Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim çok ayrık duruyo kızlar napmalıyım =(

merhaba arkdslar benim göğüslerim cok kucuktu 70 beden sudyen bıle durmuyodu nerdeyse hep yukarı cıkıyodu egılıp kalktıgımda ve özellikle sudyennin demirleri beni cok rahtsız ediyodu.hele yazın destekli südyen taktığımda o sıcakta nasıl yakıyodu anlatamam hepiniz yasamısınız eminim...gelelim asıl konuya ben aktarlardan mersin yağı aldım kokusu biraz keskin ve kötü ama zamanla icli dslı oldum onunla:KK70: hergün aksamları göğüslerime masajla mersin yağını uyguladım ve üc hafta sora göğüslerimde belirginlesmeye basladı 4 haftmada ise göğüslerimin catalı belli olmaya basladı yani ayrık olan göğüslerim yan yana geldi :KK70: sizede tavsiye ederim hem göğüsleri büyütüyü hemde sertlestiriyo ayrıca parlak bir görünüm veriyo suanda göğüslerim 75 takıyorum 75 dolduruyo hatta tasıyo sımdı 80 beden südyen alısverısı yapmaya balıyacagım :KK70::KK70::KK70: sizede bu yağı tavsiye ederim ben kısa surede yaptım devam etmedım usendğim icin ama tekrardan baslıyacagım 85 ıdeal bedende olsun diye yaz geliyo bikini giymekten ve dekolteli giymekten cekinmiyorum artık:KK70::KK70::KK70::KK70:

ne güzel ya snn adına sevindim valla darısı başımıza :nazar:alkisalkisalkis bnde arada sırada çörek otu yağıyla yapıyorum inmiyoda yapmayınca mersin yagı aldım ama daha kullanmadım üşeniom :kedi: snn yazından sonra kesin başlıcam :dance:

insallah arkdslar simiden sizlere kolay gelsin gercekten sabır gerektiren bir durum...size bir tavsıyem gece uyudugunuzda yagınızda yan yada sırt üstü yatın göğüslerinizin üstüne yatmayın yoksa hicbirzamn büyümezler ezildikleri içinn...ıkı hafta önce bi arkdsımada önerdim mersin yanı ve kullanıyo iki haftadır kokusuna alıstım baya icli dıslı olduk diyo :KK70::KK70: ama onunda göğüslerinde belirginlesmeler baslamıs ve görceksiniz elleri sürekli göğüslerinde büyüyolar büyüyolar diye :KK70::KK70::KK70::KK70: darısı basınıza arkdslar hepinize kolay gelsin

bu mersin yağını sürdükten sonra yıkamamız gerekiyor mu kızlar o kadar mı kötü kokuyor:S

kızlar ben bir süredir düzenli spor yaptım bide bebek yağları varya onlarla masaj yaptım bayagı dolgunlaşma ve büyüme oldu 3 haftada eskisi kadar ayrıda durmuyo zemuszemus

kızlar nasıl oldu bilmiyorum ama 2 ayda göğüslerim bayağı dolgunlaşıp büyüdü.75 bedeni rahat dolduruyo artık.azcık daha büyüse 80 bedene geçicem inş opuyorumnanaktan

arkadaslar ben bu siteyi epeydir takip ettim.ben hicbir yag almadim.olay galiba hergün siklikla masaj yapmakta.ben günlük kremlerden sürüp masaj yaptim bir aydir hissedilir bi sekilde dolgunluk geldi.bide su dediginiz yaglardan yapsam ne olurdu acaba.dolgunluk ayridir büyümesi ayridir bunuda ayirin arkadaslar

mesela gögsüme aynadan baktigimda ayniymis gibi gözüküyor ama parmaklarimla hafif dokundugumda bi sertlik sislik geliyor ele.bu arada gögsüm cok soyulmaya basladi yanlis biseymi yapiiyorum.beni aydinlatirsaniz sevinirim.kepek gibi cildim dökülüyor.anlam veremiyorum

rica ederim
ben söylede yapıyorum önce mersin iyice masaj sonra çörek yağı en son çilek yağı çok güzel kokuyor ama asıl favorim serbetci kremi....Allahın izniyle büyüyolar yasda 32 bucuk......
darısı basına:eek:

zehre şerbetçi kremini nerden ?opuyorumnanaktan

X