cerrahında yaptırmıştım.Herkes memnun olabilir ama oğlumun doktoru kesinlikle ürolog değil,genel cerrah değil ,muhakkak çocuk cerrahında yaptırın diye altını 4-5 kez çizdi.Benim özel sigortam olduğu için oğlumu hisar hastanesine götürüyorum.Ama orda sünnet 1,500 ile 2000 arası lokal ya da genel anestezi olarak değişiyordu.Malum özel sigortada karşılamayınca eşimin yakın abi dediği kartal sema hastanesini önerdi.SÜper bir hastane.AŞık oldum resmen.Ben hisara gidiyordum ancak bu kadar teknolojik ,profesyonel bir hastane görmedim.Orda ismini unuttum çocuk cerrahı yaptı.O kadar ağlak bir bebek ki ben ne yapacaklar dedim hem de lokal de.Ameliyathaneden yarım saat olmadan çıkarttılar o an da ağlamaya başladı emzirdim öyle eve geldim.2.gün pansumanı açtık.İlaçsız geceleri ağlamasız çok güzel geçti.Yeminle söylüyorum kimi görsem oraya yönlendiriyorum hemen sünnet ettirin diye.200 tl yaptırmıştık.SSk da geçiyor .Zaten telefonla fiyat veriliyor.Oray gitmeden önce ben çengelköyde 150 tl ye bulmuştum.

Ben 3 aylıkken yani 2010 haziran -temmuz gibi sema hastanesinde çocuk cerrahında yaptırmıştım.Herkes memnun olabilir ama oğlumun doktoru kesinlikle ürolog değil,genel cerrah değil ,muhakkak çocuk cerrahında yaptırın diye altını 4-5 kez çizdi.Benim özel sigortam olduğu için oğlumu hisar hastanesine götürüyorum.Ama orda sünnet 1,500 ile 2000 arası lokal ya da genel anestezi olarak değişiyordu.Malum özel sigortada karşılamayınca eşimin yakın abi dediği kartal sema hastanesini önerdi.SÜper bir hastane.AŞık oldum resmen.Ben hisara gidiyordum ancak bu kadar teknolojik ,profesyonel bir hastane görmedim.Orda ismini unuttum çocuk cerrahı yaptı.O kadar ağlak bir bebek ki ben ne yapacaklar dedim hem de lokal de.Ameliyathaneden yarım saat olmadan çıkarttılar o an da ağlamaya başladı emzirdim öyle eve geldim.2.gün pansumanı açtık.İlaçsız geceleri ağlamasız çok güzel geçti.Yeminle söylüyorum kimi görsem oraya yönlendiriyorum hemen sünnet ettirin diye.200 tl yaptırmıştık.SSk da geçiyor .Zaten telefonla fiyat veriliyor.Oray gitmeden önce ben çengelköyde 150 tl ye bulmuştum.

teşekkürler,ismini hatırlarsan yazarmısın?

arkadaşlar benim oğlıumda 14 aylık geçen ay yaptırdım ATLAS hastaensinde hem uygun fiyatı hemde titiz çalışıyolar

Ben ürolaga yaptırdım allaha şükür hiçbir sorun olmadı ve hemen iyilesşti
acibademde sadece genel anestezi uyguluyorlar ve bir kaç gun onceden
kan tahlilleri yapıyorlar hepsi fiyatın içindeydi

Ben oglumun sünneti haznedardaki meltem hastanesinde yaptırdım doğumumuda orda yapmıştım. Doktorum Nuray hanımdan çok memnun kalmıştım kadın hastalıklarında ve doğumda herkese tavsiye ederim. sünnette oglum biraz huysuz olduğu için sünnetini uyutarak yapabileceğini söylediler. Eşim önce istemedi ama ata çok ağlayınca öyle karar verdik. Zaten ameliyat anestezisi gibi bir işlem değilmiş sedasyon denen bir yöntem. Çok hızlı ve çok kolay oldu doktorumuz başar kamil göçmeni size mutlaka tavsiye ederim. Başakşehire taşındıgımız halde hala sadece oraya gidiyoruz

Amerkan hastanesi Dr Egemen Eroğlu.sünnet işi hassas iş.öyle herkese emanet edilmez bu iş A plus hastane çok önemli.

ben iki oğlumu da 3 günlükken sünnet ettirdim ve şimdi inanılmaz kafam raat ..kimin oğlu olsa emen sünnet ettirin diyorum oğullarımın pipileri göbekleriyle beraber iyileşti ben de ümranyede ki Atlas ta yaptırdım daa bir afta önce bi yakınımı da yönlendirdim ürolog bir doktor var lokal anesteziyle yapılıyor ben 1,5 sene önce kışın 500 liraya yaptırdım arkadaşım yaz olduğu için kampanyadaymışlar 160 liraya yaptırdı..

X