Makyaj Ürünleri m.a.c kullananlar buraya..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tugibu

pamuk prenses :))
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
599
5
kızlar mac kullanıpta memnun kaldıgınız urunlerı burda paylasalımopuyorumnanaktan

ben fondotenlerınden cok memnunum mesela yerimseniben
bırde fondoten fırcası aldım ınanın hergun surmeme ragmen 7-8 ay ıdare edıyor benı.. fırcayla kullandıgınızda daha ekonomık oluyor.
fiyat olarak cokta pahalı degıl ustelık profesyonel bı marka opuyorumnanaktan
allıklarından da cok memnunum.. ama rujlarını denemedım hıcakannehir

sızler nelerını kullanıyosun mesela? memnunmusunuzz bayanssulusmile

ben parlatıcısını kullanıyorum
rujlarımın üstüne cok güzel oluyor
ama limonumsu kokuyor
:1ninca:

Ay canım başlığı yeni gördüm ben tam bir MAC aşığıyım zemuszemus

Kullandığım ürünleri:
-Göz kalemleri (biraz pahalı da olsa çok memnunum, çok güzel renk veriyorlar ve normal göz kalemlerinden gram olarak daha fazla olduklarından uzuuun süre kullanabiliyorum)
-Farlar (bende yaklaşık 10 tane far var...çok kalıcı ve pigmentli buluyorum farları, üstelik her renk çeşidi var)
-Pigmentler (bunları sanırım herkes kullanamaz çünkü toz halinde oldukları için biraz kullanımı zor, ama ben aylardır çok severek kullanıyorum. Ayrıca bir kutu en az 1-2 yıl rahat gider.)
-Ruj (MAC'in rujları harika!!! Her tene uygun renk var, kesinlikle tavsiye ederim)
-Allık (bende 2 tane var, dönüşümlü kullanıyorum)

Yani kısaca fondöten, pudra, maskara, kapatıcı, lipgloss hariç herşeyini kullanıyorum....

Ürünleri çok ucuz değil ama inanın aylarca (hatta yıllarca) kullanıyorsunuz, ben çok memnun kaldım ve şiddetle tavsiye ediyorum!

bende mac kullanmak istiyorum ama konyada bulamıyorum arkadaşlar konyada var mı biliyormusunuzbilmiyorumkismile

kizlarrrr yardim bugun mac studio fix fondoten aldim ve fircayla kullanmak istiyorum 187 sizce nasil kullanim icin uygunmu turkiyede baktim acayip pahali Allahtan burda ucuz buldum

kizlarrrr yardim bugun mac studio fix fondoten aldim ve fircayla kullanmak istiyorum 187 sizce nasil kullanim icin uygunmu turkiyede baktim acayip pahali Allahtan burda ucuz buldum

studio olanlar kapatıcı özelliği olan bir fondoten çeşidi opuyorumnanaktan ben body fondotenle studioyu karıstırp kullanıyorum çok iyi oluyor:sm_cool: fırçayla kullanmak istiyorsan fondoten fırçasınıda alman lazım şutarafagitti ve düz cam bir zemine fondoteni sıkıp fırcanın ucuyla fondoteni fırcaya yavasca yedirmen lazım daha sonra yüzüne sür sonra tekrar fırcanın ucuna fondoteni sürüp böle böle yüzüne yayabilirsin canım opuyorumnanaktan

Ay canım başlığı yeni gördüm ben tam bir MAC aşığıyım zemuszemus

Kullandığım ürünleri:
-Göz kalemleri (biraz pahalı da olsa çok memnunum, çok güzel renk veriyorlar ve normal göz kalemlerinden gram olarak daha fazla olduklarından uzuuun süre kullanabiliyorum)
-Farlar (bende yaklaşık 10 tane far var...çok kalıcı ve pigmentli buluyorum farları, üstelik her renk çeşidi var)
-Pigmentler (bunları sanırım herkes kullanamaz çünkü toz halinde oldukları için biraz kullanımı zor, ama ben aylardır çok severek kullanıyorum. Ayrıca bir kutu en az 1-2 yıl rahat gider.)
-Ruj (MAC'in rujları harika!!! Her tene uygun renk var, kesinlikle tavsiye ederim)
-Allık (bende 2 tane var, dönüşümlü kullanıyorum)

Yani kısaca fondöten, pudra, maskara, kapatıcı, lipgloss hariç herşeyini kullanıyorum....

Ürünleri çok ucuz değil ama inanın aylarca (hatta yıllarca) kullanıyorsunuz, ben çok memnun kaldım ve şiddetle tavsiye ediyorum!

ben size fondoteninide denemenizi tavsiye ediyorum opuyorumnanaktan öyle kalıp gibi durmuyo ve ben nerdeyse 12 saat sonra siliyorum makyajımı ama hiç ne sivilce kasıntı nede bir rahatsızlık duyuyorum...

ben rujlarını denemedim ama pudralarıda çok güzel...

birde makyaj altı kremlerini önerebilirim bayanssulusmile

ben size fondoteninide denemenizi tavsiye ediyorum opuyorumnanaktan öyle kalıp gibi durmuyo ve ben nerdeyse 12 saat sonra siliyorum makyajımı ama hiç ne sivilce kasıntı nede bir rahatsızlık duyuyorum...

ben rujlarını denemedim ama pudralarıda çok güzel...

birde makyaj altı kremlerini önerebilirim bayanssulusmile

Elimdeki fondotenleri bitireyim sonra MAC'ten almayı düşünüyorum zaten...opuyorumnanaktan

Bende rujlarını ve göz kalemlerini şiddetle tavsiye ediyorum! özellikle blooz eye kohl'u çok ama çok güzel boshayallersmile

Son düzenleme:
studio olanlar kapatıcı özelliği olan bir fondoten çeşidi opuyorumnanaktan ben body fondotenle studioyu karıstırp kullanıyorum çok iyi oluyor:sm_cool: Fırçayla kullanmak istiyorsan fondoten fırçasınıda alman lazım şutarafagitti ve düz cam bir zemine fondoteni sıkıp fırcanın ucuyla fondoteni fırcaya yavasca yedirmen lazım daha sonra yüzüne sür sonra tekrar fırcanın ucuna fondoteni sürüp böle böle yüzüne yayabilirsin canım opuyorumnanaktan

tesekkur ederım canım ama studıo serısı ıcın 187 ve 190 nın arasında kaldım sence bu serıye hangısı daha uygun olur ve pudrasınıda alcam bugun sence hangı pudra studıo ıle kullanılır

Elimdeki fondotenleri bitireyim sonra MAC'ten almayı düşünüyorum zaten...herkes tavsiye ediyor opuyorumnanaktan

Bende rujlarını ve göz kalemlerini şiddetle tavsiye ediyorum! özellikle blooz eye kohl'u çok ama çok güzel boshayallersmile

hımmm bende en kısa zamanda göz kalemini deniycem kaydirigubbakcemile2

tesekkur ederım canım ama studıo serısı ıcın 187 ve 190 nın arasında kaldım sence bu serıye hangısı daha uygun olur ve pudrasınıda alcam bugun sence hangı pudra studıo ıle kullanılır

canım bence ordaki makyaj uzmanı senı daha iyi yönlendirir çünkü fondotende 30-40 renk var ve bunlarda kendi aralarında ayrılıyo sarımtrak pembemsi falan gibi kaydirigubbakcemile2 mesela ben bi kere w serisini almıştım beğenmedim benim hafif cillerim var bunun için bana nw 20 numarayı verdiler şimdi çok memnunum opuyorumnanaktan ama senin bahsettiğin 187 ve 190 studyo serisi değil fırça serisi canım... ben 187 numarayı kullanıyorum fondoten dağıtmak için çok memnunumm

fondoten rengini seç transparan pudra al bence fondotenin rengini bozmaz hemde her renk fondotenle rahat rahat kullanabilirsin hayatım :dance:a.s

Son düzenleme:
bende bugün mac'ten fırçalarımı temizlemek ve dezenfekte etmek için solisyon ve kapatıcılarda ıslak kullanılan süngerlerden aldım opuyorumnanaktan

İzmirde MAC ürünleri satan yer yok mu hiç :KK43:(
Nereden getirtebilirim acaba bilen varmı?gamyoncuiremsu

izmiri bilmiyorum ama istanbulda oturan arkadaşların varsa sipariş verebilirsin onlara ama denemeden nasıl alıcaksın fisfisfis kullandığın bı numara varmı??

Hayır malesef,fondöten ve pudra alacağım ama hiç denemedim...
Numarayıda bilmeden sipariş edemem dediğin gibi...
saçmalığa bak,izmirde olmazmı bu marka yaa :sinifsinif:

ben rujunu kullanıyorum ve muthiş memnunum mat serisinden çok kalıcı ancak biraz kuruluk yapıyor dudaklarda..kalıcılıgı mat oluşundan altına nemlendirici uygulandığında okadar kalıcı olmaz sanırım tek sorun kuruluk..

Studio Fix'i kesinlikle tavsiye ediyorum.Bu zamana kadar gördüğüm en iyi kapatıcı.
Bunun yanında allığıda var bende. Ama o normal bişey.

X