Makyaj Ürünleri m.a.c kullananlar buraya..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben rujunu kullanıyorum ve muthiş memnunum mat serisinden çok kalıcı ancak biraz kuruluk yapıyor dudaklarda..kalıcılıgı mat oluşundan altına nemlendirici uygulandığında okadar kalıcı olmaz sanırım tek sorun kuruluk..

Bende baktım rujları, mat olanlar süper. Kırmızı tonları özellikle. Ama bende kuruluktan şikayetçiyim. Tüm rujlarım maybellinedir ve kurutuyor maalsf. Alt dudaklarım hep çatlak.
kuruluk yapıyorsa almıyım hiç.

Malesef ki ızmir'de MAC yok...
Ben ıstanbul'a gittiğimde zor da olsa MAC e uğradım.
Saolsunlar çok ilgilendiler ve aldığım ürünlerin devamını kargoyla gönderebileceklerini söylediler ızmir'e.
Çok büyük bir kolaylık,tavsiye ederim herkese.

konyadada yok sanırımm :gitme: sipariş ediyim arkadaşlara diyorum ama alacağım şey çokk.. ben rujları kapatıcıları görmedende alamamki :eek:lmaz: neden her şahirde yoksaaaa

evet denemeden almayın kızlar bi yolunu bulup deseneniz sonra siparişle devamında alabilirsiniz :hulya:

Internette kendı tenınıze uygun swatchlar bulabılırsınız,MAC swatchlari oyle yaygın ki.
Birde su var sadece bir kapatıcı siparisi verin,eger o tenınıze uygunsa zaten aynı renkler aynı nolar ile fondotenlerde de mevcut.
Standart bir ten nonuz olabılıyor MAC lerde ve her urunde fondoten kapatıcı vs vs bulabılıyorsunuz aynı rengi aynı no ile.

Bana agır gelıyor fondoteni,sanırım kapatcılıgı cok yogun sevmedıgım ıcın olabılır

bende
fırçaları
allıkları
paintpot
ruj
pigment
göz altı kapatıcı
birde lip conditioner ı var

mac in ürünlerinden çook memnunum allıkları bir harika fırçalarına laf söyleyemezsin zaten
prof bir marka sonuçta ama hiçbir ürünü denemeden almayın bence

Kızlar ben istanbulda yasıyorum ama hic rastlamadım .. Rastlasam da unutmusumdur yani bana direkt hic ugrasmadan nerelerde bulabilecegimi söylermisiniz kızlar bende rujlarına hasta oldumm ..sositososito

Kızlar ben istanbulda yasıyorum ama hic rastlamadım .. Rastlasam da unutmusumdur yani bana direkt hic ugrasmadan nerelerde bulabilecegimi söylermisiniz kızlar bende rujlarına hasta oldumm ..sositososito

canım avrupa yakasında taksim istiklal, bakırkoy capacityde var
anadolu yakasında palladiumda ve bagdat caddesinde var.
bunlar benım bıldıklerım ben burdakılere gıdıyorum

Canım;
Istinye park
Taksim
Akmerkez
Palladium
Bağdat Caddesi (x2)
Capacity

Canım ama Türkiye'de sadece Taksim MAC pro ürünler satıyor, orada herşeyi bulabilirsin ama Istinye Park'ta çok güzel...

karşıda daha da varsa bilmiyorum ben Avrupa Yakasını daha iyi biliyorum canım...

bakırköy capacity
taksim
istinye park

benim bildigim buralar

ben genelde bakırköye gidiyorum cnm

ben akmerkezden aldım kıs bana yanlış fondoten önermiş kullandım begenmedim ama :sinifsinif: taksimdekiler daha profesyonel artık ordan alıyorum opuyorumnanaktan

Malesef ki ızmir'de MAC yok...
Ben ıstanbul'a gittiğimde zor da olsa MAC e uğradım.
Saolsunlar çok ilgilendiler ve aldığım ürünlerin devamını kargoyla gönderebileceklerini söylediler ızmir'e.
Çok büyük bir kolaylık,tavsiye ederim herkese.

İzmirde mac var arkadaşlar

MAC ALSANCAK
1386 Sok. No:8/A Alsancak İzmir
(232) 464 46 27
MAC FORUM BORNOVA
Kazım Dirik Mah 372 Sokak No:10 Blok 004 28/F
(232) 342 37 40

Kızlar bende mac in rujunu ve pudrasını kullandım açık tenli olduğum için cildimden bir ton koyusunu almıştım ama hiç iyi yapmamışım sürünce boynumla yüzüm arasında biraz renk farkı oluyor tatilde biraz bronzlaştım şimdi kullandığımda farkı azalttım:) ama cildinizle tam ton tavsiye ederim benim gibi daha esmer görünmek için koyu renk almayın... kapatıcılığı falan çok şahane ben orta kapacılıkta birşey istemiştim ama sürünce çok şahane görünüyor fazla yoğun durmuyor,

X